niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
firma futura

czy był ktoś z Was może na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie o prace w tej firmie? co jakis czas pojawia sie ogłoszenie na 4łomża ? warto w ogóle tam iść ?! czym oni sie zajmują??
z góry dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma futura

ja byłem- chodzi o domokrążcę który wkręca dobrze bajerę
trochę pojechałem po typku heh
inaczej agent ubezpieczeniowy- zysk od ilości ubezpieczonych- zwerbowanych
odpuść sobie te ogłoszenia , które się często pojawiają jakby to była porządna praca to by tak często się nie pojawiały heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma futura

Ostatnim czasem widze pelno ogloszen typu wysokie zarobki i jak pieknie ujete stanowisko pracy "Doradca finansowy" co by kandydat poczul i pomyslal ze bedzie siedzial za swoim biurkiem przy laptopie niczym prezes.Prawda jest taka ze takie fimy z takimi ogloszeniami szukaja ludzi ktorzy ubiora sie w garniak i beda latac od drzwi do dzwi celem nagabywania na jakies smieszne ubezpieczenia.Odpuscie sobie takie firmy bo tak naprawde oni szukaja typowych domokrozcow/jeleni ktorzy za grosze beda robic z siebie posmiewisko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma futura

dzięki za info, byłam dziś na 4łomża na ogłoszeniach heh dalej frajerów szukają... znowu kolejne ogłoszenie :D tym razem na słuchawki, pewnie drugie IQ serwis :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org