sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kara śmierci

kara śmierci w naszym kraju została zniesiona ale czy słusznie , czasami mam wątpliwości - myślę że powinna być jednak przywrócona...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci

tesz tak mysle jak czytamtfoj posty xD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci

jasiu_śmietana na pierwszego kata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci

ok



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci

Śmierć nie jest karą. Powieszenie,rozstrzelanie,wstrzyknięcie zastrzyku itp. nie jest pokutą za popełniony czyn. Jest tylko pozbyciem się ze społeczeństwa osoby nieprzystosowanej społecznie.Może być także zadośćuczynieniem dla rodziny ofiary. Kara śmierci to bezsens...
Moim zdaniem najgorsi zwyrodnialcy powinni cierpieć,a nawet bardzo cierpieć za popełniony czyn. Zastrzyk niestety cierpieniem nie jest. pozdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci

Ale wy jebnieci jestescie. na *** takie tematy wogole zaczynac, a pozniej takie kometarze wystawiac




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci

" szablak"czytaj posty o kebabach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci

Polska nie może wprowadzić kary śmierci ponieważ jest w UE
Ja też byłbym za...
Z tym że czasami jest tak że ktoś zostanie skazany a wyrok wykonany i po kilku latach od egzekucji okazuję się że delikwent był nie winny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci

Przeczytaj mój post wyżej. Nie daje on Ci nic do myślenia ? Jeśli piszesz ,że jesteś za to uargumentuj to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci

Fazzi piszesz " najgorsi zwyrodnialcy powinni cierpieć,a nawet bardzo cierpieć za popełniony czyn" ale za razem jesteś przeciwnikiem kary śmierci no to jeśli tak to oni mają cierpieć ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci

kara śmierci dla zwyrodnialca to normalna rzecz. Jak to powiedział Korwin, że naturalną śmiercią dla mordercy jest kara śmierci i ja się z tym zgadzam.
Z drugiej strony ani sąd, ani policjanci, prokuratorzy nie są nieomylni i mogą strącić np. niewinnego człowieka.

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci

Szymonek czytaj ze zrozumieniem. Napisałem,że powinni cierpieć ,ale że kara śmierci cierpieniem nie jest !
Moim zdaniem takie osoby powinni ciężko pracować i to z batem nad głową,np.wydobywając węgiel. Po pracy żadnych luksusów typu telewizor,siłownia,ping pong itd. tylko do celi i spać. Kilka godzin snu i znowu do roboty... Jakby nie chciał pracować, to nie dać mu jeść:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci

Obecnie jest tak,że na utrzymanie więźniów obywatele płacą podatki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci

rambo777 - Ok. masz dużo racji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci

Fazzi taka jest prawda, powinni pracować i tyle. Chyba to jedyne rozsądne wyjście.

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci

Fazzi - teraz ciebie rozumiem ale tak postępując to my normalni ludzie zrobilibyśmy z siebie przestępców a jeśli chodzi o koszty utrzymania więźnia to przewyższają one i to bardzo znacząco minimalną płacę , która jest wypłacana uczciwym , pracującym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci

Szymonek to znaczy, że jak byśmy zabijali to nie robilibyśmy z siebie przestępców ? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci

Moim zdaniem powinni zapieprzać z motyką , rowy kopać i więzienia budować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci

Fazzi - ja wiem że ten post jest bardzo ciężki tematycznie i z chęcią bym z tobą podyskutował ale muszę wyjść , obowiązki mnie wzywają. Myślę jednak że najgorszych z najgorszych należy likwidować natychmiast a resztę hołoty zagonić do roboty i zabrać większości z nich wszystkie przywileje jakie mają w więzieniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci

Zgadzam sie z Fazzim smierc to nie wyjscie z sytuacji,jestem wiec przeciwny takim rozwiazaniom.Oczywiscie dewianci i zwyrodnialcy powinni pozostac w izolacji do konca zycia.Sama swiadomosc ze nie zobaczy juz nieba bez krat(no moze na spacerze) ;) jest juz dla nich takim kopem ze slabsi psychicznie sami funduja sobie smierc.

Sady i policja z prokuratura nie zawsze maja racje zwlaszcza ci drudzy.Mimo ze jestesmy panstwem prawa bledy sa na porzadku dziennym.Czlowiek nie jest nieomylny i napewno nioejedna osoba przebywa w wiezieniach nieslusznie.A co jak zginie nieslusznie???


Life's simple. You make choices and don't look back. ;)




--------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci

Kara śmierci to jest najlepsza kara moim zdaniem. Tracisz w tym momencie całe swoje życie. Już nigdy nie napijesz się dobrego soku z owoców. Nie zjadłbyś żadnego ciasta (nawet jak byś dostał dożywocie i ktoś by Ci przyniósł je do więzienia). Nie obejrzał byś żadnego serialu, kompletnie nic w tv. Nie zapalił byś. Dużo by wymieniać. Ale najważniejsze to że byś nie myślał po karze śmierci. W piasek i zakopią Cię. Rodzina będzie płakać na pogrzebie chodź nie ważne jaki byłeś. To byłby cios w plecy. Ta kara by dała lepszą walkę z przestępcami. Ale to jest tylko moje zdanie. Ile ludzi tyle racji, i gówno mnie to obchodzi że ktoś mnie skrytykuje (jak zawsze na tym forum), ja wypowiedziałem swoje zdanie i tyle.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci

Żeby w Polsce była by kara śmierci to Donek był by pierwszy na szubienicy :) hehe zastanawiam się gdzie na świecie jest cud miód i malina żeby się wyprowadzić mi bardzo Szkocja się podoba i klimat :) ale pewnie też mieszkają jacyś zbrodniarze albo lepsi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci

A w Chinach strzelają przestępcom w tył głowy , straszne. Kara śmierci nie ale kara męczarni tak , czyli ciężka praca 12 godz. na dobę , izolacja od świata żadnych odwiedzin, tv. , radio itp.itd !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci

KTOŚ KIEDYŚ WYMYŚLIŁ:

" ARBEIT MACHT FREI"
PRACA CZYNI WOLNYM"

jestem za obowiązkową praca więźniów,a to co zarobią :
1/2 dla nich jak wyjda na wolność
1/4 na wydatki gdy siedzą pod celą
1/4 na inne cele
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kara śmierci

qawqaz...wiem cos na ten temat i powiem ci ze okolo 80% skazanych chce isc do pracy lecz spoleczenstwo na wolnosci ma problemy z jej znalezieniem to o czym tu mowic...Jezeli juz ZK.znajdze kogos kto wezmie kilku wiezniow do roboty to wtedy za 8-10 godz pracy otrzymuja oni ok.150-200zl na tzw.wypiske na mies.Jakis tam procent ok 50zl na mies jest odkladanych na tzw.kase na wyjscie.
Nie powiem abym mial jakies doswiadczenie ale mam wielu kolegow co zwiedzili i te strone zycia.Wiezniowie chca pracowac tylko ze tej pracy nie ma.Sa wyjatki pajacy co gnija pod cela i wala w jajco ale to 20%.Pozatym skazani na wieloletnie wiezienie sa brani pod uwage po odbyciu ok 2/3 kary zanim ktos zaoferuje im robote.Obozy pracy w polsce skonczyly sie wraz z komuna.


Life's simple. You make choices and don't look back. ;)




--------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org