piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SŁUCHAWKI

gdzie mozna zaniesc słuchawki do naprawy? firmy Bose Quiet Comfort QC15

:D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SŁUCHAWKI

jakie i gdzie w lomzy mozna kupic dobre sluchawki ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SŁUCHAWKI

mam znajomego który ma dobre słuchawki z creative jakie chcesz?? i za ile zł ??? pisz na forum to ci moge załatwic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SŁUCHAWKI

Creative nie produkuje dobrych słuchawek.Przejdź się do sklepu muzycznego.Polecam osobiście słuchawki AKG z serii K- K 141, K171,K-240.
Wydatek 300- 500 zł- w zależności od modelu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SŁUCHAWKI

ta masz pojecie o tej firme creative akg sie nadaje aha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SŁUCHAWKI

Creative nie produkuje słuchawek dobrej jakości- koniec i kropka.
Ostatnio i głośniki ich produkcji są nie bardzo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SŁUCHAWKI

akg to dziadostwo Creative to pożądna firma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SŁUCHAWKI

porównaj sobie creatvie od akg
http://pl.store.creative.com/products/product.aspx?catid=437&pid=16975

http://pl.store.creative.com/products/product.aspx?catid=437&pid=16337

http://pl.store.creative.com/products/product.aspx?catid=437&pid=17088

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SŁUCHAWKI

patrze że akg to dziadostwo Creative lepszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SŁUCHAWKI

W Media Expert za 40 zł są świetne słuchawki Sony. Naprawdę porządny sprzęt. :-)

_______________________________________
Nie jesteś motocyklistą? Nie martw się, nie każdy jest idealny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SŁUCHAWKI

Słuchawki nie pamiętam gdzie kupiłem (można w którymś sklepie na zamówienie kupić np komputerowym - nordcom, unitechnik czy coś takiego) za 120 zł (coś ponad tego) bardzo dobre słuchawki firmy pioner (zapomniałem jak się pisze) mają bardzo dobrą jakość dźwięku, i są bardzo wytrzymałe (słuchawki do mp3), a jesli chodzi do kompa, to creative fatality też mają dobrą jakość dźwięku, ale odwiedzając jeden serwis, widziałem sporo ich zwróconych na gwarancyjną naprawę, więc chyba są awaryjne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SŁUCHAWKI

jak słuchawki to tylko sennheiser albo pioneer tylko te firmy są godne polecenia no i jeszcze stanton
zalezy jeszcze do czego słuchawki mają być:do odsłuchu,do posłuchania sobie muzyki w domu?do jakiego rodzaju muzyki ? do jakiej kwoty?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SŁUCHAWKI

Dokładnie masz racje. Tutaj mają bardzo ciekawe rankingi http://mp3audio.pl/jakie-kupic-sluchawki-douszne-ranking/ - które mogą się okazać przydatne podczas wyboru sprzętu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SŁUCHAWKI

osobiście używam Kingston HyperX Cloud II KHX-HSCP-RD i bardzo sobie chwalę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SŁUCHAWKI

A jakie sluchawki polecicie dobre dla sluchu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SŁUCHAWKI

Estimo trollu nikt tu nie chce twoich reklam dziadowskich firemek których nie stać na profesjonalną reklamę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SŁUCHAWKI

Nie ma czegoś takiego jak słuchawki dobre dla uszu albo złe dla uszu Najważniejsze są dwa fakty
czas słuchania muzyki - powinno sie słuchać muzyke nie dłuzej niż 60 minut dziennie
jak również głośność - słuchawki powinny zostać ustawione na nie więcej niż 60% swoich możliwości
Praktycznie nikt tego nie przestrzega oraz nikogo to nie obchodzi oraz przez to wiele osób ma problemy ze słuchem również w młodym wieku.
Na Geers jest opisana akustyka słuchu - jak również wszystkie mechanizmy jakie nią kierują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SŁUCHAWKI

Ja mam duże i różowe. Jak idę ulicą, to ludzie się dziwnie na mnie patrzą :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org