niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przedstawiciel Handlowy "Wiomar"

Co myślicie o tej pracy ,znów ukazało się ogłoszenie że potrzebują do pracy przedstawicieli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedstawiciel Handlowy "Wiomar"

Wiomar wiomar nie dziwi ciebie to ze co tydzien jest to samo ogloszwenie?To juz chyba daje duzo do myslenia.Przedstawiciel handlowy tylko i wylacznie z nazwy.Praca przewaznie na magazynie jako pracownik magazynowy , jedziesz tylko wtedy jak ci kierownik powie.Narzedzia pracy hmm:seicento a dalej to chyba pustka.Ogolnie praca jak to WIOMAR.Umowa zlecenie rzecz jasna.Praca tam nie ma nic wspolnego z praca Przedstawiciela Handlowego.Decyzja nalezy do ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedstawiciel Handlowy "Wiomar"

nie seicento tylko panda i na magazynie tylko po to żeby poznać asortyment i jeździsz cały czas a nie jak kierownik pozwoli a reszta to nędza nie warto i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedstawiciel Handlowy "Wiomar"

kolego co ci zalezy sprobowac, to ze umowa zlecenie to prawda ale jak ci sie nie spodoba to przeciez w kazdej chwili nawet z dnia na dzien mozesz zrezygnowac, ja tam pracowalem az tak zle nie bylo, dostaniesz trase albo poprostu bedziesz musial sobie sam budowac tylko najgorsze sa zjebki prezesa jak poprostu masz malo zamowien heheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedstawiciel Handlowy "Wiomar"

100000000 tematów było o tej firmie !!!!!!!!

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedstawiciel Handlowy "Wiomar"

praca od 7 do 18 praktycznie- sprobuj wrocic o jakiejs 16 to zjebka, ze nie poswieciles na sklepy tyle czasu ile powinienes, ze powinienes, co czwartkowe zebrania o 19, ktore trwaja nieraz i do 22.. i przez pierwsze trzy miesiace zarabiasz ok 1000zl miesiecznie. wiadomo - praca jako przestawiciel to praca dosc przyjemna, ale na Boga! nie w wiomarze!

wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedstawiciel Handlowy "Wiomar"

haaa 1 miesiąc to tak dostaniesz 1000(za cały) a drugi jak się spodoba T.......iemu ja za prawie 3 tygodnie pracy dostałem na rękę 300

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedstawiciel Handlowy "Wiomar"

macie rację kiedyś to nawet "obóz pracy" nazywano to miejsce......i podzielam w pełni to zdanie a jeśli chciałbyś więcej info to pisz ja tam troszkę pracowałem i mogę dużo powiedzieć ale krótka rada jest taka: szkoda czasu i pieniędzy bo tracisz i to i to . Nie zarobisz chłopie wiele, napracujesz się, dobrego słowa nie dostaniesz(będzie cię próbował poniżać żebyś się nie upominał o swoje gdybyś miał jakieś wątpliwości) i tak jak ginekolog napisał 7-18 w trasie potem zjazd do firmy jeszcze zebranie i pracujesz w sumie po kilkanaście godzin dziennie a i tak dla pana T. za krótko. A i oczywiście jak twoi klienci nie zapłacą w terminie to tobie wstrzymuje część wypłaty - nie wiem ile teraz dokładnie. Także zasuwasz za pół darmo....no alee atrakcje gwarantuje przecież jak w ogłoszeniach : np. auto firmowe, albo np. możliwość rozwoju zawodowego czy jakoś tak podobnie ..... hehehe pytanie tylko czego się tam można nauczyć ....???
Celowo napisałem małą literką "pana"dlatego że duża oznaczałaby szacunek.....a na to trzeba zasłużyć.... TAKŻE ODPUŚĆ SOBIE TĘ FIRMĘ ... PRZEDSTAWICIEL OK TYLKO NIE TAM!!!!

jan111155

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedstawiciel Handlowy "Wiomar"

Weź idz człowieku jak jesteś dorosły się sam dowiedz a nie zakładasz po raz 100 ten sam wątek i słuchasz się tych kretynów co tylko potrafią nic nie robić i by chcieli manne z nieba a dodatkowo coś jeszcze ukraść.. Każdy tutaj narzeka na właścieciela a proszę się postawić w jego sytuacji jak przyjmuje pracownika który niby ma w miarę sense kompetencje a okazuje się że to matoł który po tygodniu pracy kasuje samochód, robi zamówienia na 300 zł... o niczym zielonego pojecia. Naparwde w Łomży znaleźć dobreg, uczciwego pracownika jest bardzo ciężko. Większość to darmozjady i złodzieje ktorzy chcieliby zarabiać miliony za nic...i potrafią tylko narzekać na forum :) IDZ DO BIEDRONKI ALBO LIDLA PRACOWAĆ TAM NA PEWNO JEST LEPIEJ :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedstawiciel Handlowy "Wiomar"

aaa i jeszcze jedno jak się nie potrafi nawet wysłowić a udaje się wielkiego inteligenta a tak naprawdę zero pojęcia o pracy akwizytora to niestety ale tylko do palet :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedstawiciel Handlowy "Wiomar"

Axe - A Ty coś się tak uniósł po kilku dniach od ostatniego posta? Jak ktoś tam pracował i opisuje to co widział, to czego Go poprawiasz? Masz coś wspólnego z Tą firmą?
Ps. A co masz od Biedronki czy Lidla? Pracowałeś tam? I koło się zamyka ;)))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedstawiciel Handlowy "Wiomar"

Widocznie Axe pracuje w AXA jako jakiś akwizytor(domokrążca) , raczej o normalnej pracy jako Przedstawiciel Handlowy w normalnej firmie nie ma bladego pojęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedstawiciel Handlowy "Wiomar"

przepraszam ale komentarze w stylu rafalnet są żałosne... Po prostu powiedziałem swoje zdanie na ten temat to wszystko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedstawiciel Handlowy "Wiomar"

Weź axe się schowaj z tymi swoimi bredniami, bym cię zgasił ale gówno się nie pali więc przykro mi,trudno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedstawiciel Handlowy "Wiomar"

z gory przepraszam za odkrywanie starego tematu otoz praca w tej firmie jest postrzegana dosc krytycznie i ludzie maja racje a jest w niej tak ze przedstawiciel niejest przedstawicielem wymagania jak na taka firme sa za wysokie dyrektor wybiera jak w ulegalkach i jeszcze utrzymuje ze praca jest dobra tak prawda jezdzsz kolego pare dni za frajer od 7 do nocy,lecz przedstawiciele ktorzy tam pracuja sa naprawde wpozadku jedyne co jest do zarzucenia to reszta menarzerii mialem sytuacje ze nawet pani ktora sprzata w tej firmie mowila zeby uciekac gdzie pieprz rosnie,ogolnie powiem tak,szkoda czasu na idiotyczne nauczanie sie produktow jak wierszyka lokomotywa jana brzechwy,i tak cie zagna i stwierdza ze nic nieumiesz marne pieniadze szczerze niepolecam nawet tym ktorzy sa w kropce



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedstawiciel Handlowy "Wiomar"

z gory przepraszam za odkrywanie starego tematu otoz praca w tej firmie jest postrzegana dosc krytycznie i ludzie maja racje a jest w niej tak ze przedstawiciel niejest przedstawicielem wymagania jak na taka firme sa za wysokie dyrektor wybiera jak w ulegalkach i jeszcze utrzymuje ze praca jest dobra tak prawda jezdzsz kolego pare dni za frajer od 7 do nocy,lecz przedstawiciele ktorzy tam pracuja sa naprawde wpozadku jedyne co jest do zarzucenia to reszta menarzerii mialem sytuacje ze nawet pani ktora sprzata w tej firmie mowila zeby uciekac gdzie pieprz rosnie,ogolnie powiem tak,szkoda czasu na idiotyczne nauczanie sie produktow jak wierszyka lokomotywa jana brzechwy,i tak cie zagna i stwierdza ze nic nieumiesz marne pieniadze szczerze niepolecam nawet tym ktorzy sa w kropce



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedstawiciel Handlowy "Wiomar"

a co praca przedstawiciela to według was wyżelowany łeb wywalony przez okno samochodu firmowego jeżdzącego z piskiem po ulicach miasta od knajpy do kanjpy a w sklepach puchy i bałagan to według was tak ma byc co?

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedstawiciel Handlowy "Wiomar"

witajcie, z własnego doświadczenia wiem, że to "obóz koncentracyjny", a nie praca, przełożony krzyczy i drze się na pracownika celem wyegzekwowania tego, co on chce, poza tym jest często pijany, praca tam może trwać nawet do 22 od 8 rano.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedstawiciel Handlowy "Wiomar"

do riposta a co to co ty napisales ma wspolnego z pracą w tej nedzy?co?
bo mi sie wydaje ze nic,czlowieku niewiele osob chce miec tylko samochod kosztem firmy,to tylko narzedzie,wiele osob ma swoje srodki transportu i sra na samochody firmowe z ktorymi tak naprawde jezdząc prywatnie jest tylko sam problem.

zawsze w odezwie na tego typu tematy o wiomarze odzywa sie jakis przydupas prezesa albo dyrektora a pozatym to juz inny temat bo dyrektorow i kierownikow to tam az zaduzo jak w dantexie kierownik dzialu chandlowego kierownik ksiegowosci kierownik magazynu i kierownik szaltowy hehe
Szanowni uczciwi ludzie niedajcie się wciągnąć w tą machinę to bzdety pieniądze za tyle godzin pracy to minimum 1500 podstawy a jak czlowiek widzi ze ma to sie stara zeby mial wiecej i lepiej,wiomar to góniana bandycka forma wyzyskująca ludzi a pracuje tam naprawde pare pożądnych osób jeszcze raz przestrzegam nie idzcie tam pracowac na litość boską same problemy i zmarnowany czas



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedstawiciel Handlowy "Wiomar"

Są profesjonalne agencje, gdzie zatrudniają się przedstawiciele handlowi i są wysyłani w różne miejsca. Zamiast do Wiomaru zgłoś się w takie miejsce, które na rynku działa już kilka lat i po sprawnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedstawiciel Handlowy "Wiomar"

Pamiętam tego preżesza:) jak hamburgery z żoną na przeciwko Bianco w budzie sprzedawał:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org