wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sala tęcza zbójna

Kto może coś powiedzieć na temat tej sali???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala tęcza zbójna

Polecam tą salę. Jest super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala tęcza zbójna

Byłaś tam może na jakiejś imprezie? mogła byś coś więcej na ten temat powiedzieć? Chcę tam zorganizować wesele ale z różnymi opiniami się spotkałam, mam małe obawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala tęcza zbójna

Tak byłam tam na weselu. Mi się podobało ale to zależy na ile osób będzie to wesele. Na ok. 100 osób sala jest wystarczająca, im więcej tym gorzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala tęcza zbójna

Ja tez bylam dwa razy i musze przyznac ze sala super.w dobrym stylu,mila obsluga.i bylam na wese;ach gdzie bylo wiecej niz 100 osob mi wcale nie bylo problemu z miejscem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala tęcza zbójna

nio a ok 200 wejdzie?? bo to niby na 300 ta sala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala tęcza zbójna

ja byłam na weselu u siostry bylo ok 150 osób i było lużno polecam tę salę miła obsługa wszystko podane na czas ciepłe pamietaj ze nie wszyscy ci tańcza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala tęcza zbójna

a co powiecie na temat jedzenia??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala tęcza zbójna

szukalismy sali na 200 osob i ta odpadla ze wzgledu na miejsce. Co roku bywalismy na conajmniej 3 weselach, w roznych salach wiec orientacja byla co do miejsca, niestety przy 200 osobach tutaj brakuje miejsca, do tanca szczegolnie, chociaz zalezy od tego jak ktos postrzega przestrzen. Jedzenie w porzadku, chociaz strogonow byl hmm, nie wazne :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala tęcza zbójna

a słyszałam, że tam dają małe porcje czy to prawda??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala tęcza zbójna

dziękuję wam za informacje:)
Może jeszcze ktoś tam był i podzieli się swoimi spostrzeżeniami??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala tęcza zbójna

ci co tu pisza,ze na 200 osob za mala to wypisuja bzdury.bylem tam w ostatnia sobote i bylo 200 osob i miejsca bylo pod dostatkiem.sala jest bardzo duza i spokojnie wejdzie tam 250-300 osob i nie beda narzekac na miejsce.
jedzenie moze nie wykwitne,ale bardzo smaczne i jest go pod dostatkiem.przystawki sa takie sobie,ale idzie wybrac i kazdy znajdzie cos dla siebie.nowy lokal,wiec wszystko jeszcze czyste.wystroj bardzo ladny.smialo moge polecic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala tęcza zbójna

Na weselu na którym ja byłam było ok. 120 osób i trzeba było przesuwać się z krzesłami aby kelnerki mogły dostać się do dalszych stołów. Taki problem był tylko na początku wesela, później goście się porozchodzili i było ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala tęcza zbójna

200 osób wejdzie ale część będzie musiała ucztować na zewnątrz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala tęcza zbójna

jak tanczy 50 osob to moze i jest miejsce, jak zacznie tanczy 100 to wtedy go nie ma. Kazdy ma swoje zdanie i mierzy swoja miara, ja podziekowalem i tyle. Jezeli ktos szuka dobrej sali na wesele to musi miec porownanie.
Ziobelek ile chcesz przeznaczyc pieniedzy na goscia i ile osob liczysz? Moge Tobie podeslac pare sal do zorientowania sie, bo troche do wyboru mamy w okolicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala tęcza zbójna

Do P.A
do 140 do osoby mówię o cenach na przyszły rok, chodzi mi o to żeby było dość miejsca i jedzenie było smaczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala tęcza zbójna

czekam na propozycje:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala tęcza zbójna

jak w takiej kwocie to przejdz sie do "starej waciarni" na nowogrodzkiej. Teraz jest tam sala. Na zewnatrz niekoniecznie, schody itp ale cena ciekawa, a poza tym zaczynaja i bedzie sie rozkrecac, z reszta polecam pogadac z wlascicielami.
Sala w janowie, 2 lata temu cena za osobe wynosila 90zl nie poszlo duzo do gory, poza tym maja taam dwie sale do dyspozycji, jedna na jedzenie druga do tanczenia.
Jedrusiowa zagroda, tu juz trzeba liczyc 150, ale za to miejsce, atrakcje i pokoje sa.
Wszedzie niestety daja Ci margines ze cena w ciagu roku moze wzrasnac o np 10procent.
Jeszcze konopki, ale zalezy jak trafisz ze smrodem, zaleznie kiedy wyrzuca obornik :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala tęcza zbójna

a ja dzwoniłam do Janowa to powiedział że w 2012 nie robią wesel:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala tęcza zbójna

tez cos slyszalem, ze maja albo remontowac albo rezygnowac, ale wiesz ile to plotek chodzi :p cale szczescie termin juz gdzie trzeba mam. I pamietaj o zespole, bo te konkretniejsze juz tez na rok przed terminem trzeba zaklepywac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala tęcza zbójna

nio ja wiem ja też chcę najważniejsze sale i zespół już zaklepać a potem całą resztę. Jak mogę zapytać gdzie Ty robisz wesele?? a zespolik jaki zaklepałeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala tęcza zbójna

zespol jest w trakcie rozmow. Sala pierwsza wymieniona :p znajomi ludzie, porzadni, a co najwazniejsze jedzenie super, bo to do nich nalezy kuchnia w uw przy placu niepodleglosci. Poza tym przy naszej ilosci gosci cena jest wazna rowniez. Znam swoja rodzine wiec wiem, ze akurat tam bedzie im odpowiadac, wiec zaoszczedzilismy na innych salach i bedzie na inne zabawy i konkretne poprawiny, bo beda juz gdzie indziej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala tęcza zbójna

a możesz mi powiedzieć jaka tam jest cena za osobę u mnie również szykuje się spore wesele jak pisała 200 osób i powiem szczerze, że to ogromny koszt zrobienia takiego wesela najchętniej to wynajęłabym jakąś salę i wzięła swoje kucharki, ale niestety nie ma takich w okolicy albo są a ja o nich nie wiem...;( a może oni mają jakąś stronkę żebym mogła jakieś foteczki zobaczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala tęcza zbójna

Polecam catering z zambrowa. Trochę to daleko od łomży ale warto sie do nich osobiście wybrać. Chcą 75 zł od osoby, jezeli nie masz swoich talerzy to 80 zł. Jeżeli jesteś zainteresowany to mogę ci zeskanować jakie dania proponują i podać numer telefonu. W łomży inni chcieli po ok. 100 za osobę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala tęcza zbójna

tez planowalem zrobic wesele, ale na powietrzu, jednak koszt ogromny.. 120zl od osoby. Niestety w necie bardzo malo info, bo sala jest od niedawna, ale przejsc sie mozesz spokojnie i zobaczyc, na ponad 200 osob niestety trzeba juz sie troche liczyc z kosztami, bo zaczynaja sie przy ok 30tys

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org