piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
poparcie dla rodziny Mańczaków

Analizując ilość wpisów na tym forum dotyczących kontrowersyjnych wydarzeń związanych z rodziną Państwa Mańczaków odważam się tą drogą wystosować apel do NSZZ "Solidarność" oddział Łomża o podjęcie skutecznych kroków mających na celu wyjaśnienie i egzekucję naszych wspólnych pieniędzy, które przeznaczyliśmy wysyłając nasze smsy dla Piotrka i jego rodziny. Nie dla Pana, Panie doktorze i Pana marzeń, ale dla dzieci Państwa Mańczaków. Kochani - wpisujcie się, pokażmy - ilu nas jest - podobnie myślących !


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

Daj sobie pomoc i idź się powieś

Na pohybel pisowi, na pohybel Jarkowi i zimnemu Lechowi, na pohybel kościołowi i rm, na pohybel skur.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

ahahahhahahahahahahahahahah

>NSZZ "Solidrność" oddział Łomża
> skutecznych kroków
>egzekucję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

Jestem za !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

fakt, że ktoś wysyłał smsa, świadczy tylko o jego ogólnej ignorancji i naiwności.
smsy wysłał spory tłum.
tłum ma siłę, ale tłum nie jest mądry.
m.in. dlatego rządzi PO.

macie, coście sobie zafundowali, debile.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

o w końcu mądrze powiedział :D

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

uwazam ze to co zrobil slynny pan lekarz jest obrzydliwe i podle. to ze posluzyl sie chorymi dziecmi do wygrania pieniedzy na swoje potrzeby swiadczy o jego braku jakiegokolwiek honoru i szacunku do potrzebujacych ludzi.
pod pojeciem "lekarza"rozumie sie czlowieka, ktory calym swoim sercem stara sie pomoc innym ludziom w potrzebie. Lekarz jest hamem gdy wykorzystuje medialnie swoich pacjentow i to na dodatek swoich dobrych znajomych.
Panie Henryku jestes bezczelnym czlowiekiem. Wstydzimy sie ze taka osoba nalezy do sluzby zdrowia w naszym miescie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

Opinie internautów z Polski
http://www.wykop.pl/link/607483/milion-od-zaraz-wygrani-bez-wygranej/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

Popieram jak najbardziej niech Doktorek nie myśli, że obejdzie się sprawa bez Echa i ludzie zapomną o JEGO postępku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

Popieram, zróbmy coś z tym .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

Starszy syn Państwa Marczaków ma 18 lat.
Czy ktoś z Was szanowni internauci wspomógł Go chociaż jedną złotówką przez te 18 lat? Gdyby ktoś chciał odpowiedzieć że nie znał tej rodziny więc doktor też Ich nie znał. A jednak miał pomysł.
I wypowiedz doktora http://superlomza.pl/Community/64350,Blog_Wpis,Henryk_Korolczuk_lekarz_z_Lomzy_zwyciezca_telewizyjnego_show_Milion_od_zaraz_Nie_mam_jeszcze_ani_zlo.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

Oczywiście, od 3 lat wysyłam 1% dla dzieci Państwa Mańczaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

ja rowniez wysylam 1% dla tych dzieci od kilku lat!
Wiec z czym "jeden z tych ponoc gorszych" wyskakujesz czlowieku!?
Pan Bezczelny zna bvardzpo dobrze rodzine Manczakow! mowil to nawet w tv ze zna ich od kilku lat i to sa jego dobrzy znajomi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

"Gra na emocjach tłumów, wymyślona przez speców od telewizyjnych widowisk, obraca się przeciwko jej uczestnikom. Dwie łomżyńskie rodziny przeżywają przez to trudne chwile. Warto o tym pamiętać, zanim anonimowo wpisze się obelgę na internetowym forum."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

trudne chwile przezywa teraz rodzina Manczakow chlopacy mieli w poniedzialek jechac na operacje sadzisz ze pan doktorek sie tym przejmuje? pomysl co czuja teraz chlopacy jak zostali wykorzystani przez zasranego doktora i to jeszcze w mediach. pan niby doktor teraz cieszy sie z kasy a chlopacy cierpia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

ladny_15 latku

Uważasz że doktorek ma już tą kasę? Że może na poniedziałek zapłacić za operację?
Po 2ie operację powinni mieć sfinansowaną przez NFZ jako ubezpieczeni obywatele Polski.
A co ciekawe to najlepiej na tym wyjdzie rząd. Najpierw weźmie 10% od wygranej czyli 33 333zł. W przypadku przekazania przez doktora rodzinie pozostałych 300 000 rząd znowu wyciągnie łapy po podatek od darowizny. Zdaje się że prawie 20%. Czyli kasuje kolejne 60 000zł. Niezłe jaja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

nie wazne czy doktor otrzymal kase wazne jest jak sie zachowal, jestes przyjacielem tej rodziny? to moze wez przyklad z ksiedza i przemawiaj na ambonie moze wtedy ktos cie poprze!
nastolatkiem jestes ty myslisz ze rodzina nie probowala otrzymac kasy z NFZ?! czlowieku to nie jest operacja plastyczna ze masz kase to robisz, nie masz to rezygnujesz tylko chlopaki sa ciezko chorzy i pilnie potrzebna im kasa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

gamoniu jak ci NFZ sfinansuje opracje to gratuluje czlowieku w jakim ty swiecie zyjesz!?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

gamoniu NFZ bierze na to kase z podatków moich i rodziców twoich więc jest to jego obowiązek. a jeśli tego nie robi bo kradnie to trzeba rozgonić tą hołotę na górze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

to idz i im to powiedz :) zycze powodzenia jak zechca cie wogole wysluchac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

egipcjanie właśnie mówią to swoim złodziejom ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

drogi "jeden z tych ponoc gorszych" jestes polacy a nie egipacjanie! tak dla sprostowania. w innych krajach duzo rzeczy robia dla obywateli tylko u nas jest tak jak sie dzieje....ale nie trzeba kolega mowic tylko dzialac takze powodzenia, moze niedlugo uslysze o tobie w telewizji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

"jeden tych z ponoc gorszych"a co moze rodzina pana doktorka sie odzywa w obronie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

pierwszy raz tu przeczytałem o istnieniu doktora i chorych chłopakach. żadna więc rodzina. ale jak tak wszyscy po nim jadą to może warto spojrzeć i z drugiej strony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

drogi kolega nikt by nie jechal po nim gdyby nie obiecywal pomocy dla rodziny i wybudowanie kliniki dla chorych dzieci, posluzyl sie chorymi dziecmi zeby zdobyc szacunek, kase i smsy od ludzi...to jest poprostu chore i niedorzeczne....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

Uczciwie byłoby gdyby pan doktor i wszyscy którzy zabrali głos w tej sprawie, przed emisją programu, określili o jaki procent wygranej chodzi dla Adriana i Kuby. Większość ludzi zaangażownych w pomoc czuje się zmanipulowana przez głównego uczestnika. To na państwo Mańczak spadł ciężar nagłośnienia sprawy(nie na wybitną specjalistkę od marketingu). Miałem okazję być świadkiem apelu pani Mańczak, do dla nich wysyłałem sms-y, przekonany, że połowa wygranej trafi dla jej synów.
Naprawmy swoją naiwność i przeznaczmy 1% podatku dla nich.

FUNDACJA DZIECIOM ,,ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"
NR KRS 0000037904
W POZ. 128 NALEŻY WPISAĆ

LECZENIE I REHABILITACJA MAŃCZAK ADRIAN nr. ewid. 3168

(lub MAŃCZAK JAKUB nr ewid. 3169).

Panu doktorowi i obrońcom próbującym tłumaczyć jego ,,wspaniałomyślność" też polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110130/MAGAZYN/415086104

Pan doktór opowiada o programie.

Pioter

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

jeden wielki wstyd dla Łomżyniaków!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

popieram apel !!

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

Cała ta sprawa kojarzy mi się z syfem, jaki rok temu TVN zrobił w rodzinie Krzyśka Blusiewicza. Drogi dobroczyńca, z pomocą podrzędnych "medialnych trolli" podarował rodzinie niezłe piekiełko...

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

burdel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

nie jednak burdel to za mało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

tylko w łomży takie chamy sie rodza i tu zostaja. Tylko w tym opuszczonym przez zdrowy rozsądek miasteczku wsi taki cyrk jest możliwy.
naprawdę nie mam slow ale wiem ze w łomzy chamów pełno w brud.
Parodia goni parodie. były podejrzany siedział z zastępca i dalej pracuje, ten po chwili CBA na herbetke wpada. A doktorek to pryszcz. ale jak ma dobry przykład to co?działa przecież w Łomży i taki cyrk przejdzie.


bieda wszędzie wyzysk za 1200zł pracują po 12h
Nie ma żadnej serdeczności nic ludzie tylko sprzedawać swoich umieją nieroby!!a zresztą po co robić jak śmiech na sali płaca. chamstwo w urzędach kumoterstwo a i wcale korupcja. przecież doskonale wiadomo ze większość tych nieuków z urzędów dzięki znajomościom tam siedzą.
Nie masz znajomości to siedzisz bez pracy.

a galerie przez co tyle lat nic nie ma?
przez co tyle lat w Łomży nic nie ma?
są sprawy o matactwa, o korupcje kary za baseny, i wiele innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

Bo pracy to trzeba poszukać a nie siedzieć przed kompem :):):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

Mądrego to miło posłuchać!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

inne miasta rozwijaja sie ,nowe galeria handlowe np. Suwalki...a w Lomzy ludzie tylko mysla zeby sie nachapac i tyle.pracy nie daja nic nie buduja... Lomza ladne miasto,ale ludzie sa nie wporzadku... i dlatego zamiast Lomza sie powiekszac w liczbie ludnosci to maleje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

ale wy jestescie zazdrosni chyba wszyscy i czepiacie sie pan doktor wygral ogladaliscie program szczytny cel czyli 20%z wygranej mial przeznaczyc dla tej rodziny i przeznaczy jesli juz otrzyma ta kase a wy wypisujecie takie glupoty swoja niewiedza obrazacie niewinnych ludzi

mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

Pan doktor chyba nie zdaje sobie sprawy jak bardzo jego autorytet stracil na takim postepowaniu. Albo nie wie albo jego chciwośc jest tak duża ,że na szali gotowy jest położyc utratę autorytetu. Panie doktorze robi Pan bardzo złe i nie ma zadnego uzasadnienia dla Pana postępowania. Pan tłumaczenia są śmieszne i próby strojenia sięw pióra ofiary jeszcze bardziej Pana pogrążają. Bardzo niepokojącym jest fakt ,że Pan w tym sporze wystepuje jako lekarz co w obecnej sytuacji kładzie bradzo mocnu cien na zawodzie lekarza w tym miejscowych lekarzy.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

Tak wszyscy dajecie pieniądze a co do czego znikły procent tych pieniędzy oni przeznaczyli na dzieci. To powinno się pomagać tym chłopcom a nie im rodzicom wypychać portfele !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

http://www.mylomza.pl/home/lomza/item/737-spraw%C4%85-p-ma%C5%84czak-zajmie-si%C4%99-el%C5%BCbieta-jaworowicz.html brawo kolejny raz nasza wiocha będzie w TV ;-) oczywiście z tej " - " strony .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

to jest tak samo jak ktos zbiera pieniądze na chore dzieci, ma jakies tam legitymacje i inne dokumenty, myślicie że te wszystkie pieniądze idą na te dzieci? nie oszukujmy się, większy procent z tych datków idzie w inne ręce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

Mańczakowie są pod opieką Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą". Wpłacone na ich subkonta środki mogą być wykorzystane tylko na cele leczenia.
M@ster, używając sformułowania "to jest tak samo jak..." zwyczajnie insynuujesz.

Czy jest tu ktokolwiek na tym forum, który nawet za te "miliony" doktora Korolczuka zamieniłby się z Mańczakami miejscami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

Super, że dzięki ludziom dobrej woli, którzy nie poddali się, nie zapomnieli o Piotrze i jego rodzinie sprawa znowu wraca "na wokandę". Dzięki wielu interwencjom zagrożony w jakiś sposób relacją ogólnopolską poczuł się także lekarz. Stąd też rzucił na wszelki wypadek te 50 tys. Ja na miejscu TV POLSAT, kazał bym zwrócić całą kwotę, dziadostwo, tfu :((


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

Ja na miejscu telewizji Polsat przekazałbym Mańczakom dodatkowe 330 tysięcy. Bo w końcu kto zarobił na Waszych SMSach? Najpierw państwo (VAT), potem operator komórkowy (prowizja), potem Polsat (włączając czas reklamowy), a na końcu doktor.

Polsat z tego łańcuszka zarobił najwięcej i to na czyjejś podwójnej krzywdzie. A teraz umywa ręce.

Jest też pewna lekcja dla nas z nieszczęścia Państwa Mańczaków. Pomagajmy bezpośrednio, nie przez SMSy, konkursy, klikanie w banery czy szemrane kwesty w marketach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

Świnia doktorek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

GS, jakby Polsat tak na tym programie zarabiał, to by owy program nie spadł z anteny po kilku odcinkach...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

Po tych relacjach ze strony mylomza mam wrażenie jakoby Pani red. jaworowicz nie odrobiła lekcji. Tyle napisano w necie o tej sprawie, są relacje wideo z programu, to co dokładnie mówiła jedna i druga strona, a Pani redaktor nic o tym nie wie. Nie wróży to rzetelnemu przedstawieniu sprawy. Nie wiem, może to tylko moje wrażenie takie było;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

@Donald:
Polsat naprawdę zarabiał na tym show. Problem tkwił jednak w tym, że w tej porze antenowej nie zdołał przyciągnąć tylu widzów, ilu Polsat sobie wymarzył. W efekcie program przegrywał z ofertą TVP. To że zarabiał gorzej od oczekiwań nie znaczy absolutnie, że nie zarabiał.
Po 3 odcinkach wpływy z samych reklam wyniosły nieco ponad 1mln zł. O wpływach z smsów się nie dowiemy, bo telewizje nie publikują takich danych.

Inną sprawą jest "mutacja" formatu programu, który został importowany zza granicy, gdzie odnosił pewne sukcesy. U nas uczestnicy zamiast licytować się na pomysły i osobowości licytowali się na nieszczęścia. A Polsat na tym zarabiał - czyli zarabiał na ludzkim nieszczęściu.

Początkowo zakładano emisję od 5 do 8 odcinków. Wyszło 6.

Żeby nie było, że wyssałem te informacje z palca:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/7420-milion-od-zaraz-po-slabym-starcie-traci-widzow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

Aha, być może nie wszyscy z Was wiedzą, ale przedsiębiorczy doktorek, zanim podjął "współpracę" z rodziną Mańczaków kontaktował się ze mną, gdyż chciał, żeby w programie wystąpiła moja siostra Paulina, poszkodowana w zeszłorocznym wypadku na basenie. Po naszej odmowie nie poddał się i odnalazł chłopców.
Uwierzcie mi, gdy ma się w domu prawdziwe nieszczęście niełatwo odmówić, gdy ktoś występuje z taką ofertą, jaką przedstawiał doktor.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

Do niedawna, myślałem że ten lekarz obiecał na wizji przekazać całą wygraną kwote, zaznaczam że nie oglądałem tego programu i później raczej tej sprawy nie śledziłem. Właśnie przeczytałem we wspólczesnej, że lekarz obiecał przelać 50 tyś, a nie całą kwotę, jeśli tak to ktoś inny powinien się wstydzić i sprawa dla mnie jest jasna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

Na wizji nie powiedział też że chce spełniać marzenia swoje i swoich dzieci. A we Współczesnej czy innej gazetce któej udzielał wywiadu takie stwierdzenie padło - że chciałby wykształcić swoje dzieci;/ Wszystko jest w necie, wystarczy poszukać.

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110126/REG20/61420494 (– Dziękuję wszystkim łomżanom, szczególnie parafianom św. Krzyża w Łomży, którzy oddali na mnie swój głos – mówi Henryk Korolczuk.)

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110130/MAGAZYN/415086104



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

Ważne co powiedział w tym programie, że przekaże 50 tyś, zrobił to więc w czym problem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

Donald ja nie ogladalem, ale z tego co czytam, to zdawalo mi sie, ze w programie nic nie powiedzial, ze to ma byc 50 tys, taka kwota padla pozniej, kiedy juz program wygral. Ale nie wiem jak to w koncu jest?
Poza tym w filmie z przyjazdu ekipy TVP, slychac, jak Manczakowie mowia, ze doktor juz po wygranej w trakcie spotkania z nimi powiedzial, ze jakby wygral milion to mial im odpalic czesc, a tak to w ogole nie ma mowy o pieniadzach, dopiero jak sie media zainteresowaly i smrod poszedl, to zaczal w ogole przebakiwac o 50 tys...

Ja powiem krotko, rzygac sie chce na takie cwaniactwo. Tym ludziom pieniadze na leczenie musza byc bardzo potrzebne (i sie nie dziwie), skoro zdecydowali sie wystawic dzieci na taki stres, robienie z nich show itd. Jestem przekonany, ze nie zgodziliby sie na to tylko po to, zeby doktorek mogl sobie zgarnac milion zl.

Sam fakt, ze wczesniej kontaktowal sie z innymi osobami z chorymi dziecmi i probowal ich namowic na udzial, plus to, ze swiadomie i wyrachowanie zrobil z dzieci glowny temat, tak zeby kazdy byl przekonany, ze cala kwota idzie dla nich, sprawia obraz taniego cwaniaka, co chcial sie dorobic na cudzym nieszczesciu, tylko mu to stanelo oscia w gardle i teraz robi z siebie ofiare ludzkich pomowien.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

Popieramy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

@Dran
Dokładnie o to tu chodzi. Jak to zgrabnie ujął Herbert: "sprawa smaku". Sprawa smaku i sumienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

obejrzałbym teraz ten program i sam zobaczył co tam zostało powiedziane, jednak jest to ważne w kontekscie wysyłanych smsów. Żle by było jakby tą całą sprawe napędzali wyłącznie żądni krwi dziennikarze, potrafią podpuszczać ludzi, aby coś się działo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poparcie dla rodziny Mańczaków

Swoją drogą zastanawiam się jak się czuje ten ksiądz który podał namiary doktorkowi. Bądź co bądź to osoba duchowna która w jakiś sposób dała się podejść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org