piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PLAY ONLINE

Właśnie testuje mobilny internet z PLAY, muszę przyznać że jest bardzo dobry w porównaniu do ORANGE jest dużo szybszy no i tańszy.
Dużo wiekszy limit, jest ok.
Jakie sa wasze opinie???
Jak narazie jestem zadowolony, dziekuje dziewczynom za świetne doradztwo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY ONLINE

widac ze jest super "".internetdsl.tpnet.pl""

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY ONLINE

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY ONLINE

Alojzy jestem w pracy a z onlina korzystam prywatnie w domu.....
Jestem w trakcie testowania, pytam o opinie bo narazie jest ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY ONLINE

hahaha dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY ONLINE

Internet z play jest bardzo dobry. Ja mam od dawna i jestem zadowolona. Polecam każdemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY ONLINE

Ponad rok mam internet mobilny z play'a i jestem bardzo zadowolona, szybki, bez żadnych przerw gdziekolwiek bym nie była. Cena b.dobra poza tym przez pół roku płaciłam tylko 1zł. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY ONLINE

nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY ONLINE

A w plaju to ten internat to damski czy meski?



:D:D:D:D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY ONLINE

Dobre dobre ;) Właśnie testuje ;))
Ps. Zauważyłem, że ostatnio jakaś dziwna nagonka na Orange się stała a przy tym jaki to super jest PLAY! Nie super Plus, nie super ERA, a właśnie super PLAY! Czyżby strach przed konkurencją z Orange, paraliżował kogoś z PLAY-a? A jakie super doradztwo w PLAY! uuu! Śmierdząca sprawa...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY ONLINE

ja juz druga umowe przedluzylem i i jeszcze jeden modem wzialem mam dwa nety z play jeden corki i telefon mam tez wszystko na jednym rachunku reszta nie ma porownania podobno tylko cyfrowy polsat ma szybszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY ONLINE

orange to pomylka zyciowa nawet dodzwonic sie trudno a zasieg juz nic nie powiem ale dziwne ze wiekszosc jednak ma orange ludzie ogarnijcie sie czy naprawde wolicie to co gorsze za wieksza kase

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY ONLINE

Ja korzystam z playa na codzień i bardzo sobie chwale.
To dla biznesmenów.

"Dla niewtajemniczonych play wprowadza dla firm za 250 zł/miech nielimitowane rozmowy na wszystkie numery w polsce + nielimitoowany net + 100 minut na miedzynarodowe co miesiac + kazdy telefon (nawet Ajfonn 4 ) za 1 zł ... Nice ? "

Tylko trzeba dzwonic na infolinie, a nie do salonu.Bo w salonach zdzierają prowizje.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY ONLINE

lomza23 jaka nagonka, jak masz oczy i rozum to przeanalizuj ofertę Orange i Play a gwarantuję że nikt nie będzie musiał Cię namawiać na Play.
Play musi mieć lepszą ofertę od pozostałych skoro wielka trójca Plus, Orange i Era (T-Mobile) się zmówiła i mają drogie minuty do Play. Tylko na szczęście nie wiele mnie to obchodzi bo ja mam za minutę DO WSZYSTKICH 19 gr, a nie jakieś pierduły jak wcześniej w Orange ( 3 darmowe numery, wieczory i weekendy itd) Jak chcę zadzwonić to nie będę czekał do wieczora albo do weekendu tylko dzwonię w danej chwili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY ONLINE

Autor: Andre695 (---.play-internet.pl)
Data: 18-03-11 10:12

ja juz druga umowe przedluzylem i i jeszcze jeden modem wzialem mam dwa nety z play jeden corki i telefon mam tez wszystko na jednym rachunku reszta nie ma porownania podobno tylko cyfrowy polsat ma szybszy A mają może rowery bo w kwietniu myślę kupić sobie.? Z Playa chyba by był najszybszy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY ONLINE

troche ekonomii i liczenia wykazac sie trzeba fanka bociana jak najgorszy jak nawet telefon za 59zl mam 350 min do wszystkich i do play za darmo gdzie tel dostalem wi-fi gps aparat8.1mpx czujniki ruchu swiatla flesz ksenonowy katra 8gb w zestawie nie pisze marki bo to nie reklama a net 5gb za 35zl to nie wiem kto ma szanse dorownac no i wszystko lepiej chodzi nawet od ery

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY ONLINE

a ja mam i mi sie nie podobalo jak mi sie modem popsuł - pani z salonu kazala zatelefonowac do telefonicznej obslugi, a z obslugi znowu kazali mi isc do salonu - i tak odsylano mnie.
i w koncu wkurzylo mnie to, i kupilem nowy modem znowu tej samej firmy - na razie działa i jest ok - ale zrobilem to z braku czasu , nast razem juz nie bede kupowac z tej firmy - poszukam czegos innego. pozdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY ONLINE

A ja nie ma neta i nie planuję mieć :)
I jestem szczęśliwy :):)

A pisze bo doję z waszych limitów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org