czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

...dokladnie ile kosztyje srednio wygladzenie i pomalowanie scian prez osobe zajmujaca sie tym?? Kiedys bylo poelno tel na slupach przystankach - teraz ciezko o jakikolwiek kontakt ..

...jakies propozycje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

1000zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

Wygładzenie i pomalowanie ścian kosztuje 18 zł m2

km

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

to srednia cena czy cena konkretnego majstra ??

15 zl za metr - sa szanse ze kto za tyle robi ale DOBRZE ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

11.99 za meter robie luxux



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

daje gwarancje na 2 dni



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

Jaśiu a to z vatem czy jeszcze nie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

z tego co pamiętam 10 zł za metr robi taki facet z woziwodzkiej . jak coś to mam do niego nr . to mogę tobie podać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

Samo szpachlowanie to można różnie zrozumieć, zależy jeszcze w jakim stanie są ściany, czy chcesz je równać czy tylko oby było gładko, bo jest chropowato. Cena za samo szpachlowanie to 12 - 15zł, malowanie kolorem to minimum 5-6zł, przy całości roboty można się jakoś dogadać i cenę wypośrodkować, lecz jeśli szukasz przygotowanie podłoża, szpachlowanie i malowanie w łącznej cenie za 15zł to polecam rubrykę "usługi" i gdzie pisze "tanio, szybko i solidnie".

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

ok15zl.mam namaiar na dobrą brygade

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

dzwoń pod 504 80 63 87. gwarantuję że będziesz zadowolony, :)

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

Dawajcie namiary na dobrych fachowców bo ja szukam kogoś na termin maj - czerwiec do domu jednorodzinnego w okolicy miasta.
Zainteresowanych fachowców proszę o kontakt ( może być priv)
Zaznaczam że cena za całość powyżej 15 pln mnie nie interesuje

"Zełgać po swojemu – to nieomal lepsze niż powtórzyć prawdę za kim innym; w pierwszym wypadku jest się człowiekiem, w drugim tylko papugą."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

Dawajcie namiary na dobrych fachowców bo ja szukam kogoś na termin maj - czerwiec do domu jednorodzinnego w okolicy miasta.
Zainteresowanych fachowców proszę o kontakt
Zaznaczam że cena za całość powyżej 15 pln mnie nie interesuje

"Zełgać po swojemu – to nieomal lepsze niż powtórzyć prawdę za kim innym; w pierwszym wypadku jest się człowiekiem, w drugim tylko papugą."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

całość za 15 zeta???? za paczkę papierosów chcesz dom wykończyć??? a sam weź się do roboty

rozumiem, przepłacać nie trzeba ale za tyle to w czworakach nie robili

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

a co nie pasuje? To 15 zeta na godzinę - bo chyba nie powiesz mi ze 1 m2 robi się dłużej niż godzinę? Co my w Wawie zarabiamy a w Łomży wydajemy?
Łomżyńskim fachowcom chyba się z dobrobytu w d... poprzewracało.
W 2010 r. zapłaciłem za postawienie domu ok 150m2 częściowo podpiwniczonego 29 tyś. Kolega z pod Lublina 15tyś. i mówi że wcale tanio to na ich warunki nie było.
Jak nie pasuje 15 pln to nie mój problem. Z tego co słyszałem to przetargi na bloki i drogi wygrywają polskie firmy z poza Łomży którym opłaca się oferować stawki niższe niż naszym rodzimym przedsiębiorcom. To chyba o czymś świadczy? Lepiej narzekać z rękami pod du.. niż pracować. Jak by ktoś nie zauważył to mamy ponad 6000 bezrobotnych i kryzys, wiec dlaczego ma być drożej niż 2 lata temu?

"Zełgać po swojemu – to nieomal lepsze niż powtórzyć prawdę za kim innym; w pierwszym wypadku jest się człowiekiem, w drugim tylko papugą."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

a ja płaciłam od całości, nikomu nie mam zamiaru płacić za godzinę, po co żeby robotę przeciągnąć , jeden fachman robił mi mieszkanie 3 miesiące, porażka, a drugi 3 tygodnie, i 2 tysie mniej wziął, a swoją robotę, nie powiem wykonali prawidłowo, tylko ten czas do bani
to wszystko

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

DOSTOJEWSKI widać,że zielonego pojęcia nie masz o szpachlowaniu.15 zł za godzinę?Przez godzinę dobry fachman jest w stanie zrobić całą ścianę 2,5x3 czyli 7,5 m².Chyba,że ktoś się zgodzi i na godzinę będzie robił pół metra.Chcesz nająć tanią siłę roboczą i pewnie jeszcze wymagania z kosmosu.Za taką stawkę to możesz zgodzić fachowców z czerwonym nosem ze starego rynku.Życzę powodzenia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

jak toś chce remącik to pisać wyk. wnętrz szybko i fachowo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

Jeśli to nowy dom to za 15pln/m2 na pewno znajdziesz kogoś kto wykona porządną robotę. Podzwoń i się popytaj.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

Tak szukacie tanio to zakasajcie rękawy i sami zapier.... do tego szpachlowania. wie ktoś z was jakie czynności robi się po kolei aby doszło do ostatecznego malowania? najlepiej to usiąśc przed kompem i tworzyć napinkę. Chcecie zarabiać gruba kasę a sami chcielibyście płacić komuś za ciężką pracę gówniane grosze.
Pier. ludzi żyjących internetem!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

Do maślanka123 oraz onaion!!!
Czy wy ludzie umiecie czytać ze zrozumieniem??? Ja napisałem o 15 pln/m2, i tylko porównałem to do stawki godzinowej!!!!
Poniali czy większymi literami napisać?
15pln/m2 - ile takich metrów można w godzinę walnąć? Jak ktoś napisał 7,5m2 ale ja przyjmę ze niech 4m2 zrobi to wychodzi 60 pln/godz, 60x10 godz=600 pln.
Mało? To gdzie lepiej płacą? W Wawie na Narodowym? U Niemca na szparagach albo truskawkach?
Proponuję sprawdzić a później pisać niż pier.... głupoty jak kolega Darek1638.

"Zełgać po swojemu – to nieomal lepsze niż powtórzyć prawdę za kim innym; w pierwszym wypadku jest się człowiekiem, w drugim tylko papugą."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

DOSTOJEWSKI to chyba twoje słowa,cytuję-"a co nie pasuje? To 15 zeta na godzinę - bo chyba nie powiesz mi ze 1 m2 robi się dłużej niż godzinę?".Nie wypieraj się tego co wcześniej napisałeś.No chyba że pisałeś po pijaku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

Panowie tylko do malowania jeszcze droga daleka . Trzeba nałożyć 3-krotnie szpachlę i jeszcze wyszlifować, porobić drobne poprawki , to nigdy nie wyjdzie 60 zł na godz. A gdzie jeszce malowanie.Przyrównujcie zarobki w innych branżach np. mechanik samochodowy, stolarz, parkieciaż itp. Jak hydraulik przyjdzie i zgarnia kasę to nikogo nie boli, że naprawdę on zarobił, a tam gdie trzeba włożyć dużo więcej wysłku i pracy to wiecznie drogo. A dla tych co stawiają domy , jak by wam przyszło zamówić firmę budowlaną z prawdziwego zdarzenia to byście na etapie półowy domu skończyli przy tych pieniądzach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

syyx napisał(a):

> Panowie tylko do malowania jeszcze droga daleka . Trzeba
> nałożyć 3-krotnie szpachlę i jeszcze wyszlifować, porobić
> drobne poprawki , to nigdy nie wyjdzie 60 zł na godz. A gdzie
> jeszce malowanie.Przyrównujcie zarobki w innych branżach np.
> mechanik samochodowy, stolarz, parkieciaż itp. Jak hydraulik
> przyjdzie i zgarnia kasę to nikogo nie boli, że naprawdę on
> zarobił, a tam gdie trzeba włożyć dużo więcej wysłku i
> pracy to wiecznie drogo. A dla tych co stawiają domy , jak by
> wam przyszło zamówić firmę budowlaną z prawdziwego
> zdarzenia to byście na etapie półowy domu skończyli przy
> tych pieniądzach.


A powiedz mi po co 3 razy szpachlę? Jak dobrze położony tynk to 2 razy wystarczy w zupełności.
Zawsze jest drogo jak się wydaje cięzko zarobione pieniądze, ale już nie przesadzaj z tym wysiłkiem, bo gdybym miał czas to sam bym sobie zrobił taką fuchę ale niestety trzeba zarobić na dom w budowie i jeszcze na rodzinę.

Dobra kończę dyskusję bo szkoda czasu na jałowe dysputy.
Miłego wieczoru 4all.

"Zełgać po swojemu – to nieomal lepsze niż powtórzyć prawdę za kim innym; w pierwszym wypadku jest się człowiekiem, w drugim tylko papugą."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

Nie pier. P. DOSTOJEWSKI. Co my tu piszemy na jałowo? żeby rozmawiać poważnie o cenie najpierw trzeba zobaczyć wybraną pracę , ocenić, uzgodnić czy równać ściany czy tylko gładzić. Zależy czy kładziesz na nowy tynk, czy trzeba zdzierać starocie ze ścian itp Jeśli któryś z wypowiadających zrobi metr kwadratowy (dosłownie) na czysto z malowaniem w ciągu godziny to dam mu i 50 zł :) Są chętni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

pierdzielisz pan panie dostojewski gówno wiesz o szpachlowaniu i wogóle o wykończeniach ja bym ci zrobiłi po 12zł m2 na czysto, gruntowanie, 2razy szpachla i 3 razy malowanie ale mam tyle roboty że nie mogę ogarnąc

"im mniej wiesz tym lepiej dla ciebie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

Dla tych co robią za 10 zł z m2 nie mam szacunku bo robią aby robić a zaniżają ceny innym ;/ najlepiej zacznijcie za darmo robić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

kto ma termin wolny w tym tygodniu albo po niedzieli - do zrobienie jest mieszkanie m3 duzy pokoj, maly pokoj i kuchnia zerwanie farb troche rownania i malowanie lacnzie z sufitami podreslam tylko pokoj duzy+maly+kuchnia ... czekma na propozycje cenowe za calosc material moj 40m2 scian lacznie i 25m2 sufitow tak sadze lacznie niech bedzie 70m2
propozycje poprosze na mail luckyiwc@o2.pl - zapewniam wode :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?


...mineralną ?

z gazem czy bez ?

podaj ile tej wody,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

dobra zimna :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

Jak widzę to tylko sami fachowcy na tym forum, lecz nie wiem jak można ocenić pracę nie widząc jej, a wszelkie przeliczniki są nierealne. Mówiąc krótko albo ktoś szuka tanio, albo solidnie, bo to są dwa różne pojęcia, lecz dla niektórych znaczy to samo.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

prawdziwi fachowcy reklamy nie potrzebują i w takie drętwe tematy się nie wdają. Prawda jest taka, że jak chcesz majstra z umiejętnościami i wiedzą, który daje rzeczywistą gwarancję wykonanej pracy to min18 zeta za m2 bez równania ścian oraz malowania na ciemne kolory bo za to płaci się extra. opowiadanie o kwotach niższych świadczy o bałwochwalstwie pseudo fachowców, którzy po wykonanej pracy gubią tel albo o braku fachowej wiedzy. pozdrawiam myślących.
PS: niech ci tani fachowcy powiedzą, czemu żaden za tak niską stawkę nie chce nigdy podpisać umowy o dzieło??? bo sie boją własnej pracy i odpowiedzialności za wykonaną robotę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

Wiecie co, robiłem swego czasu wykończeniówkę i ludzie u których robiłem mówili: "No nie da się tanio i dobrze, to jest niemożliwe, jedno wyklucza drugie". Akurat byli to ludzie, którzy brali fachmenów za przysłowiową "złotówkę", ale szybko z nich rezygnowali i ja kończyłem im mieszkania. Fakt, nie działo to się w Łomży, może dlatego ludzie mieli inne podejście. W każdym bądź razie dwa lata temu za m2 w Białymstoku brałem od 20zł - ściana ścianie nie równa, nie da się powiedzieć "robię za 15m2" i już fajnie cacy. To tak jakby mechaniki brał 1000zł za remont silnika w maluchu i tyle samo za remont silnika w nowoczesnym samochodzie. Cenę można ustalić po obejrzeniu ścian. Dodatkowo, jeśli ja miałem robić na takim materiale, jak np. gipsar, bo tani - to dziękowałem i wychodziłem. Do tego tak jak ktoś napisał - szpachlowanie to może być gładzenie, albo równanie ścian. Często z tego wychodzą nieporozumienia, człowiek płaci za gładzenie a myśli że będzie miał za te 12 zł ściany równe jak linijka.
Reasumując, robiłem od 20zł/m2 i wszyscy byli zadowoleni. Nie sztuką jest zrobić za 15 czy za 12zł rzucić dwa razy szpachlą (żeby wszystkie tynki dało się szpachlować na dwa razy to byłoby miodzio) i pomalować wałkiem z włosiem 5cm. Owszem, można taniej, ale ludzie, dajcie zarobić. Nie robicie tego na rok, a dobrze wykonana ściana będzie cieszyć oko długo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

A piwo też się wlicza? Takich fachowców co zaczynają robotę od puszki piwa - w rzucam od razu. Duuuużo nam brakuje do zachodu, oj dużo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

Dostojevski, zajebiscie trafiles w sedno! Absolutnie sie z Toba zgadzam! Czy udalo Ci sie znalesc fahowca?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

Osobiście polecam dobrego i sprawdzonego już nie raz fachowca, któremu można zaufać- a jak wiadomo, ciężko o taką osobę w tych czasach. Pan Marcin wywiązuje się z terminów i faktycznie wykonuje pracę jaką ma do realizacji. Dużo porad ze strony firmy. Można powiedzieć, że część rozwiązań była ich pomysłem i generalnie efekty zawsze są bardzo dobre. Możesz ocenić niektóre prace tej firmy http://minskmaz.com/forum/ile-kosztowalo-was-wykonczenie-mieszkania? I podjąć wówczas decyzję. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

a nie znasz kogoś z drugiej strony Polski?
podobno mówią w Mińsku, że to największy partacz i do tego strasznie drogi , nieuczciwy pijak

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

Odnośnie malowania ścian, to w sprawdźcie sobie tutaj porady dotyczące samodzielnego wykonanie tego typu prac. Myślę, że wielu z was się przyda. Nie trzeba wydawać kasy na fachowców. Można zrobić to samemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygladzenie, szpachlowanie i malowanie scian - koszt m2?

maras cwelu spadaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org