poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
veneda

Ciekaw jestem na jaka kase licza ludzie którzy wstrzymuja budowe galerii oraz jeszcze bardziej ciekaw jestem kto dał im cynk ze mozna by zaskarżyc uchwałę.
a moze sad powinien sie przyjrzec czy moze ktos wczesniej, juz przed wydaniem uchwały nie planował jej zaskarżyc aby kasiorke na tym zrobic.

jak widac po wielu wydażeniech w łomży taki scenariusz wcale by mnie nie zdziwił

moze ta druga na bawełnie bedzie miała taka sama historię

i oto powoli moze sie nam rysowac odpowiedz na pytanie czemu dobrze sie stało iz łomża nie jest miastem wojewódzkim?
bo dzieki temu nie nosimy chwalebnego tytułu najbardziej zacofaniej stolicy województwa w polsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: veneda

to jest przykre ze pare pionkow wstrzymuje rozwoj miasta, jak w koncu cos tu zbuduja to nikogo mlodego juz w miescie nie bedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: veneda

Trzeba wyjerzdzać z tego zadupia

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: veneda

Nie stawił się pełnomocnik miasta Łomża i wstrzymał znów wyrok w rozprawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: veneda

no i tak bedzie ciagle...dziwie sie ze wogole ktos chce u nas cos budowac...jestesmy chyba nielicznym miastem w Polsce ktore jest wszystko na nie...ten developer to tez ma nerwy..10 lat czekac na zbudowanie....no nic...grunt ze w Galerii Narew na Bawelnie juz ryszyl wynajem pod przyszle butiki..moze tam predzej cos stanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: veneda

Macie rację, trzeba wyjeżdżać z tego zadupia. Tu nic sie nie wydarzy przez następne 10 lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: veneda

Po przeczytaniu dzisiejszego sprawozdania odnośnie galerii venedy obumarła we mnie reszta nadziei w to 'miasto'?
Wyjeżdzam stąd jak najprędzej pomimo tego że żal mi jest opuszczać miejsce w którym się urodziłem,wychowałem..
Eh nie ma tu czego szukać .

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: veneda

Panie pełnomocniku miasta dlaczego nie było Pana na rozprawie w sprawie Venedy?
Czyżby władzom Łomży zależało na tym ,aby Łomża była wiochą? Proszę spojrzeć na Suwałki,które się rozwijają.Powstał tam hipermarket,aquapark,specjalna strefa ekonomiczna,zwiększyła się liczba ludności. A u nas co?

zulugula

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: veneda

Prezydent zapomniał powołać 4 doradcę: pełnomocnika miasta ds. sądowych :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: veneda

mnie nie zdziwiłby fakt gdyby ciągłe wstrzymywanie budowy venedy przez jakieś dwie Panie miało bezpośredni związek z ofertą najmu powierzchni w galerii narew (bo to by było takie w NASZEM stylu)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: veneda

WSZYSTKO SIE ZMIENI JAK W RATUSZU BĘDZIE WYMIANA KADRY NA MŁODSZE ROCZNIKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: veneda

Przez 2 stare babska musimy wszyscy cierpić i gdzie tu sprawiedliwość ? Jebane ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: veneda

Rece opadają, kto blokuje, chyba celowo budowę Venedy, może z poza ratusza, proszę o konkrety.
Zadupie jakich mało,niedługo zostaną sami emeryci. Młodzież kształci się i ucieka z tej zapyziałej Łomży jak najdalej.
A ratusz to urzędasy bez konkretnej wiedzy i kompetencji. Licza na przetrwanie. Ostatnio nie widać ich na korytarzach, ciekawe nad czym tak intensywnie pracują. Chyba nie nad rozwojem miasta.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: veneda

niedługo nasze miasto będzie wyglądało jak Czarnobyl po wybuchu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: veneda

Łomża jest było i będzie miastem korupcji syf i burdel jednym słowem !!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org