sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ofiary Wiomaru

Witam.
Poszukuje ludzi, którzy zostali oszukani przez bezkarnych pseudo biznesmenów, którzy zarządzają hurtownią "Wiomar" w Łomży. Ta firma to cyrk, niestety z braku pracy ludzie nie mają wyjścia i muszą zarabiać na chleb, a złodzieje to wykorzystują. Sam zostałem oszukany i szukam innych, którzy sa w stanie udowodnić, że to bezkarni oszuści.

Proszę pisac na e-mail. sskam@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiary Wiomaru

Prosze o propozycje pracy W wiomarze, jaka płaca i co należałoby do moich obowiązków :) Ukonczony Uniwersytet Jański :):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiary Wiomaru

hahaaa dobrree Profesor !

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiary Wiomaru

czyli jazda figurowa kombajnem po lodzie-dobra szkola

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiary Wiomaru

jest Profesor , znalazł się i doktor. Wspaniale.Bo policji to za duzo na tym forum już

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiary Wiomaru

i tu sie z toba w 100 % zgadzam Psorze... :) Zwlaszcza z druga czescia zdania...


Life's simple. You make choices and don't look back. ;)




--------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiary Wiomaru

jezeli czujesz sie oszukany na co tam pracowales .... ja tego nie rozumiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiary Wiomaru

On 21
Tak na zdrowy rozsądek to żeby coś było skutkiem czegoś trzeba najpierw coś zrobić - w tym wypadku trzeba było najpierw tam pracować żeby ktoś kogoś oszukał.... Ja nie rozumiem że to takie trudne do pojęcia....człowiek najzwyczajniej w świecie podjął jak miliony ludzi w tym kraju pracę. Czy to jest dla Ciebie czymś dziwnym....? Nie widziałeś nigdy człowieka pracującego?
Pzdrawiam...

jan111155

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiary Wiomaru

co drugi mlody czlowiek z łomzy ma w swojej karierze zawodowej czrna plamę jaka jest wiomar


______

Żyj żyj na maxa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiary Wiomaru

Ofiarą nie tylko w Wiomarze ale w MaxiMix którym jest ten sam szef ! Tragedia



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org