środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Angielski przez Skype!

Nauczycielka zaprasza na korepetycje z języka angielskiego przez Skype. Oferuję konwersacje,pomoc w nauce,tłumaczenia oraz przygotowanie do matury. Zapewniam bezpłatne materiały. Cena za lekcję: 25 zł/ 45 minut. Kontakt: thesaurus30@interia.pl, tel. 501467418.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Angielski przez Skype!

nauczanie na odleglosc, a to ci dobre.... biorą 25zl za 45 minut i jeszcze jaką wygode mają przez skype. Ja mogę brać 10zl za 45 minut w soboty i niedziele, angielski poziom zaawansowany, zapraszam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Angielski przez Skype!

a co widzisz złego w nauczaniu przez skype??? skype daje Ci komfort nieruszania dupy z domu i elastyczność godzin. W weekendy ludzie maja ciekawsze zajęcia niż nauka angola, wierz mi, nawet jeżeli ma on kosztować dyche, wola dać dwie i pól i uczyc się go w poniedziałek i srodę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Angielski przez Skype!

nigdy nie zaplacilbym za korepetycje :) pozdrawiam samouków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Angielski przez Skype!

Nieruszanie tyłka z domu to wielki plus! :D Ja lubię naukę przez Internet. Warto mieć kontakt , być pod opieką doświadczonego nauczyciela. W razie pytań mamy do kogo je skierować. Nauka języka angielskiego przez Skype dzisiaj już jest coraz bardziej popularna. Osatnio natrafiłam na ofertę szkoły "The English Factory". Jak dla mnie , to wydaje się być ciekawa. Może nie oferta dla dzieci, ale np.kurs przygotowujący do egzaminu/certyfikatu to akurat dobre rozwiązanie. Podaję link,żeby sobie zerknąć:

http://tef.edu.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Angielski przez Skype!

Nieruszanie tyłka z domu to wielki plus! :D Ja lubię naukę przez Internet. Warto mieć kontakt , być pod opieką doświadczonego nauczyciela. W razie pytań mamy do kogo je skierować. Nauka języka angielskiego przez Skype dzisiaj już jest coraz bardziej popularna. Osatnio natrafiłam na ofertę szkoły "The English Factory". Jak dla mnie , to wydaje się być ciekawa. Może nie oferta dla dzieci, ale np.kurs przygotowujący do egzaminu/certyfikatu to akurat dobre rozwiązanie. Podaję link,żeby sobie zerknąć:

http://tef.edu.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Angielski przez Skype!

hanna a podatki odprowadzasz za te korepetycje do urzędu skarbowego? Jak nie to uwazaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Angielski przez Skype!

Zapraszamy także na nasze pozostałe kursy:

http://www.polspeak.pl/

Wystawiamy rachunki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Angielski przez Skype!

Wchodzisz na jakiś portal randkowy i se gadasz za darmo z jakimś Mudżinem. Każdy język świata, niezliczona ilosc native speakerów i wszystko za darmochę.
Nie wypali twój biznes.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Angielski przez Skype!

Lepiej sobie samemu teksty piosenek tłumaczyć to bardzo poszerza horyzonty :)

Tanie założenie firmy w Niemczech.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org