niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wirtualne malowanie samochodów.

Witam wszystkich.
Chciałbym zaoferować pewną opcje. Nie zmieściła mi się ona w ogłoszeniu więc spróbuje tutaj. Mam 15 lat i właśnie odkryłem pomysł jak zarobić trochę pieniędzy ale nie wiem czy to mi się uda. Tym pomysłem jest wirtualne malowanie samochodów czyli zmienianie ich kolorów. Wiele osób chciało by sprawdzić jak wygląda ich cudo w innym kolorze więc mogę im to ułatwić. Za niewielką cenę mogę zmieniać kolory samochodów na zdjęciach, wystarczy tylko podać markę, rok produkcji, typ nadwozia i kolory w jakich auto ma wyglądać. Może się to komuś przydać gdy chce np: zmienić naprawdę kolor swojego auta. Cena takiej przeróbki wynosi 10zł za 5 kolorów w kilku odcieniach (jasny,ciemny). Za każdy następny symboliczna "złotówka" dopłaty, samochód może być pomalowany np: w dwa kolory na raz, bardzo ładnie wygląda to na Oplu Vectrze B (wiem bo sprawdzałem). To dość dziwny sposób na próbę zarobienia pieniędzy ale proszę nie krytykować mojego pomysłu, wkońcu mam 15 lat a w tym wieku jest niewiele sposobów na zarobienie pieniędzy, które często są potrzebne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wirtualne malowanie samochodów.

Wole sam sobie to zrobić niż płacić za to pieniądze.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wirtualne malowanie samochodów.

Kolega to nie taka wielka sztuka dobry program i jedziesz z tym. Raczej kokosów na tym nie zbijesz ale powodzenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wirtualne malowanie samochodów.

Torro jak chcesz tak rób, wiem że to można zrobić w prosty sposób ale poprostu wielu osobom się tego nie chce. Mają ochotę zobaczyć jak wyglądałby ich samochód w innym kolorze ale z braku chęci do wykonania tego nie robią. Ja oferuję taką opcję ale podejrzewam że pewnie w ogóle na tym nie zarobie. Wrzuciłem ten pomysł bo myślałem że może się uda ale jak narazie to na nic takiego się nie zanosi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wirtualne malowanie samochodów.

kurpsie razem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wirtualne malowanie samochodów.

na allegro można sprawdzić jak będzie wyględało w innym kolorze, ale trzeba tobie jednego pogratulować, asertywności, z samochodami to trochę cienko ja ostatnio się spotkałem a czymś takim ale domu [nie powiem ci w czym to było ale ładnie to wyglądało]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wirtualne malowanie samochodów.

nawet pojecia nie masz jaki jest koszt przemalowania karoserii na inny kolor. Watpie zeby ktokolwiek sie na taki zabieg decydowal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wirtualne malowanie samochodów.

A rowery malujesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Wirtualne malowanie samochodów.

Mam świadomość że to dużo kosztuje, ale niektórzy poprostu z ciekawości chcą sprawdzić inne kolory swojego auta. Allegro jest dobrym wyjściem ale szczerze odpowiem że tam nie ma wszystkich kolorów, ciężko jest np: znaleźć samochód w kilku kolorach lub w prostym limonkowym kolorze. Auto wtedy wygląda nawet fajnie, zresztą jeśli ktoś chce to mogę mu wysłać zdjęcie Opla Vectry B mojego autorstwa, wtedy sam oceni czy jest to głupi pomysł lub nie. Moim zdaniem nie wygląda aż tak najgorzej, aby wrażenie było jeszcze lepsze to przydałoby się dodać jeszcze kilka elementów takich jak np: inny zderzak, ale narazie jeszcze w takie coś się nie bawie. To dość dziwny sposób na zarobienie pieniędzy (choć podejrzewam że pewnie i tak z tego nic nie zarobię) ale przecież spróbować zawsze można. I odpowiedź jeszcze do Vestara: jeśli to było na serio to odpowiadam że jeszcze nie próbowałem, ale jeśli na żarty to niech Pan sobie daruje, ja szukam opcji aby zarobić trochę pieniędzy na własne wydatki a Pan swoim komentarzem zniechęca mnie do tego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org