piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego tak się dzieje ?

W Polsce czerpanie korzyści z nierządu jest nielegalne i podlega karze. Jak więc to się dzieje, iż w naszym kraju działa kilka tysięcy agencji towarzyskich?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tak się dzieje ?

Heh, najprawdopodobniej jest tak, że sutenerzy prowadzą takie kluby pod przykrywką, np. zwykłego klubu ze striptizem. Jak nie ma świadków, albo dziewczyny same nie donoszą na właściciela to nie ma podstaw do zamykania takiej "legalnej" działalności.
Czemu pytasz? Myślisz, że to dochodowy biznes i chcesz coś takiego otworzyć? hehe
Nikt nigdy się nie przyzna, że jego klub to dom publiczny. Dla władz dziewczyny w tym barze będą przedstawiane jako hostessy i póki same nie przyznają co na prawdę robią nikt tego nie udowodni. Wszystko jest grubymi nićmi szyte.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tak się dzieje ?

to sa glowne punkty informacji dla policji oraz nagrywania materialow na elity-myslisz ze kto tam chodzi-nasi bialystok obcy lomza-a materialem wymieniaja sie policyjne sluzby-dodatkowo informacje operacyjne od dziewczyn ktorym chwala sie klienci itd - zeby nie burdele i konfidenci policja miala by skutecznosc na poziomie 5-7%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tak się dzieje ?

sexoholik śmieszne pytanie . takie prawo jaki prezydent !

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tak się dzieje ?

sexocholik, tylko wspomniałem o korzysciach z nierządu w temacie o donosach tto juz wpadl na pomysl zalozenia hitowego tematu ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tak się dzieje ?

lepiej by bylo zrobic legalne i opodatkowac :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tak się dzieje ?

Jechałem do Wyszkowa w zimę. Sypał śnieg z deszczem. Zawierucha. N poboczu stały panie, bez parasola w miniówce z dużymi dekoltami. Popatrzyłem na nie, i tak sobie pomyślałem: ''..ujowa robota".

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tak się dzieje ?

qurwa taka robota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tak się dzieje ?

szymonku kochanie nie denerwuj sie tak mocno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tak się dzieje ?

wiesz moja Ty kochana szczebi dziękuję za dobre słowo ale uwierz mi że teraz nie mam chęci na żarty a dlaczego to i tak mi nie uwierzysz. Całuski

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org