piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
straz miejska mandat

witam! mam pytanie moze ktos z was orientuje sie jaka jest grzywna za parkowanie samochodu "na chodniku". kolezanka dostala bilon z nakazem zgloszenia sie do strazu miejskiej bo zaparkowala na chodniku. samochod stal jednym kolem tzn jedna strona na chodniku. prosze o madre odp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straz miejska mandat

jesli parkuje na chodniku to musi pozostawić minimum 1,5 metra przejścia dla przechodzących tym chodnikiem, nie wiem czy zrozumiale to wytlumaczylem ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straz miejska mandat

caly chodnik nie mial chyba metra;p a moze orientujesz sie jaki mandat bedzie bo straz zostawila tylko zeby sie do nich zglosic;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straz miejska mandat

He, każdy się tłumaczy, że jednym kołem. O ile się nie mylę to w granicach 50-150(chyba)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straz miejska mandat

to oni odrazu nie wypisuja mandatu tylko daja zaproszenie?;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straz miejska mandat

Już przyznaj się, że chodzi o ciebie i boisz się, że ojciec się dowie o mandacie, bo już nie dostaniesz samochodu. Jak znam życie dla ciebie specjalnie 300. W wakacje do roboty pójdziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straz miejska mandat

Autor: Agnieszka1302 (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 05-05-11 21:41

to oni odrazu nie wypisuja mandatu tylko daja zaproszenie?;p

Zeby dostac mandat byl wazny musisz sie pod nim podpisac , mozesz tez odmowic przyjecia mandatu , wtedy kieruja sprawe do sadu. Na pewno zrobili zdjecia samochodu wiec sie nie spieraj , a jak ktos nie umie parkowac to niech nie jezdzi namochodem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straz miejska mandat

AFMF-- MAJA LUDZIE NASRANE CO!! na koncu bylo napisane tylko madre odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straz miejska mandat

Wiem, że prawda boli. Nie poradzę nic na to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straz miejska mandat

Ale wiedz, że ile zapłacisz za głupotę, to już mnie to nie obchodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straz miejska mandat

teraz mozecie sie pomadrzyc! ona chciala sie tylko dowiedziec!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straz miejska mandat

No i się dowiedziała;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straz miejska mandat

na szczescie ja niee mam takich problemow!!;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straz miejska mandat

Słyszałem, że zwyczaje się udzielają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straz miejska mandat

Parkujac samochodem musisz pozostawic przejscie na chodniku nie mniejessze jak 1,5 metra. Procz tego sposob parkowania zalezy od rodzaju parkingu w jaki sposobmozna tam parkkowac np. przez okresleniu na znaku. Procz tego parkowalas w miejscu do tego dozwolonym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straz miejska mandat

Nie mogą wystawić mandatu od razu , bo niby komu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straz miejska mandat

100 zl i 1 punkt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straz miejska mandat

Wreszcie się wzięli za te auta. Chodzenie po Łomży zaczyna się robić mało zabawne. Jak patrzę na te biedne kobiety z wózkami dla dzieci, które muszą wytrząść swoje pociechy trawnikiem, bo niektórym ciężko zaparkować i przejść 20 metrów.
Pozdrowienia dla właścicieli aut parkujących na przejściu pod kość. Św. Krzyża, jestem uparta, za 30 mandatem przestaniecie tam parkować ;> Ile to już? 6? 8?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straz miejska mandat

Witam!Moja siostra zaparkowala auto pod Biedronka na Dwornej,i co prawda bylo to jakieś 1,5 r. Temu to dostala bilecik,zglosila sie na Farną, i zaplacila......25zł:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straz miejska mandat

to te 25zł jest za nie wykupienie bileciku w parkomacie ja pod biedronka bym dostała 100zł i 1 pkt stałam na chodniku a panowie ze straży kazali mi wysiąść i policzyc na ilu kostkach stoje a na ilu ma przejscie pieszy na szczescie nie zarobiłam mandatu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straz miejska mandat

To gdzie parkować do h...? niech porobią parkingi i wtedy uskuteczniają dyskusje i nakładają kary!!! Ja osobiście staram sie nie parkować na chodniku ale nie będę szukał wolnego miejsca z pół kilometra od domu...
koleżanka dostanie 100 mandatu,a czy punkty karne to nie wiem...
Pozdrawiam myślących.

STOP!!! bezmuzgom i tępym napinaczom na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straz miejska mandat

"bezmuzgom", na pewno stop "bezmuzgom" :)
w Lomzy rzeczywiscie tak strasznie brakuje juz miejsca na parkingach, ze szok. Bez przesady, ale przejsc 100m to nie tragedia, a zastawianie ludziom przejscia, "bo mam auto i ciezko mi przejsc kawalek z lenistwa" to juz czyste kur.estwo. Piesie maja chodnik, a kierowca ulice i parkingi, jak tak zle to piechota chodzic, albo nauczyc sie parkowac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straz miejska mandat

Ja tam bym się nie zgłaszał, i powiedział, ze nic na samochodzie nie było po sprawdzeniu, czy w okolicy nie ma żadnych kamer. Jak co na samochodzie nic nie było ... Chyba, że zdjęcie robią, może ktoś wie.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straz miejska mandat

Dużo dostała tego ,,bilonu''?
Bilon to monety albo gość z HG.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straz miejska mandat

dvw - tak, robią zdjęcia i raczej się nie wykręcisz. Lepiej pójść pogadać, może skończy się tylko na pogadance.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straz miejska mandat

Zaraz mandat , z nimi idzie się dogadać na odrobek ale jak coś to szczegóły tylko na maila.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org