czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wróżka Kasia w Łomży-opinie

Witam!
chciałabym sie dowiedziec opini o wrózce Kasi na Ks. Anny ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Zedrze z Ciebie kasę i powie Ci ładny wierszyk.Ot super wróżka co zna przyszłość hehe ;D omijaj te wieśniary z daleka i przeznacz pieniądze na coś pożyteczniejszego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

dokladnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Chcesz to ja CI mogę powróżyć :]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

cóż mamy ponoc wolny kraj , ale tym osobom ktore tu sie wypowiedziały , szczerze radze uwazac bo moga sie mocno zdziwic . Sama nie lubie pisac o sobie , wole kiedy inni maja ciepła o mnie opinie . A wybor nalezy juz do danej osoby. Pozdrawiam wrozka kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

o lol

Imię (nazwa) użytkownika: kasiulka44 ---.lomza.mm.pl
Posty: 1

Autor: kiki75 (---.lomza.mm.pl)


zbieg okolicznosci? czy zwykla reklama?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Wróżko kasiu tzw kasiulko44, czy powróżysz mi przez internet i ile ta usługa kosztuje ? :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

buahaha;-D tępa istota



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Bez urazy ale jak bardzo trzeba być ograniczonym umysłowo by wierzyć w takie brednie czyt. wróżki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Idz po rozum do glowy dziewczyno a nie z pieniedzmi w reku do bajczarki zawodowej- ktora ma jeszcze tupet odgrazac sie konsekwencjami prawnymi. Moze tak wrozke zapytac co fiskus mysli o niej?

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Przed tobą wydarzenie, do którego być może nie przywiązujesz jeszcze wielkiego znaczenia. To rozmowa, która radykalnie zmieni twój dotychczasowy punkt widzenia na stare, nie do końca ci znane, sprawy rodzinne. Nawet, jeśli wydaje ci się, że ten kontakt nie ma sensu, że niczego nie musisz się podporządkować, nie unikniesz go.


Kasiulka44 proszę skontaktuj ze mną w celu uregulowania rachunku za wróżbę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

a jasiu to kazdego odnajdzie, to jest typ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

gdyby wróżka znała przyszłość, zagrała by w Totolotka i wyjechała na Szeszele,
gdzie żyłaby spokojnie aż do śmierci.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

czy to jest wrozka? :))))) karty polozy ale ty sama wiecej sie domyslisz niz ona cos powie! wyrzucone pieniadze a ona bogatsza o najmniej 50 zl!!!!!!!!!!!Chcesz dobrej wrozki , poszukaj w B-stoku ,Elku i Rucianem-Nidzie >lepiej odszkodowac 150-200 zl ale przynajmniej cos sie dowiesz!napisz na e-maila to podpowiem

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Gdyby wróżka znała przyszłość, zagrała by w Totolotka.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Nie wiem czy wiecie ale stare wróżki nie biorą pieniędzy gdyż jak to mówią to nie jest praca i nie wolno im sie na tym wzbogacać

Przestrzegam też przed panią wróżka :P z wojska polskiego, koleżanka zostawiła u niej majątek do dziś nic się nie sprawdziło :P

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie


Witaj Kasiulko44 , moj adres znajdziesz na stronie inetrnetowej oraz pozostałe informacje . A dla pozostałych istotna kwestia , :
1) nie jestem gówniarą bo swoje lata tez już mam
2) Jest to moja praca zawodowa i jak kazda opiera sie na płatnosci , bzdurą jest że prawdziwa wróżka nie bierze pieniędzy , czasem faktycznie nie biore pieniedzy jesli uznaje ze ktos ich naprawde nie ma . Po za tym poswiecam też swoj czas .
3) Pewnie gdybym mieszkała w stolicy naszego "kochanego"kraju , cena byłaby wyzsza , ale nie to jest najważniejsze . To już ostatna odpowiedz w tym dziale .Miłego dnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Kochana wróżko. Co jest dla Ciebie najważniejsze jak nie pieniądze? Szczęście innych i odkrywanie przyszłości? Jeśli tak to dlaczego jest to Twoja "praca zawodowa"? Zapewne rzucisz teraz na mnie klątwę! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Autor: kiki75 (---.lomza.mm.pl)
Data: 26-07-09 23:18

cóż mamy ponoc wolny kraj , ale tym osobom ktore tu sie wypowiedziały , szczerze radze uwazac bo moga sie mocno zdziwic . Sama nie lubie pisac o sobie , wole kiedy inni maja ciepła o mnie opinie . A wybor nalezy juz do danej osoby. Pozdrawiam wrozka kasia

Mogę się mocno zdziwić....no coż brzmi jako groźba heheheheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Faktycznie są gdzieś osoby które "cos tam umieją" ale wróżki na telefon i internet to PARANOJA

nie maja na czym kasy zbijać tylko na nieszczęśnikach którzy myślą że "wróżka prawdę im powie".

Ludzie podatni na wpływy innych są najsilniej narażeni na takie "przepowiednie" które się "sprawdzają" bo jeśli wróżka powie żeby ktoś uważał na sąsiada bo może okazać się "złym" sąsiadem bla bla bla to taka osoba będzie szukać aż znajdzie coś "złego" w tym sąsiedzie

a już na pewno kiedy powie sie kobiecie
" Uważaj na koleżankę swojego męża (a nawet własna) bo może ona wiele namieszać w waszym związku etc."
to uwierzcie że prawie każda kobieta będzie kopać i szukać czegoś co potwierdzi tą "wróżbę" i nawet nic znaczącego podciągnie pod to co wróżka jej powiedziała, choć jej mąż jest Bogu ducha winny...

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Wrózka powie kiedy 4lomza zbankrutuje?

Zaara pusta samotna idiotka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

może powie gdzie się admin ukrywa :P

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Ja jestem Admin

Zaara pusta samotna idiotka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

skoro taki z ciebie admin to zrób tu porządek :P

wiec zadam inne pytanie: kiedy admin weźmie sie do roboty :P

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Admin jest na urlopie. Zapytajmy wróżkę KIKI-fiki-miki-siki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Profil użytkownika

Imię (nazwa) użytkownika: kiki75
Posty: 6
Imię: katarzyna
Strona domowa: http://www.kartarot.webpark.pl


Profil użytkownika
Imię (nazwa) użytkownika: kasiulka44
Posty: 1



Coś nie wyszła ta reklama :P

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

za wp.pl:
Najbardziej niemoralne zawody świata - Wróżka
Niby przepowiada przyszłość, a tak naprawdę mówi ludziom to, co chcą usłyszeć. Wprawdzie to samo robią politycy, ale ich przynajmniej raz na kilka lat rozliczają wyborcy. A taka wróżka – jak również jasnowidz, astrolog, numerolog i inny "doradca duchowy" czy uzdrowiciel – nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Zaara- świetnie to rozgryzłaś,uśmiałem się co nie miara ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Kobieto? Po co Ci wróżka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

masz na mysli profile tych pań? :P
czy sposób nabierania ludzi na wróżbę ? :D

heh no niestety ja we wróżki nie wierzę choć czytam horoskopy w cosmopolitanie :D czasem można sie pośmiać :P

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

masz na mysli profile tych pań? :P

ameryki nie odkrylas :} wystarczylo cofnac sie o kilka postow wstecz a byla juz o tym mowa.

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Profile tych Pan i liczbę napisanych przez nich postów, jak i adres świadczą o tym że to jedna i ta sama KIKI hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Nieważne co o Tobie piszą, ważne aby pisali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

ja powróżę każdej z cyca !!!

ile za takę wróżbę bierze ??
a na koniec jest jakiś francuz z finałem w ustach za te cenę ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

kiki co sie mogą te osoby zdziwic ? odgrazasz sie masz czelnosc grozic porządnym ludziom którzy uczciwie zarabiają pieniądze a nie szukają sposobu na jak najłatwiejszy zarobek. Zgadzam się z tobą to wolny kraj i mogę wyrazic swoje zdanie ze wszystkie wróżki itp to darmozjady niewiele jest prawdziwych jasnowidzów większosc to oszusci
widze ze reklama tez ci nie wyszła ale cóż powinnas to przewidziec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

ja też wróże tyle że za piwo, za czteropak mogę i 6 w totka wywróżyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Mogę tylko napisać, że jest to wspaniała wróżka. Kiedy pierwszy raz mi wróżyła byłem sceptycznie do tego nastawiony ale to co usłyszałem dosłownie mnie zamurowało, nie chciałem wiedzieć co mnie czeka ale to co było wcześniej i to co usłyszałem było niesamowite wszystko powiedziała nawet z datami Sprawdzalność 99%. Naprawdę polecam i jest tania w stosunku do innych wróżek .Polecam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Droga Kasiu nie patrz na te opinie i tych którzy Ciebie obrażają ci co Ciebie znają wiedzą jaka jesteś i jakie masz zdolności. Jak napisali wcześniej mamy wolny kraj i możemy pisać co chcemy ale dlaczego jakiś osioł pisze ,że ktoś stracił przez Ciebie majątek i nic się nie sprawdziło niech poda nazwisko tej osoby i dane a jeśli to jest kłamstwo trzeba sprawę oddać do sądu ..ale czy warto zajmować się dzieciakami bo przecież to właśnie piszą dzieci być może nawet Twoi sąsiedzi..Więc trzymaj się Kasiu i dalej pomagaj ludziom..A to ,że piszą o Tobie Kasiu to dobrze i nie ważne czy dobrze czy źle ważne ,że piszą czyli jesteś znana i nie mogą tego ścierpieć .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Imię (nazwa) użytkownika: Angel_man
Posty: 2
Imię: Jurek
E-mail: kasjopeja.j@gmail.com

To żenujące.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Nie wiem jak ta nasza szeptucha ale ta z Rucianego jest chyba najlepsza , bierze ile laska a z ego co wiem to z calej Polski ludzie do niej przyjezdzaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

oto wasza wróżka Kasia

http://www.youtube.com/watch?v=NyJO6LwyteY

http://www.youtube.com/watch?v=GvPlPfUQUCM

http://www.youtube.com/watch?v=snSYMNBpZRk&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Ftam9_IvohI&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=1RcKjFIB0y4&feature=related

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Ha, ha, ha teraz to faktycznie totalna masakra, ta cała wróżka powinna czym prędzej udać się do psychiatry, aczkolwiek nie wiem, czy już nie jest za późno :), ale trzeba przyznać rację, że zaskoczyć potrafi, jeśli ktoś ma dziś kiepski humor to warto obejrzeć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

na leczenie juz za pozno :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

To nie wróżka a raczej czarownica.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

To baba jaga na miotle,wczoraj widziałem jak latała nad moją chałupą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Lol 15 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Ona kłamie miałem wygrać nową BeMkE i nic a wyslalem duzo sms i nadal starą jezdze a na dodatek Kacperek ja spindolil



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Wróżka Kasia wreszcie założyła sobie internet...Hmmmm, ale kurne....przecie wróżki nie istnieją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

http://www.youtube.com/watch?v=GvPlPfUQUCM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Po prostu nie pojmuję takich debilizmów, sorry, ale chyba się z powołaniem minęła, kto jej płaci jakieś pieniądze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

moze ma talent artystyczny lub marzenia o sukcesie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

niewątpliwie stara się bardzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Nieeee noo. Mamy XXI wiek ludziska. Czasy czarownic mamy za sobą. Została tylko komercja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

CIEKAWE CZY BY POWIEDZIALA GDZIE SA FIGI CIOCI IGI KTORE ZAPODZIALY SIE W 1901 ROKU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

ja Wam powiem: szukajcie, a znajdziecie, po co wróżka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Mogę rzucić runy... za darmo- ale nie każdemu- gdyż nie każdy człowiek się do tego nadaje....W każdym razie nic za to nie biorę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

a po co wy sie w takie glupoty bawicie, wierzycie w te bzdury? ahahahahah moze jeszcze wierzycie w przepowiednie lub w pecha ahahahahah
daj reke a cyganka prawde ci powie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

powie za jednego pieniazka cala prawde , z reka na sercu to zrobi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

przychodzi facet do wrozki i puka, do drzwi podchodzi wrozka i sie pyta kto tam a facet na to:a *** z taka wrozka

ell pablo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Do wróżki to chyba chodzicie, żeby wam wyprorokowała ile pieniędzy stracicie na jej usługach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

ludzie mialem okazje poznac wrozke kasie tej kobiecie psycholog i psychiatra nie pomoze jaka to ******** kobieta wrozka h h jak z koziej dupy traba to jest patologia zlodziejka mimfomanka nie dajcie sie oszukac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Wróżka wróżką, a daje dooopy?;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

daje daje z tego co wiem h h

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

wrozki magi itp ludzie nie dajcie sie oszukac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

i obciaga tez podobno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

ogladalem filmiki z jej niby wokalnym talentem masakra fakt ubaw dobry psychiatra by sie zalamal rzenada wrozka h h dobre raczej wiedzma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

a przeszłość przewiduje?

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

widzialam na you tube jak spiewa żenada wspolczoje jak komus spiewa na weselu niedosc widac ze ma cos z gloa mie wspomne o wygladzie wiedzmy i ten spiew kobieto opanuj sie wrozka dobre pozdrawiam krysia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

ta kobieta nie ma w sobie honoru i godnosci jak czeczenka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

ktos mial zamiar sie zareklamowac na forum, ale nie "przewidział" , że dzieki bystrym uzytkownikom reklama osiągnie efekt przeciwny
- osoba stala sie znana w calym miescie , ale klientela sie nie zwiekszyła - ktos sie "zdziwi " mniejszym zyskiem niz sobie "wrózyl".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Potwierdzam na leczenie już za późno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Kiedy ludzie przekraczając granice zdrowego rozsądku sięgają desperackim krokiem po opinię wróżki, przykładów są tysiące- zaginął nam ktoś bliski- kontaktujemy się z wróżką(lub jasnowidzem) w akcie desperacji. Szukając po prostu nadziei, że jest jakaś szansa, jednak jak dla mnie takie rzeczy to maszynka do robienia pieniędzy na właśnie zdesperowanych ludziach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110307/MAGAZYN/905490095

tu jest ciekawy artykuł o tzw Szeptuchach - babciach leczących głównie modlitwą.
jak kazdy czlowiek z Darem Bożym- czuja sie za to wdzieczne i nie biora za swoje działanie pieniedzy. nie maja cennikow.
idea pomagania ludziom, a nie zarabiania pieniedzy. Dar nie jest zawodem.
zycze Wszystkim , aby nie trafili na osoby wykorzystujace ludzką naiwnosc, czesto rozpacz, szukanie "ostatniej deski ratunku" dla wlasnego zarobku.
co innego zabawa - we wrozby z fusow, z kapci, wosku , itp - ale nie wolno na cudzej krzywdzie sie wzbogacać i "zarobkować".
pozdrawiam i zycze opamiętania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

i jeszcze jedno - ja osobiscie nie wierze w żadne wrózki, znachorki itp - owszem, wierze, ze moze pomoc medycyna naturalna - np ziola - ale nie zadne czary - mary.
pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Kasiu kochanie, ja Tobie mogę przepowiedzieć przyszłość. To będzie kosztowało tylko z dwa buziaki xD

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Łomżyniak33 Dokładnie, zarabiają na zdesperowanych szukających resztek nadziei ludziach a to najbardziej podłe. Niestety pieniądz rządzi światem i właśnie to jest powód zła na tym świecie. Jednak sa jeszcze ludzie, dla których pieniądz jest środkiem do celu-nie celem. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Tam wróżka kasia to pikuś na kablówce jest lepszy motyw ezo-tv tam to dopiero ludzi robią w balona prawie jak Dyrektor z Torunia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

tak tak ten motyw ezo wrozka program masz racje tam ludzi w bab\mbuko robia ta kasia to pikus ktos wczesniej pisal buziaki kasi tej wiedzmie h h

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

ja tez ci moge przyszlosc przepowiedziec twoja slawa sie wypala odejdz z chonorem pozdrawiam lomzyniaka33

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

ja do tej osoby - Kasi nic nie mam - nie znam jej nawet, a dopiero po wpisach na forum wiem, ze takowa jest w miescie.
co do moich przemyslen, to wg mnie wazna jest wiara np w moc modlitwy - na pewno w trudnych momentach zycia modlitwa bardzo pomaga.
no i - dla zdrowia wazne by pic ziola, kobietom polecam krwawnik, wszystkim zaś pokrzywę dla wzmocnienia. to jest naturalne, i naprawde pomaga. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

ej chlopie dzieki za rady do ciebie nikt nic nie ma tylko ta wrozka jest żalosna pozdrawiam krysia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Co sądzicie? Warto się wybrać??

Nie Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

ha ha ha haaaa ŚiOK :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Warto się wybrać i potem napisać czy się spełniło :).


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Ja dzwoniłem do niej pytałem o taką łatwiznę.Jak mam na imię?NIE ZGADŁA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

ciekawe co u naszej starej znajomej co to reklamę sobie robiła :] będzie musiała wróżyć do 67 roku życia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Przy takiej ilosci dzieci trzeba sie reklamowac :)

Pozdrawiam
Glos Rozsadku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Mi wróżka wywróżyła, że będę bogaty i miał piękną żonę.
Więc wydaje mi się, że wrózki są ok i warto wydac 50 pln, żeby się dowiedzieć takich rzeczy.















Buahahaha :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Jest chlopak mlody, nie brał hasju za to, wlasciwie to nie wiem dlaczego. Jego numer 601 411 159 ale rzadko sie na to godzi. Drugi raz do niego nie pojade bo sie teraz boje. albo trafil albo wiedzial. Co by to nie bylo wszytko sie zgadzało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Moja znajoma u niej była to powiem szczerze żadna z niej wróżka.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Mogę ci wywróżyć Twoją przyszłość z własnych ekskrementów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

z gumy wróży czy bez ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

To ja już teraz wiem kim jest ta Kasia wróżka....
Ks. Anny....... ona ma nierówno pod sufitem ... żal dzieci ze taka matke mają........

Nie Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

hahahahah ale smieszne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Co wy wyrabiacie, nie macie na co pieniedzy wydawac ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

ta wrozka jest strasznie bezobcasowa, jak tak mozna !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

he he dobra wrozka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

W ŁOMŻY I OKOLICY NIE SŁYSZAŁAM O DOBREJ WRÓŻCE ALE W ANTONIACH KOŁO OSTROŁĘKI JEST DOBRA KOBIETA KTÓRA SIĘ TYM ZAJMUJE TO ROSJANKA WRÓŻY Z TAROTA ,RUN ZAJMUJE SIĘ TEŻ NUMEROLOGIĄ ONA NIE TYLKO PRZEPOWIADA PRZYSZŁOŚĆ ALE POWIE CI PO CO TU JESTEŚ JEJ NUMER TELEFONU 668 685 015 .DO NIEJ TRZEBA SIE UMAWIAĆ ALE WIZYTA U NIEJ TO 2 GODZINY MINIMUM.POLECAM WARTO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Moi drodzy, albo wierzy się w Boga i wtedy żadne "dopalacze" typu wróżka nie są potrzebne. Zastanawialiście się kiedyś, co jest źródłem wiedzy wróżek i różnej maści jasnowidzów. Człowiek sam w sobie nie nie jest możebny zdobyć takich info o drugim człowieku. Oprócz Boga jest tylko jeszcze jedno źródło takiej wiedzy- szatan.
Więc zastanówmy się głęboko nad każdym wyjściem do wróżki itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

W okolicy jest tylko jedna "prawdziwa" wróżka. Przez pewien czas przyjmowała, za darmo. Obecnie nie ma żadnej siły by się do niej dostać, uważa że jej dar jest przekleństwem i nie chce z niego korzystać. Też bym chyba się załamała gdybym widziała śmierć ludzi itp.

Malwa nie wyjeżdżaj tu zaraz z szatanem itp. Nie od dziś wiadomo, że niektórzy ludzie używają więcej możliwości swojego mózgu niż te marne kilka procent, które są dostępne dla przeciętnego człowieka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Ale badania wykazują że nawet te wróżki używają tyle samo procent mózgu co przeciętny człowiek.

_______________________________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

aniag78, proszę wytłumacz mi co ma wykorzystanie kilku % więcej mózgu do przyszłości. Przyszłość to coś co nie miało miejsca. W Biblii jest napisane, że przyszłość zna tylko Bóg. Szatan natomiast zna nasze słabości itp. i przez taką niby "wróżbę" uderza w nasze słabe punkty i człowiek faktycznie odnosi to do swojego życia i podświadomie często dąży do tego by "wróżba" się spełniła. Więc jeśli weźmiemy pod uwagę wiarę to jest to grzech- złamanie 1. Przykazania Dekalogu, bo zamiast człowiek zaufać Bogu, ufa szatanowi, który zaczyna "prowadzić" takiego człowieka.
Dodam, że wróżby mają też negatywne skutki na osoby niewierzące.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Jak ktoś wierzy w Boga, zamiast ewolucję, to niestety tego nie zrozumie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Tak ja wierzę w Boga.
Ok już więcej w takim razie nie będę pisał, bo ci co mają to zrozumieć to zrozumieją.

co ma ewolucja do przewidywania przyszłości? skoro to się nie zdarzyło :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Jak chłop krowie na rowie. Gdzie ja piszę o typowym przewidywaniu przyszłości? Nikt Ci nie powie, że jak 7 listopada obstawisz numery ..... to wygrasz w totka :)
Dla przykładu podam panią o której wspominałam. Ona widzi ludzkie hmmm... mankamenty. Idziesz do niej a ona z Twej "aury" wychwytuje na co umrzesz, jeśli nie przytrafi Ci się nieszczęśliwy wypadek. Możesz się od niej dowiedzieć chociażby, że będziesz mieć raka żołądka.
Gdybym sama tego nie doświadczyła - tak, byłam u niej, "zbadała mnie" i ku memu totalnemu zdziwieniu odkryła co mi dolega, chociaż kilku specjalistów tego nie mogło wytłumaczyć. Do tego dowiedziałam się, że kiedyś zejdę na serce, ale to dla mnie zdziwieniem zbytnim nie jest.
Kobieta czyta aurę, energię czy jak kto chce to nazwać. Dar przepiękny, który przydałby się każdemu lekarzowi. Jednak ma swoją złą stronę, po każdym "czytaniu" kobieta odczuwa, lekko mówiąc, nie dyskomfort.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Osoba wierzaca i chodzaca do Kosciola nigdy nie pojdzie tam wysluchiwac bzdur.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Ja tez moge powrozyc.
Powiem zainteresowanemu:Poloz 5 dych i daj swoj dowod a
powiem ci jak sie nazywasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

wróżenie to grzech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Masakra ...

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Zaden z niej szał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

jakieś 300-400 lat temu jakbyś pokazał ówczesnemu człekowi zapis video na
którym on jest to jak myślisz co by o tobie pomyślał?
Szatan.
Bo przecież nikt nie potrafi zapisać przeszłości. Co było to było, i tylko jest w pamięci.
Pomyślałeś o tym?
Przyszłość już się wydarzyła tylko jeszcze o tym nie wiemy.

Albo inny przykład:
Stoisz na plaży w jakimś zadupiu cywilizacji i masz podgląd na obraz z satelity geo. Przy dzisiejszej technice to nic nadzwyczajnego.
7 tys km dalej na ocenie właśnie nastąpił wstrząs i powstała fala tsunami, która pędzi w twoją stronę.
Mówisz do tubylca że za 20 godzin w jego wioskę uderzy fala tsunami.
Tak się dzieje.
Kim jesteś dla tego tubylca jeśli nie człowiekiem potrafiącym przewidzieć przyszłość?

W czasach Azteków kapłani przepowiadający zaćmienie byli uważani za ludzi którzy mają styczność z bogami, bo skąd niby wiedzą takie rzeczy.
Dzisiaj o takich sprawach czytasz w necie i informują w TV.
Więc potrafią przewidzieć przyszłość?

Czas to również wymiar, tylko na razie umiemy go mierzyć ale nie pokonywać.
I całe szczęście. Bo dopiero byłby bajzel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

a wracając do tematu

"Witam!
chciałabym sie dowiedziec opini o wrózce Kasi na Ks. Anny ?"

To się dowiedziała, chyba nie o takie opinie jej chodziło ;o)))
jacy ludzie są ehh...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Wafel dlaczego mieszasz technikę do tego :) Wróżka nie używa żadnej techniki, tylko "wróży" sobie z kart, fusów czy czegokolwiek innego, a tak na prawdę podpowiada jej zły duch... Technika to jedno, a takie działanie to drugie. Wróżki "istniały" już setki lat temu...
Skoro przyszłość się wydarzyła jak mówisz to jaki jest sens naszego istnienia? Z resztą nie zmuszam Ciebie do zmiany wierzeń, możesz wierzyć we wróżki, planety, czy inne gwiazdy.
Ja tylko mówię jak jest od strony osoby wierzącej w Boga i wiem jaki wpływ ma wróżenie, bioenergoterapia czy różne medytacje w długim okresie na człowieka. Na początku na pewno jest fajnie bo coś się zmienia niby na dobre w życiu, ale później zły duch się o nas upomni i sprowadzi nas na dno.
Być może dla Ciebie istnieje jedynie świat materialny, a nie istnieje coś takiego jak świat duchowy to by wszystko wyjaśniało.
W Kościele Bóg też uzdrawia, tylko za uzdrowienie od Boga nie musisz "płacić", wystarczy uwierzyć. Bo Bóg nas kocha i chce abyśmy do Niego się zwracali, a nie do jakichś wróżek, bioenergoterapeutów czy innych podobnych im osób. Wiem bo to przeżyłem :)
Oczywiście nie neguję tu działalności lekarzy używających techniki, czy wiedzy do leczenia. Neguję różnych "magików" wnioskujących, kto jest na co chory z wahadełek i innych podobnych metod manipulacji itd. bo to jest okultyzm.
Ok, nie ma się co więcej sprzeczać, ja mam takie zdanie i go nie zmienię, Ty masz inne.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Spadaj trollu. Admin jak zwykle ma to w d......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Najlepiej idzie jej wrozenie z kuli.
Tej ze sklepu z art.ortopedycznymi.


Dzieki niej Ks.Anny to teraz zaczarowana kraina.
A niebieskie elfy stoja pod sklepem.Bajkowo jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

********** z tą reklamą !

oszukaństwo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Ludzie o czym wy piszecie Wróżka ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Autor: kasiulka44 (---.lomza.mm.pl)Data: 26-07-09 22:03

Witam!
chciałabym sie dowiedziec opini o wrózce Kasi na Ks. Anny ?


Podobno mówi tylko po hebrajsku
ewentualnie jak znasz jidisz to też się jakoś dogadasz
ale najlepiej mówić z nią w jej ojczystym języku

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wróżka Kasia w Łomży-opinie

Autor: antywszystko (---.dynamic-ww-03.vectranet.pl)Data: 16-08-16 21:55

Ludzie o czym wy piszecie Wróżka ?


a co, faszysto jeden / jedna === myślisz, że nie ma wrórzek ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org