wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szukam kosmetyczki

Możecie mi napisać namiary na kosmetyczke która robi makijaże profesjonalnie ale tez nie za olbrzymią kase

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kosmetyczki

517050028.POLECAM JAK NAJBARDZIEJ.BEDZIESZ ZADOWOLONA.JA KORZYSTAM Z JEJ USŁUG BARDZO CZESTO I ZNA SIE NA RZECZY I JEST TANIA :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kosmetyczki

Polecam. Dziewczyna wykonuję wszystkie makijaże. Pracuję tylko na kosmetykach profesjonalnych. Podaje jej stronę i e-mail bo nr nie znam.
A i nie bierze drogo za makijaż

http://www.maxmodels.pl/wiolka90waw.html

prof.makeup@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kosmetyczki

No makijaze robia wrazenie. A nie wiesz cookies jaki jest koszt?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kosmetyczki

Zapraszam do siebie, jeśli chcesz podaj e-mail wyślę ci swoje prace, pozdrawiam

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kosmetyczki

lauracrow1@wp.pl wyslij prace i cene,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kosmetyczki

P. Serafińska robi to rewelacyjnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kosmetyczki

Tak, oprócz siebie polecam również panią Kasię :) Kiedyś byłam przez nią malowana nie raz, i zawsze byłam zadowolona.

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kosmetyczki

A może ktoś wie kto niedrogo przekłuje warge??

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kosmetyczki

Pani Kasia Serafinska, p. Malgosia Majewska z salonu "AMELIA" w Hotelu Gromada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kosmetyczki

Co do Pan Serafińskiej,kiedys moze i byla najlepsza ale na dzien dzisiejszy wielu osobom juz sie przejadla,od kilku lat jak chodzilam do tej Pani tak na dzien dzisiejszy nic nie zmienila,wciaz te same makijaze,zadnych rewelacji,mi osobiscie nie odpowiada rodzaj zabiegow jakie wykonuje,zadko sie wychodzi z takim makijazem jaki sie chce,ma swoja wizje i ja realizuje nie patrzac ze klientka moze sie w tym zle czuc.
Dziekuje i pozdrawiam i zycze udanych makijazy.,bo teraz ciezko takie znalezc.Z roku na rok wcodzi nowa moda i nowe style a tu **** jak bylo tak i jest i gdzie tu logika naszych "wykształconych" kosmetyczek.Teraz placi sie za nazwisko a nie za dany zabieg.

jmj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kosmetyczki

to racja może i pani Kasia kiedyś robiła ładnie ale nie teraz,niestety!!ja osobiście wolę makijaże pani Ani z Laury na Mazowieckiej -naprawdę super!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kosmetyczki

Co do pani Serwfińskiej to zgadzam się- szału nie ma. Może kiedyś to była dobra kosmetyczka ale teraz to napewno nie, poszłam do niej bo dużo dziewczyn ją zachwalało ale więcej nie pójdę! Malowała mnie na wesele, może brzydko nie było ale jak się idzie do kosmetyczki i płaci 90zł to się chyba czegoś oczekuje, a tak jak ona mnie umalowała to i sama bym się umalowała, cienie były krzywo położone a sztuczne rzęski poodpadały z kącików oka zanim do domu dojechałam. Teraz umówiłam się do Cosmeo mam nadzieje że tam będzie lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kosmetyczki

polecam cosmeo na kazanskiej
robia to dobrze a koszt to 80zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kosmetyczki

Ja maluję się od kilku lat u Pani Serafińskiej i nie zauważyłam aby jakość jej makijaży różniła się sprzed kilku lat. Pani Kasia robi makijaże które są dopasowane do urody danej osoby. Co z tego że moda sugeruje inny styl jak po takim "modnym" makijażu będziemy wyglądać komicznie.
Jeśli porównujecie makijaże Pani Kasi do tych http://gabinetcosmeo.pl/content/view/98/69/ to nie mam więcej pytań...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kosmetyczki

Ja na każda okazję robie makijaż u pani Marty w Belle Damme, jakość i trwałość makijażu taka jak makijaż wykonany u pani Kasi ale za owiele mniejsze pieniądze. Polecam, gabinet znajduje się na 3-go Maja naprzeciwko biblioteki.

jmj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kosmetyczki

bunia13: z tego co wiem to Pani Serafińska prowadziła kiedyś szkolenie z wizażu na którym brała udział Pani Marta z Belle Damme ;) - stąd te podobieństwo ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kosmetyczki

www.ofachowcach.pl poszukaj sobie tanią a sprawdzoną kosmetyczkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kosmetyczki

Pani Serafińska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kosmetyczki

a moze znacie dobra makijazystke, ktora zrobi makijaz w niedziele??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kosmetyczki

Tak podobnoz Pani kasia robila kiedys szkolenia ale uczyc kogos a jeśli ktos potem jeszcze sie doksztalca a "mistrz"spoczywa na laurach to w koncu uczeń jest lepszy od mistrza!Polecam kolo CTO przy blaszaku rewelacja
Ja u P.Kasi bylam zadowolona z zabiegow ktorych niestety juz nie robią a robi jakaś pani do ktorej nie palam zaufaniem a wczesniej Pani Ewelinka super byla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam kosmetyczki

Poszukaj na www.ofachowcach.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org