piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wypadek, Cieciory.

[*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

Biedna dziewczyna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

kto mądry wsiada z takim gówniarzem do auta dla mnie to jest śmieszne na dodatek pod wpływem alkoholu phi ludzie nigdy sie nie nauczą żeby nie prowadzić po spożyciu alkoholu też byłam młoda ale za moich czasów t5o co teraz wyprawia młodzież było nie do pomyślenia

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

Tak właśnie jesty jak gnojkowi da się auto



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

Wiesz, może wcale nie była taka sytuacja, że ona wsiadła i wiedziała, ze ten typ ma lat 16 i że był wstawiony. 04, promila to mało, nie widać po człowieku. Może wracała skądś, znajomi się zatrzymali i zaproponowali podwózkę? Kto wie. Nie wyciągajmy pochopnych wniosków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

znając życie teraz jego rodzice będą mieli ciągania lub ktoś kto dał mu te auto może więcej ludzi się nauczy znowu zaczeły się imprezy i małolatki śmigają naje****

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

ok moze tak było ale czy sama wracała żwirówko o tak puznej godz?dla mnie dziwne moze byc tak że malolat dorwał autko nie mieli czym jechać na impreze i pojechali razem a znać go zapewne znała bo tak sie sklada że również ich znam

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

Też ich znam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

a jak jechała tam jeszcze jej siostra to jaki przypadek?

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

[*] przestańcie gadać głupoty i obwiniać i snuć domysły jak nie wiecie jak było naprawdę. My Polacy mamy tak do siebie że patrzymy zawsze na kogoś patrzcie za swój kołnierz. Tu zginęła młoda dziewczyna moja koleżanka bardzo dobra więc nie chce nawet czytać takich słów bo to się stało a się nie odstanie a chciała bym żeby się nie stało....

[*][*][*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

co prawda to jest przykra sytuacja a pogrzeb dziś czy jutro?bo podobno teraz ma być sekcja zwłok

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

Nie mam pojęcia bo nie jestem z jej okolic ale też mnie to ciekawi:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

dziś ma być sekcja zwłok albo i nie jeśli dojdą jak tam było naprawdę ale niedługo jadę do nich to napisze kiedy ten pogrzeb

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

ok dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

a co z jej siostrą wie ktoś coś??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

To gówno czym prędzej powinno powiesić się w celi, nakładając na siebie odpowiedniej miary pokutę ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

jest w szpitalu na obserwacji jeszcze nic nie wiadomo niestety ale współczuje pani zosi..

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

Jeśli ktoś będzie coś wiedział więcej o pogrzebie, czy wystawieniu, to pisać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

dokładnie ja też bym chciała wiedzieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

Uczyłem się z nią w klasie. Pogrzeb jutro, godzina jednak nieznana.

Azuremyst EU - Nvision

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

Ewidenta wina to wina kierowcy majacego 16 lat i nei posiadajacego uprawnien do prowadzenia pojazdu... Wedlug mnei sad powinien gowniarza posadzic do poprawczaka... a to ze mail o,4 to nei znaczy ze to jest malo bo liczy sie fakt ze byl pod wplywem alkoholu... a na dodatek dac takiemuidozywotni zakaz prowadzenia pojazdow i wpierdol przez rok spuszczac...

Moje wyrazy wspolczucia dla rodziny ofiary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

Pogrzeb jest jednak nie w środę a w czwartek o 12.

Azuremyst EU - Nvision

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

jak ta dziewczyna, która zginęła się nazywala?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

Nie będziemy takich info na forum podawać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

Jechały 4 osoby, Chłopaki gwizdnęli ojcowi wóz pochlali i pojechali po dwie dziewczyny, które mieli odwieźć do domu... ale nie dowieźli...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

A dokładnie, żeby nikt się nie domyślał to było tak. Dziewczyna która zginęła i jej siostra były na ognisku, mój kumpel zaproponował żeby przyjechały do mnie na imprezę razem z nim ale przyjechało tych 2 gnojków i mieli je odwieść do domu. Ten który kierował ma podobno nie równo pod sufitem i zbyt szybko chciał wjechać w zakręt, zbyt duża prędkość, niedoświadczenie, głupota, alkohol i siła odśrodkowa zrobiły swoje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

Siostrze nic nie jest, we wtorek była już w domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

Jutro o 11 w Kościele w Turośli jest pogrzeb, jeśli kogoś to interesuje i chce pojechać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

Już widzę zapłakanych rodziców jak będą walczyli o niski wyrok, bo to przecież pierwszy raz, a on to taki spokojny chłopiec.

Taki czyn to zabójstwo z premedytacją. Biorąc ojca samochód był świadomy że popełnia przestępstwo, siadając po kielichu też był tego świadom. Właśnie dlatego on jest po prostu zabójcą tej dziewczyny.
Mam nadzieję że ten bydlak do końca życia będzie prześladowany przez wspomnienie tej tragedii i życzę mu tego.

A teraz dla jemu podobnych oszołomów czytających to forum. Jak chcecie się popisać to użyjcie do tego rozumu, a jeżeli go nie posiadacie to zabijajcie się sami.

Nim cokolwiek napiszesz w odpowiedzi na te słowa to zajrzyj do swego telefonu i pomyśl jakbyś się poczuł Ty jakbyś musiał kogoś z niego usunąć . To mógł być ktoś bliski Tobie.

Ludzie jak widzicie pijanego siadającego "za kółko" i nie robicie to jesteście współwinni. Zabierzcie w porę kluczyki lub dzwońcie na policję nim ktoś przez was zginie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

bardzo mądrze powiedziane popieram

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

Nieważne jak bardzo go potępicie czy jak skaże go sąd to i tak życia jej nie zwróci więc lepiej po prostu zakończyć wątek.

Azuremyst EU - Nvision

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

Nie był on taki spokojny, a pogrzeb nie jest o 11, na 11 ksiądz jedzie do jej domu a msza pewnie 11.30 albo 12.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek, Cieciory.

jak eweliny rodzice?wie ktos?

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org