wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
NAJLEPSZE OKNA

Gdzie można kupić w Łomży i okolicy okna w dobrej jakości?Jakie firmy polecacie? Z których zrezygnować? Planuję większy zakup...

Ele

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJLEPSZE OKNA

Wiesz o tym,że okna PCV można zamówić w wybranym przez siebie kolorze?

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJLEPSZE OKNA

Odradzam z domela okna, kiedyś były lepsze i tanie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJLEPSZE OKNA

a chociażby okna firmy Window Ich nowy salon sprzedaży widziałem na ul. Długiej koło banku Millenium z tego co wiem przy większej ilości można negocjować ceny
a swoją drogą to tych firm teraz jest sporo w Łomży i myślę że jakość jest zbliżona, grunt by trafić na konkretną ekipę montującą bo partacze nawet najlepsze okna mogą spaprać podczas montażu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJLEPSZE OKNA

Polecam okn a z krakowa.

elrogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJLEPSZE OKNA

tylko okna DRUTEX...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJLEPSZE OKNA

Z tego co ja słyszalem to bardzo dobrej jakosci okna są z ALUSTIC'a, rowniez mozna indywidualnie negocjowac cene, a ekipy montazowe dzialaja sprawnie i profesjonalnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJLEPSZE OKNA

ul.Przemysłowa , firma Artplast, kiedyś produkowali w Konarzycach, naprawdę dobra jakość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJLEPSZE OKNA

zgadzam sie z bombis najlepsze okna jak przeze mnie bys zamawiala to taniej by bylo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJLEPSZE OKNA

Dobroplast tylko te o podwyższonym standardzie tzw.hs. sa o 2% droższe ale nie gorsze niz z domela i sonarolu( w cenie masz cieplą ramke i metalowa klamke+lepsze okucie). A jakosc oczywiscie zalezy nie tylko od tego z czego jest zrobione okno ale i przez kogo jest zrobione wiec zawsze sie trafiaja buble i to w kazdej firmienie a ile firm tyle opinni .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJLEPSZE OKNA

Z PCV tylko z Krakowa -są zgrzewane nowoczesnymi maszynami co w przypadku okien w okleinie (o kolorze drewna) ma znaczenie ,ponieważ zgrzew jest zupełnie niewidoczny i mają bardzo estetyczne profile i ciepłą ramkę w standardzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJLEPSZE OKNA

O Alusticu słyszałam dużo złych opini,ale nie chce się wypowiadać. ja mam u siebie okna z Domela i moge je szczerze polecić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJLEPSZE OKNA

Najlepsze okna to były w Terrazycie a teraz to okna z Krakowa

Klid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJLEPSZE OKNA

zgadza sie ze okna z krakowa sa najlepsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJLEPSZE OKNA

SONAROL lub okna z krakowa są najlepsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJLEPSZE OKNA

internationlwindows.pl- najlepsze okna moim zdaniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJLEPSZE OKNA

No coż. Firm jest bardzo wiele ale polecam zwracać uwagę na:
opinię o danej firmie
wykonanie okien
no i moim zdaniem lepiej jest dopłacić i zainwestoawć w okna 3 szybowe. Może i są droższe ale znacznie zaoszczędzicie na ogrzewaniu/ Co jest ważne jeśli macie na przykład w domu ogrzewanie gazowe. W tym przypadku trzeba oszczędzać praktycznie na wszystkim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJLEPSZE OKNA

ja polecam okna z biedronki sa nie drogie i super jakosc.domel nie ma polotu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJLEPSZE OKNA

Koniecznie musisz sprawdzić sobie firmę Drutex, ponieważ ma ona świetną ofertę różnych okien, więc jest w czym wybierać i śmiało można inwestować, ponieważ firma ma dobre opinie i zawsze udane realizacje. Myślę, że decydując się na ich okna wpiszesz się na listę zadowolonych klientów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org