wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
EL-FRYZ

mam takie pytanie czy ktos byl ostatnio w tym salonie i czy warto tam wogóle isc bo chciałabym zrobić sobie włosy co o tym salonie myslicie

czekam na wasze opinie

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EL-FRYZ

znowu temat o fryzjerach... K** jak nie fryzjer to ginekolog, tylko to juz w tym miescie jest. Przejrzyj sobie stare tamty, nawet sprzed 2-3 dni i wszystko tam masz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EL-FRYZ

zalezy co chcesz z nimi zrobić ja tam malowałam i już więcej nie pójde a moja siostra czesała sie na studniowkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EL-FRYZ

po to temat jest załozony zeby dowiedziec sie cos wiecej o tym salonie

bez nerwów tylko pozdrawiam

heheheheheheheheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EL-FRYZ

a chce je pomalować i sciac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EL-FRYZ

to na srednie włosy szykuj tak ok 200zł albo i ponad ja ok 2 lat temu zaplaciłam 180zł za malowanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EL-FRYZ

mama zapłaciła 140zł za krótkie włosy takie na chłopaka a siostra za czesanie 160zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EL-FRYZ

masakra skad oni te ceny biora ZDZIERSTWO !!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EL-FRYZ

właśnie nie wiem bo ani nie maja dobrych firm farb ani nie czeszą trwale

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EL-FRYZ

znam ten salon. i szczerze nie polecam, byłam tam zapłaciłam 250zł za 1 kolor i kilka pasemek na dodatek włosy robiła mi praktykantka bo fryzjerka była zajęta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EL-FRYZ

mogę polecić salon Top-Trendy na ks.Janusza, salon na samym rogu bloku, albo na Mickiewicza na przeciw szkoły,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EL-FRYZ

To najgorszy i najdroższy salon fryzjerski w całej Łomży, nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EL-FRYZ

polecam top-trendy na księcia Janusza przy pizzerii,pełna profeska nowoczesne ścięcia,super koloryzacja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EL-FRYZ

zalezy co chcesz zrobic jak sciac to ja robie to perfekcyjnie i nie drogo mozemy sie dogadac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EL-FRYZ

gdzie jest dokładnie ten top-trendy?? jakiś nr telefonu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EL-FRYZ

Top trendy nigdy w życiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EL-FRYZ

malowałam tam włosy tydzień temu i jestem bardzo zadowolona, choć cena 210 zł troche mnie zaskoczyła, no ale opłacało się.Pani Kasia doskonale dobrała mi kolorki.Bardzo miła profesjonalna obsługa. ...a i kawka była przepyszna.
polecam EL-FRYZ :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EL-FRYZ

El-fryz nie polecam ...

Na długiej tez jest salon fryzjerski i tam prawdopodobnie w miare dobrze robią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EL-FRYZ

Qwa nowa moda w reklamie.Jeden z drugim buc napisze na forum i myśli ,że mu się biznes rozkręci... Tu Felek Fryz ,niżej jakieś śmieszne meble R. Były i pizzerie itp. itd. Ludzie czy wam nie starczy kasy na reklame??Biznesmeny.Hahaha.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EL-FRYZ

Ja osobiście polecam salon fryzjerski EWELINA na ul Długiej. Miła obsługa, ceny dostosowane do "portfela klienta". Niedawno robiłam tam pasemka i jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm

jmj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EL-FRYZ

temat do zamknięcia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: EL-FRYZ

Witam! Jestem stała klientką EL-FRYZ i nie narzekam, fakt drogo ale za dobre rzeczy trzeba zapłacić przynajmniej jestem pewna ze po paru myciach farba mi sie nie spłucze! A jeśli chodzi o cięcie to moim zdaniem 25zł to nie jest aż tak drogo!!!! POLECAM!

P.A.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org