wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brawo Pani Jakubowska , brawo impreza na starówce.

Jestem pełen podziwu zarówno dla organizatorów jak i dla pani Jakubowskiej. To pierwsza kobieta w tym mieście która miała ,odwagę powiedzieć a właściwie napisać na transparencie prawdę bez obawy o swoją za przeproszeniem dupe. Żaden w miejscowych polityków nigdy sie na to nie zdobył wielu mieszkańców myśli tak samo ale tez boi sie szykan ze strony tych podańczych wielce uniżonych biskupowi polityków i samorzadowców. Pani Jakubowska ja osobiście od dzisiaj popieram i wspieram pani każde działania. Wspierajmy forumowicze ta pania ona ma jaja jakich brak naszym samorzadowcom i politykom.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Pani Jakubowska , brawo impreza na starówce.

Byłem i widziałem i też ta kobieta powaliła mnie swoją odwagą ! BRAWO !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Pani Jakubowska , brawo impreza na starówce.

a co takiego było napisane..? (bo mnie tam nie było)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Pani Jakubowska , brawo impreza na starówce.

o którą panią Jakubowską chodzi bo znam kilka i wszystkie są super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Pani Jakubowska , brawo impreza na starówce.

Napiszcie co takiego napisane było ciekawy jestem . Chodzi o Panią Anne Jakubowską

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Pani Jakubowska , brawo impreza na starówce.

Ciekawe jak chce ta grupa ożywić starówkę? Jakie super pomysły mają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Pani Jakubowska , brawo impreza na starówce.

czyżby to ten napis? :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Pani Jakubowska , brawo impreza na starówce.

skecz- a ty juz narzekasz kurw@ ,niech zmienia w **** ta starowke,zbuduja jakas fontanne czy cos...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Pani Jakubowska , brawo impreza na starówce.

właśnie koniec jeba.nego klechistanu też popieram

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Pani Jakubowska , brawo impreza na starówce.

to czy to koniec dominacji miejscowego bskupa w życiu społecznym , politycznym i gospodarczym tego miasta zależy w dużej mierze od nas samych. Wystarczy ,że swymi postawami , pogladami czy tez wypowiedziami damy powszechny sprzeciw takiemu stanu rzeczy. Na miejscowych polityków , samorzadowców i większośc biznesu nie ma co liczyc bo oni sa uzaleznieni i podłaczeni do biskupa jak do kroplówki która utrzymuje ich przy życiu. Czas z tym skończyć i dać szansę samodzielnego rozwoju miastu i jego ludziom.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Pani Jakubowska , brawo impreza na starówce.

Musimu zapamietać tych "bojaźliwych" radnych i nie dawać im więcej szansy. Nie sobie idą w służbę do b-pa.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Pani Jakubowska , brawo impreza na starówce.

MY CHCEMY FRYTKI !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Pani Jakubowska , brawo impreza na starówce.

Jak narazie to tylko Prezydent powiedzial cos konkretnego i sensownego na temat Starowki. Reszta to populizm - takie jest moje zdanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Pani Jakubowska , brawo impreza na starówce.

Faktycznie, prezydent nie uchylał się od trudnych pytań , a sam słyszałem . Konkretnie odpowiadał na każde pytanie . hmm tylko , że z pustego i Salomon nie naleje . Dziura budżetowa jest { za to mamy zamiast miejsc pracy czy chociażby rozrywki , zafundowane przez poprzednią władzę nowe dachy na kościołach itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Pani Jakubowska , brawo impreza na starówce.

Mam nadzieje ze jak juz Prezydent powiedzial A to teraz bedzie dopowiadal kolejne litery i jak dojdzie do Z to rzeczywiscie Stary Rynek stanie sie wizytowka miasta, ale na to potrzeba czasu, rozsadku i przemyslanych decyzji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Pani Jakubowska , brawo impreza na starówce.

dokladnie ,buduja kosciol obok kosciola... i pieniadze non stop na jkies remonty ,ile to mozna...mogliby wrescie postawic jakas fontanne z prawdziwego zdarzenia, a nie taka chujowinke postawili malutka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Pani Jakubowska , brawo impreza na starówce.

Rzeczywiście już tylko kolejnej fontanny nam potrzeba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Pani Jakubowska , brawo impreza na starówce.

Proszę Was. Tylko nie fontannę. Już ta jedna dostatecznie nas kompromituje.

Nie rozumiem SN4P. Dlaczegóż Pan Prezydent miałby coś dodawać i robić ze Starego Rynku wizytówkę miasta. Czyż Stary Rynek nie jest JUŻ TERAZ wizytówką naszego miasta?
Wizytówka jaka jest każdy widzi-he he he

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org