czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
NOWY BASEN ....

Jak Wam się podoba co myślicie ogólnie?

~cienona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWY BASEN ....

może być, woda trochę za (rzadka) hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWY BASEN ....

rzadki to chyba ty jestes hehe rzadki i płytki

~cienona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWY BASEN ....

cienona a to nie od jutra czynne??Daj ludziom dotknąć ,zobaczyć,poniuchać ,a może się spodoba.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWY BASEN ....

Piękny;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWY BASEN ....

Ale po co ten nowy basen. To taka kiełbasa wyborcza co by się wyborcom przypodobać. Stary basen spełnia wszystkie wymogi, a tłumów na nim nie ma. Kolejna inwestycja która zwiększa zadłużenie miasta do poziomu 30% dochodów, dodatkowo powiększając wysokość co rocznych wydatków (o koszt utrzymania obiektu).

W stosunku do starego ten basen ma tylko bajery, a za bajery to chyba ludzie powinni we własnym zakresie płacić.

Na to miejsce można było zwiększyć dotacje do biletów w starym basenie. Więcej ludzi byłoby szczęśliwych, że może tanio popływać i nie trzeba byłoby wydawać milionów na budowę nowego obiektu.

Jaki sens była budowa kolejnego obiektu jeśli stary nie był przepełniony?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWY BASEN ....

Ile kosztuje przyjemność korzystania z tego przybytku?

Signature will be available soon. Please wait ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWY BASEN ....

CENNIK BYŁ PODANY NA 4 LOMZA

~cienona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWY BASEN ....

Darck: no wlasnie po co nam basen, jak mamy juz jeden. po co nam galeria jak mamy sklepik osiedlowy. po co nam stadion nowy jak mamy na perspektywie...

po to baranie, zeby w Łomży coś sie działo, po to zeby utrzymac w tym miescie mlodych ludzi. kumasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWY BASEN ....

Darck, basen przy SP 10 nie jest przystosowany dla małych dzieci, a przecież przede wszystkim za sprawą maluszków funkcjonują kina, teatrzyki i inne parki rozrywki, których tu w tym miescie dotąd brak.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWY BASEN ....

"basen przy SP 10 nie jest przystosowany dla małych dzieci, "

- ja tam brodzik widziałem, ale się nie znam co baardzo małe dzieci potrzebują. Czy za sprawą dzieci <7 lat rozwijają się kina i teatrzyki? Nie sądze

" no wlasnie po co nam basen, jak mamy juz jeden. po co nam galeria jak mamy sklepik osiedlowy. po co nam stadion nowy jak mamy na perspektywie..."

- galeria jest prywatna, a nie przez z pożyczek miejskich.
- stadion nie jest nowy, tylko murawa, oświetlenie, trybuny i infrastruktura.

"po to zeby utrzymac w tym miescie mlodych ludzi. kumasz?" - czy obecność zjeżdżalni spowoduje, że ktoś zostanie w Łomży zamiast przenieść się do Warszawy? Myślę, że można tą pożyczkę zaciągnąć na bardziej wartościowe cele

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWY BASEN ....

Zastanów się zatem po cholere organizowane są ,, wycieczki,, do Zambrowa na pływalnie, zdecydowanie nie jest to chec przetestowania śrubek w zawieszeniu po 63, a brodzik z pewnoscią widziales oczami wyobrazni.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWY BASEN ....

Wartościowym celem jest pływalnia dla użytku publicznego. Miejsc pracy dla rzeszy bezrobotnych urząd nie zbuduje, co najwyżej może stworzyc dogodne warunki potencjalnym inwestorom.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWY BASEN ....

Nie było basenu było źle , jest basen jest źle , to jak wam dogodzić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWY BASEN ....

aż pójdę i zrobię wielką plamę!;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWY BASEN ....

sie prują ze butach wchodzisz na trybunę, to co ja mam kapcie nosić aby na trubyne wejść?;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWY BASEN ....

to w końcu czynny jest ten basen czy nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWY BASEN ....

Basen jest czynny. Byłem dzisiaj z rana. Ogólnie wrażenia pozytywne, obsługa, ratownicy, czystość - oceniam na 10. W skali od 1 do 10. Dla zainteresowanych byłem o godz. 7 zapłaciłem 6 zł za godz. wstępu. Według mnie to bardzo dobra cena. Polecam dla rodzin z dziećmi mały basenik z cieplutką wodą gł 40 cm., jak do tej pory musiałem jeździć z dzieckiem najbliżej do Zambrowa. A i jeszcze bardzo dobra sprawa to to że nie śmierdzi chlorem. Polecam i Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org