czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry majster

Witam czy zna ktoś może namiary na dobrego majstra do postawienia domu i oczewiście niedrogiego. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry majster

a o jakich wymiarach dom?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry majster

namiar na dobrego majstra i niedrogo dekfach@interia.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry majster

13x10 takie wymiary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry majster

no takie wymiary to musi być juz dobry majster!!!!co innego 11x12 to postawi juz byle kto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry majster

Tel: 500 809 059 Krzysztof

Niedrogo bierze i naprawdę dokładnie i szybko robi, polecam.

m.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry majster

Może ktoś się orientuje kto stawiał dom w Konarzycach po lewej stronie prawie na końcu. To musiał dokładny gość stawiać tam wszystko jest profesjonalnie zrobione.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry majster

514 564 878

niedrogo i solidnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry majster

Ja jestem dobry majster :) A na kiedy potrzebujesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry majster

niedrogo i solidnie - w tej branży jedno wyklucza drugie. pozdrawiam myślących

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry majster

Lancelot masz rację żeby tak było trzeba zatrudnić dwóch majstrów, jednego niedrogiego a drugiego solidnego... ;) Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry majster

zęby coś dobrze zrobić to trzeba dłużej posiedzieć przy tym i trzeba więcej wziąć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry majster

koniec lipca br.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry majster

Witam czy zna ktoś może namiary na dobrego majstra do postawienia domu i oczewiście niedrogiego. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry majster

truskaweczka1: dostałeś kilka telefonów, to czego jeszcze potrzebujesz? Dom w Konarzycach to ja stawiałem. Dzięki za pochwałę, ale jak już stawiać, to stawiać. Taki domek o wymiarach 13x10 to się stawia w 3 miesiączki. Już taki ze mnie gość !!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry majster

UWAŻAJ !
Ja też wziąłem z internetu niby dobrego i taniego do dziś przez 3 lata komornik nie da rady wyrwać od niego przysądzonej mi kwoty odszkodowania za spartaczenie budynku i zniszczenie materiału. Uważaj jak ma na imię Andrzej i nazwisko Sz... . a mieszka nie daleko basenu to goń od razu.
Musisz porozmawiać co najmniej z czterema jego klientami którym budował.
Ja rozmawiałem tylko z jednym i albo się nie znał na budownictwie nie dostrzegajac fuszerki chwalił go albo też nie chciał być samotnym w łańcuszku skrzywdzonych.
Teraz jak wiem to co najmniej z pięciu biegało za nim , pracuje na czarno, na siebie nic nie ma i co mu komornik zrobi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry majster

Franio dzięki za ostrzeżenie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org