niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
koszty założenia przydomowej elektrowni wiatrowej

Witam zainteresowanych tematem.Interesuje mnie jaki jest koszt założenia takiej elektrowni wiatrowej na potrzeby domu jednorodzinnego i czy jest w Łomży albo w pobliżu jakiś sklep lub przedstawiciel który zajmuje się tym tematem.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszty założenia przydomowej elektrowni wiatrowej

Poszukaj na allegro. Nie wiem, czy w Łomży czy w okolicach ktoś się tym zajmuje, ale sam chciałem kiedyś założyć takową elektrownię. Oprócz tego, że na allegro znalazłem w dobrej cenie taką elektrownię to i jeszcze firma służyła fachowym doradztwem z zakresu prawa budowlnego (tj. jak nie wejść w papierologię tylko zrobić to legalnie, acz umiejętnie:) no i oczywiście montażem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koszty założenia przydomowej elektrowni wiatrowej

Dzięki :) dużo już szukałem na allegro a i jak również w całym necie.
Mam nawet stronkę jak to zrobić samemu od podstaw.Jeśli Cię to interesuje to odezwij się na e-mail a prześlę Ci link do tej strony.Pozdrawiam
biesspieczny@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org