wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ktora klinika stomatologiczna?

poradżcie która według was lepsza i bardziej profesjonalna ?

czy Bodent na Sybiraków czy Demed na Słowackiego - tylko ja sobie nie robić .

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktora klinika stomatologiczna?

Bodent jest astronomicznie droga. O drugiej nic nie wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktora klinika stomatologiczna?

Demed - Kilkakrotnie leczyłam ząb, najpierw kanałowo. Za kilka tygodni wypadła mi z niego plomba - ponowne leczenie, za kilka tygodni to samo... Efekt jest taki, że wkońcu ząb pękł do tego stopnia, iż został z niego tylko kawałek korony i korzeń - Nie polecam Demedu!
Bodent - kosmiczne sumy, podobno solidnie, nie wiem nie leczyłam, ale po kosultacji u P. doktora D. rozmyślam się z jego usług z powodu poprostu zaporowych cen.
No, ale cóż, może czasem warto zaiwestować więcej, ale cieszyć się zębami dłużej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktora klinika stomatologiczna?

Leczyłam i odbudowywałam ząb w demedzie u Pani dr. Czechowskiej i z ręką na sercu mogę polecić było to kilka miesięcy temu i jak narazie jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktora klinika stomatologiczna?

Mam pytanie od nośnie Demedu,czy wiesz może jak u nich wygląda wstawienie implantu? bo cenowo muszę powiedzieć że są konkurencyjni,tylko ciekawe czy znają się na prawdę na tym?? bo jestem umówiony właśnie tam..z góry dziękuje za odpowiedz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktora klinika stomatologiczna?

Osobiscie polecam Bodent

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktora klinika stomatologiczna?

cenu Demedu sa na ich stronie internetowej - tam jest dokładnie ile za co . Natomiast Bodent to czarna magia pod tym względem.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktora klinika stomatologiczna?

polecam na Długiej, Poznalscy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktora klinika stomatologiczna?

Kris 7 jak wizyta w Centrum Stomatologicznym Demed, już po? również będę musiała wstawić sobie implant zęba , tez zauważyłam, że mają świetne ceny, tylko zastanawiam się jaki jest faktycznie, całościowy koszt zabiegu. Czy w cenie jest narkoza? ból pewnie nie do zniesienia:( narkoza konieczna

pzdr
A

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org