niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
DEPRESJA

JAK ŻYĆ Z DEPRESJĄ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

Z depresją się nie żyje,trzeba ją pogonić;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

A JEŚLI KTOŚ SIĘ BOI UJAWNIĆ, ŻE JĄ MA-WSTYDZI SIĘ-TO OBJAW NORMALNY-NO PO PRSOTU NIE MOZE SOBIE POZWOLIĆ NA COS TAKIEGO. I MUSI ZYC Z NIA. CO WTEDY?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

to wtedy powinien iść do psychologa psychiatry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

Najpierw wciśnij caps-lock, to ci powinno trochę ulżyć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

szukasz pomocy, bo o tym piszesz, widząc inne posty sądzę, że brak Ci wsparcia ze strony partnera. Po pierwsze powinnaś znaleźć kogoś bliskiego przed kim mogłabyś się otworzyć i porozmawiać z kimś bliskim na początek, dobrze też jest otworzyć się na innych, na nowe znajomości i zabawę :) Nie zamykaj się w domu, nie zamykaj się na świat. Idzie wiosna i zobaczysz że i ty rozkwitniesz jak kwiat, brakuje Ci słońca i pewności siebie, a może i odwagi by coś zmienić w swoim życiu? Może tego właśnie potrzebujesz? Zmian?Wiosna to najlepszy czas na zmiany. Trzymam za ciebie kciuki:)!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

..mi też się zdaje że CZASAMI mam depresję..a moze to tylko chwile przygnębienia..? ciężko to zdiagnozować..bardzo pomaga mi wtedy zakup np jakiegoś fajnego kosmetyku, tylko szkoda że na krótko..
Myślę że każdy miewa lepsze i gorsze dni..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

Gdy życie Cię nudzi i staje się piekłem, włóż łeb do kibla i jebnij się deklem. ( to pomaga)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

po pierwsze to capsa wylacz :D bo mozna depresji dostac :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

Na Wyszyńskiego, jest poradnia. Zgłoś sie tam, pokierują Cię i pomogą Tobie. Powodzenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

Zacznij od akceptacji smego siebie - znajdź w sobie to co lubisz, co Ci się podoba. Zrób coś dla samego siebie- bądź przez chwilę egoistą :)
Idź do solarium - lub na długi spacer .
Posłuchaj ulubionej muzyki.
Obejrzyj dobra komedię.
Pomyśl o dobrch rzeczach jakie spotkały Cię do tej pory.
To pomaga :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

Solarium bym odradziła, reszta -jak wyżej ;)
A jak i to nie pomoże , niezwłocznie wizyta u lekarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

A co to jest depresja????

:):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

idz się napij

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

nie nabijajcie się z kogoś kto potrzebuje pomocy w takich sprawach. Istnieje taka możliwość, że pośrednio przez głupotę można wspomóc tragedię.

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

TYGRYSEK_7777
10% społeczeństwa choruje na preawdziwą depresję tj. czarna dziura, totalny brak akceptacji siebie i emocje które rzucają tobą po ścianach.
Idź na psychoterapie, koniecznie.Sam nie dasz rady.

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

ku*wa co za czasy, weź butel gorzały i wpadnij, ja Cię raz dwa wyleczę :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

http://www.youtube.com/watch?v=472EJwl5Fvs&playnext=1&list=PL7C944157127F6AA9


wszystkiego najlepszego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

to, że piszę o tym, nie oznacza , że to Ja mam depresję....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

tej osoby nie jest stać, żeby szła do psychiatry, a chyba nie ma psychiatry, który świadczy usługi za darmo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

A CO CI DO TEGO, CZY JA PISZE Z CAPSLOCK CZY NIE, WAŻNIEJSZE JEST CO INNEGO NIŻ TAKIE SZCZEGÓŁY, POZA TYM SKĄD WIESZ, ŻE TO MNIE DOTYCZY PROBLEM, JA NIE PISZE ZE TO JA MAM PROBLE, TYLKO PISZE OGÓLNIE ......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

FANKA BOCIANKA TO NIE JA MAM DEPRESJĘ, A POZA TYM TO WIDZĘ ŻE TY JĄ MASZ NAGMINNIE SKORO TOBIE POMAGA COŚ TAK IDIOTYCZNEGO...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

HEHEHHE, TYLKO SŁABY PSYCHICZNIE DOSTAJE DEPRESJI Z POWODU TAK BŁACHYCH SZCZEGÓŁOW, PRZEWRAZLIWIENIE NA TAKI DETAL O CZYMS SWIADCZY...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

BRZECZYSZCZYKIEWICZ DZIEKI ZA PORADE, PRZEKAZE OSOBIE ZAINTERESOWANEJ, JA NIE CIERPIE NA DEPRESJE, NAUCZ SIE ODCZYTYWAC ZDANIA, JA W NIM NIE STWIERDZAM ZE TO JA MAM PROBLEM, LECZ UJMUJE PROBLEM OGÓLNIKOWO BO KOLEGA CIERPI NA NIA, CHCIAŁEM DOWIEDZIEC SIE CO WY O TYM SADZICIE I TYLE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

NO TAK CZESIO TYLKO WODA POTRAFI ZAŁATWIAC WSZELKIE PROBLEMY, KTÓRE POTEM SĄ SPOTĘGOWANE PRZEZ GŁUPOTĘ , PICIE ALKOHOLU POGARSZA A NIE POPRAWIA SYTUACJE , W KTÓREJ JESTESMY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

OSOBOM, KTÓRE WYRAZILY SWOJĄ OPINIĘ W SPOSÓB NORMALNY I WYKAZAŁY ODROBINĘ ZROZUMIENIA, DZIEKI WIELKIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

idź na dziwki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

tor: franio30 (---.elomza.pl)
Data: 16-02-11 19:44

idź na dziwki.

AZ TAK NISKO UPADŁES, ZE CHODZISZ NA DZIWKI I INNYM RADZISZ TO SAMO..............NIEŹLE.......HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

TYGRYSEK_7777 pić nie chcesz, ruchać nie chcesz, to może zacznij psychotropy brać boś warzywo i nic dziwnego żeś w depresji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA


Autor: TYGRYSEK_7777 (---.elomza.pl)
Data: 16-02-11 19:18

BRZECZYSZCZYKIEWICZ DZIEKI ZA PORADE, PRZEKAZE OSOBIE ZAINTERESOWANEJ, JA NIE CIERPIE NA DEPRESJE, NAUCZ SIE ODCZYTYWAC ZDANIA, JA W NIM NIE STWIERDZAM ZE TO JA MAM PROBLEM, LECZ UJMUJE PROBLEM OGÓLNIKOWO BO KOLEGA CIERPI NA NIA, CHCIAŁEM DOWIEDZIEC SIE CO WY O TYM SADZICIE I TYLE.



Autor: TYGRYSEK_7777 (---.elomza.pl)
Data: 13-02-11 01:01

JAK ŻYĆ Z DEPRESJĄ?


--------------------------
No faktycznie wiele w tym poniżej zdaniu stwierdzasz i wiele można z niego odczytac ze zrozumieniem. A już na pewno to, że to Twój kolega cierpi. Wiesz co? Jaja sobie robisz poprostu. Nabijasz posty i tyle. Żenada



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

tak wogole to po co zakladasz taki temat jesli ciebie nie dotyczy mi sie wydaje ze dotyczy i to bardzo tylko wstydzisz sie przyznac a nie ma czego duzo ludzi na to cierpi i w kazdym z nas jest czasem taki dzien w ktorym wydaje nam sie ze to depresja nic nam sie nie chce zadnych planow w przyszlosc marzenia o ktorych myslisz i tak nigdy sie nie spelnia brak pozytywnej energii narastajace problemy z ktorych myslimy ze juz nie wyjdziemy a to tylko zly dzien i czarny chumor ale to minie i to!

mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

na depresję to sobie zapal dobrego skręta i powinno być lepiej, tylko nie dołuj się przy paleniu, włącz sobie fajną muzyczkę, film czy co tam chcesz, zrób sobie dobrą szamkę , kup piwko. powinno przejść jak ręką odjął, nie bez przyczyny w niektórych krajach przepisują tzw. konopie lekarskie i pomagają:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

niezłe

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

JAK JAK ZŁAPIE DOŁA TO CO WTEDY?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

TYGRYSEK_7777 możesz żyć z depresją grając w pasjansa pajonka haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

Moim zdaniem warto jest skorzystać z pomocy psychologicznej. Moja siostra po tragicznej śmierci swojego męża totalnie nie potrafiła wziąć się garść i pomogło jej właśnie takie rozwiązanie ...
Depresja to poważna choroba i nie warto jest jej bagatelizować. Siostra chodziła do tego gabinetu psychologicznego w Warszawie: http://psychoterapia-kielczyk.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

Przyczyn depresji może być wiele. Z podstawowych to deficyt witamin i minerałów w organizmie i stres. Kup sobie witaminy z grupy B, magnez, tran, który ma jakieś właściwości antydepresyjne. A na stres najlepsze jest bieganie. Jeżeli jednak Twoim zdaniem depresja ma inne przyczyny to odwiedź jakiegoś specjalistę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEPRESJA

Tygrysek, jeżeli ta osoba chce sama tej pomocy to mogę jej pomóc, niech napisze do mnie meja@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org