wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomża - Warszawa - Łomża

Witam
Jedna z firm turystycznych w Łomży - Baltica Travel, chce wyjść z propozycją puszczenia autobusu w niedzielę około godziny 19-20 z Łomży do Warszawy, po wysadzeniu pasażerów w Warszawie autobus zabierałby chętnych ludzi z Warszawy do Łomży. Jednak na razie firma chce się zorientować czy byłoby zainteresowanie na tego typu usługę. Propozycja wynika z tego, że ostatni autobus do Warszawy z Łomży odchodzi około godziny 16 i często słychać głosy, że późniejszy autobus do stolicy bardzo by się przydał.
Czy są chętni którzy skorzystaliby z tego typu transportu??
Czekam na reakcje, jeżeli będzie zainteresowanie to już od następnej niedzieli autobus by ruszył.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - Warszawa - Łomża

ile za przejazd?
gdzie wysiadka?

(........)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - Warszawa - Łomża

Do Warszawy to jeszcze chętnych znajdziecie ale już w powrotnej drodze może być ciężko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - Warszawa - Łomża

O tej porze też może być problem z uzbieraniem chętnych, bo jako tako 18 to jeszcze normalna pora, to zajechać do Warszawy na 22 to mało komu by się chciało doliczając dojazd do domu. Z powrotem to już w ogóle szkoda gadać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - Warszawa - Łomża

To mogłoby wypalić, jednak w grę wchodziłby nocleg i powrót autobusu rano w poniedziałek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - Warszawa - Łomża

Trzeba by było sprawdzić ile osób wysiada w Łomży w poniedziałki z autobusu Warszawa - Olecko, który jest w Łomży o 9:20. Wcześniejszego z Dworca Stadion nie ma. Jest jedynie połączenie Wrocław - Suwałki z Dworca Zachodniego o 3:40 (6:40 w Łomży, też można sprawdzić, czy wysiadają ludzie na przystanku MPK koło dworca, PKS Łomża nie wpuścił PKS Suwałki i Polbus Wrocław na dworzec jak otworzyli oni to połączenie jakiś czas temu). Bardziej miarodajne jeśli chodzi o ilość ludzi w poniedziałki rano jest jednak te Olecko i inne poranne kursy.

Życzę sukcesu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - Warszawa - Łomża

Godziny można ustalić, ja tak wstępnie napisałem, że koło 19-20, może być i o 18:30 czy o 18, pytanie jakie by było zainteresowanie, miejsca wysiadek i cena są jeszcze do ustalenia, to na razie wstępny pomysł, ale myślę, że ceny byłyby zbliżone do cen jakie oferuje PKS, natomiast jeżeli chodzi o powrót autobusu z Warszawy, to wiadomo, że trudno byłoby zebrać ludzi, ale nawet kurs w jedną stronę mógłby być opłacalny, jeżeli autokar by się wypełnił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - Warszawa - Łomża

jestem jak najbardziej ZA!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org