wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gimnazjum nr.1

Jaką trzeba mieć średnią aby dostać się do Publicznego Gimnazjum nr.1 ? Czy 3,4 lub 3,5 i bardzo dobre lub wzorowe zachowanie wystarcza ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum nr.1

Kilka lat wstecz dużo nie trzeba było żeby dostać się do Pg1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum nr.1

PG1 to banda dziwkarzów tylko narkotyki

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum nr.1

musisz mieć ok 4,5... W tamtym roku moja siorka miała 4,3 i nie przyjeli

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum nr.1

Proszę was ludzie... Każdy się tam dostaje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum nr.1

xPrincesskaa, bój się Boga! Pytanie co najmniej naiwne.

Przecież przyjmują tam, jak do każdego gimnazjum: jeśli jesteś z rejonu, to nawet ze średnią 2,0 i oceną naganną z zachowania cię przyjmą, a jeśli jesteś spoza rejonu, to też cię przyjmą, bo przecież w każdej szkole "głowa" się liczy. Dotyczy to PG 1, PG 2, PG 3 i dalszych PG. PROSZĘ CIĘ !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum nr.1

hubabuba - a tu się bardzo mylisz !
z rejonu i owszem szkoła ma obowiązek przyjąć nawet z marnymi ocenami, bo nie ma innego wyjścia - spoza rejonu natomiast jest bardzo duże zainteresowanie do PG1 szczególnie w tym roku, bo lata niżu gdzie faktycznie liczyła się `każda głowa`( jak piszesz ) właśnie mijają i niestety już w tym roku będą musieli dużo osób odrzucić (do niektórych profilii jest nawet trzy razy tyle podań niż miejsc w ofercie) i albo dadzą radę utworzyć więcej takich obleganych profilii w miejsce tych o mniejszym zainteresowaniu, albo będą po prostu w ogóle odrzucać !!! z tego co jednak wiem podań jest na pewno dużo więcej niż miejsc !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum nr.1

poniżej 4,7 nie ma szans, że przyjmą, a z rejonu niestety muszą:)
i polecam PG1,

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum nr.1

nie prawda gówno wiecie i gadacie!
Nie wszystkich przyjmują trzeba odpowiednią średnią mieć a jaką to nie wiem ale odrzucają dużo osób



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum nr.1

z własnego rejonu nie mogą odrzucić - takie jest prawo, ale spoza rejonu na pewno wybiorą sobie właśnie tych z wyższą średnią, reszta będzie musiała wrócić do swoich rejonów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum nr.1

Biedne dzieciaki! Będą musiały wrócić do swoich rejonów i uczyć w szkołach, które mają kilka metrów od swoich domów. Cóż za nieszczęście! Bo to jedno nie przyjmie wszystkich. Biada nam wszystkim , biada!!!

Sodoma i Gomora!!!
I wszystkie plagi egipskie spadły na przyszłych gimnazjalistów!!!
OH!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum nr.1

ja tu rzondzę i się zgłoś na priwie to może pogadamy tylko coś uszykuj na wejścuwe



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org