piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
konto w ALIoR banku - nie polecam

Tak jak w temacie niedawno robilem przelew w tym ze banku przez internet. byla to obca waluta ale upewnilem sie wczesniej w banku ile to bedzie kosztowac. Bank sciagnall mi z konta wiecej niz mnie zapewniano, poniewaz jak sie pozniej okazalo w rubryce gdzie jest wyraznie napisane "numer konta" wpisalem numer konta a powinienem wpisac numer iban konta czyli przed numerem "PL" wedlug mnie jest to wyrazna wina banku bo dla wszytkich ludzi logicznie myslacych numer konta sklada sie tylko z cyfr!!!! ale w banku tego nie wiedza. dodam ze w rubryce nad numerem konta bylo trzeba zaznaczyc do jakiego kraju jest przelew czyli zaznaczylem ze jest to Polska. jestem ciekawy od ilu ludzi udalo im sie sciagnac dodatkowe 20 zl.
WYZSZA KULTURA BANKOWOSCI:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w ALIoR banku - nie polecam

No to cię naprawdę ogołocili z kasy :):)

Trzeba było na poczcie opłacić miałbyś taniej :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w ALIoR banku - nie polecam

tu nie chodzi ze mnie ogolocili tylko o sam fakt ze mialo byc tyle a bylo wiecej chociaz z mojej strony zrobilem o co mnie prosili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w ALIoR banku - nie polecam

Wyższa kultura bankowości = Wyższa kultura wyciągania kasy.
Przy zakładaniu konta osobistego proponują wszystkim bezpłatne saldo debetowe. Tylko że to ,,bezpłatne" trwa tylko rok, a po roku pobierają z konta słoną należnośc za korzystanie z salda debetowego według cennika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w ALIoR banku - nie polecam

a czy wy myślicie ,że w innych bankach jest inaczej tzn lepiej? Banki zarabiaja tak naprawdę na skupywaniu obligacji skarbu panstwa . Dla nich nasze oszczędności to jest pryszcz a czasami wręcz kula u nogi. Efekt jest taki jak kolega pisze brak szacunku dla klienta marne oprocentowanie lokat nawet takie ,że nie przynosi żadnego zysku.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w ALIoR banku - nie polecam

Riposta wybacz ale pier...do...lisz głupoty. Ogarnij trochę temat związany z Bankowością zanim napiszesz. A skąd banki mają na obligacje? Hehe Zastanów się.
Banki nie są instytucjami charytatywnymi, mało są to podmioty nastawione na maksymalizacje zysku co można zauważyć po obrotach i zyskach instytucji bankowych w Polsce na przestrzeni kilku ostatnich lat. Małotego w internecie i prasie fachowej mozemy spotkać się z opinią iżopłaty i stawki prowizji wg tabel dla ludności i przedsiębiorców są jednymi z najwyższych na świecie. w porównaniu do zarobków i oferowanej jakośći usług. Banki posiadają swoje cele sprzedażowe i często jedynie od pracownika Banku zależy czy doradzi klentowi czy też sprzeda produkt finansowy. Praktyką jest nie informowanie czy wrecz zatajanie informacji przed klientem.Umowy bankowe bardzo często naruszają zasadę równości stron( nie jednokrotne przykłady nakładania kar za nie dozwolone klauzule umowne)
Dokażdejumowy powiniiśmy otrzymać tabelę opłati prowizji czy jednakktoś je czyta?Wątpliwe gdyż większość osób wierzy doradcy na słowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w ALIoR banku - nie polecam

ja tez nie jestem zadowolona z uslug tego banku...
zrezygnowalam w tamtym roku bo ciagle byly problemy z wyplata kasy ...
mieli co miesiac 5 zl odciagac z konta a pozniej zwiekszyli do 10 zl a dla studenta nawet 120zl rocznie to jest cos....
wiec zrezygnowalam troszke tam oszukuja ale kto co woli...
teraz jestem w mbanku i jestem bardzo zadowolona:):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w ALIoR banku - nie polecam

Ja trzymam w skarpecie, wyplata zawsze darmowa, zero prowizji, 0 oplat !!

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w ALIoR banku - nie polecam

Faktycznie tak jest najgorsze jest to że dopiero po podpisaniu umowy okazuje sie inaczej niz mialo byc. Wstyd wyzsza kultura bankowosci pomylilo chyba im sie haslo . Bank ktorego nie ma nawet w systemie place z allegro a o powiazaniu konta z PayPal mozna zapomniec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org