wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nauka Jazdy "Lans"

Siema.pewnie temat był wałkowany wiele razy,ale właśnie przybieram się do zapisania na kurs prawka.Co myślicie o tej nauce jazdy "Lans"? ktoś z was kończył tam kurs?z tego co słyszałem to chyba jakiś nowy ośrodek. biuro mają na Długiej na deptaku nad galerią Aster,ale jeszcze nie zachodziłem.muszę przyznać,że punciaka mają super odpicowanego i naprawdę robi wrażenie w porównaniu do tych ogryzków co się tłuką po mieście.stał na długiej i dobre 10minut przy nim stałem a jakiś czesio nawet robił sobie przy nim fotki hehe. sam nie powstydziłbym się wozić takim na codzień.chyba stąd ta nazwa Lans haha.dajcie znać czy coś wiecie na temat tego ośrodka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka Jazdy "Lans"

Dziadostwo nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka Jazdy "Lans"

Zależy czy chcesz sobie pojeździć "super odpiscowanym punciakiem",czy iść do OSK z długoletnim doświadczeniem dzięki któremu nauczysz sie jeździć i zdasz egzamin bez problemów?Na takie pyt sobie odp...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka Jazdy "Lans"

nie polecasz,dlaczego?
chodziłeś tam na kurs?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka Jazdy "Lans"

zawsze można połączyć przyjemne z pożytecznym :)
właśnie do nich dzwoniłem z pytaniem o instruktora i pan odpowiedział mi,że kurs prowadzi doświadczony,wyselkcjonowany instruktor z kilkuletniem stażem.
co do odp rajdowca,że to dziadostwo to nie wiem skąd to wziąłeś,bo zostałem poinformowany,że 4 maja rusza pierwszy kurs,bo szkoła jest otwarta dopiero 2 tygodnie,więc nie podpowiadaj jak nie wiesz o czym mówisz,albo może sam prowadzisz naukę jazdy hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka Jazdy "Lans"

Napisalem tak bo ewidentnie widac ze starasz sie reklamowac owy osrodek a to jest slaby sposob a jeszcze gorsze miejsce . Wiec tym razem Ci odpisze jest wspanialy biegnijcie wszyscy zapisujcie sie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka Jazdy "Lans"

mogłem raczej najpierw zadzwonić do nich zanim umieściłem post to nie byłoby tematu.
kończe post,bo i skoro rusza dopiero pierwszy kurs to i tak nie uzyskam opinii.
wesołych świąt wszystkim życzę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka Jazdy "Lans"

ewidentna reklama, zamykam temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka Jazdy "Lans"

Jeżeli to nowy ośrodek, to jest jakaś może super promocja? Może kurs za 600zł, ewentualnie jakś karnet na siłownię, albo na basen ciekawe może warto zainteresować sie tą ofertą, ale nie można nic znaleźć na ten temat na ich stronie :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka Jazdy "Lans"

Część "przedsiebiorców" w Łomzy to idioci. Zakładają temat na forum o swojej firmie a potem fukaja jak ktoś napisze ze dziadostwo.

Kup sobie normalną reklame na portalu a nie zakładasz głupkowane posty i oczekujesz ze ludzie bedą mowic "oooohh jakie super punto" :-/

Zresztą Punto było jest i będzie gownianym samochodem wiec niezaleznie jakiego spojlera tam nie wstawisz to i tak bedzie gowno warte.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka Jazdy "Lans"

Ja wole zdawac na takim samym samochodzie jaki jest w WORDzie niz w jakims odpicowanym, nie wiem jaka to atrakcja pojezdziz te 30 godzin w stuningowanym samochodzie majac obok siebie wlasciciela a potem na egzaminie dziwic sie, ze jest inaczej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka Jazdy "Lans"

No dokładnie,jak ktoś sie chce powozić po mieście niech sie wozi,ale tu chodzi o (profesjonalne) szkolenie a nie zabawe...dla mnie to głupota.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka Jazdy "Lans"

a ja osobiscie zadzwonilem do tej szkoly i zapytalem sie o instruktora i fakt nowa szkola ale zatrudnia instruktorów z wieloletnim stazem taka info otrzymalem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka Jazdy "Lans"

kupta zuka i w pole!!

mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka Jazdy "Lans"

ADMIN REKLAMA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka Jazdy "Lans"

To Punto to powypadkowe. Tylko ładnie z zewnątrz wygląda. Brakuje mu dwóch cylindrów, jedna opona dziurawa i przepalone żarówki w reflektorze. Lans - nazwa jak dla jakiegoś solarium.

Suma sumarum - ja na pewno bym tam prawka robić nie poszedł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org