czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Książki

Ktoś z userów tego forum czyta w ogóle książki czy te czasy już minęły? Ja czytam, lubię horrory najbardziej S.Kinga i Koontza. Jest tego na pewno sporo, jeśli ktoś czyta w/w autorów podajcie swoje ulubione pozycje. Oczywiście na pewno jest też sporo innych dobrych autorów tego gatunku, o których chętnie usłyszę. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Książki

witam, ja również lubię poczytać sobie Kinga. Najbardziej przypadły mi do gustu: zielona mila, Christine, Podpalaczka, Carrie, Cujo.. i jeszcze taka o rodzinie która wyjechała opiekować się hotelem na jakimś odludziu, ale tytuł wyleciał mi z głowy. Ogólnie nie mam ulubionego rodzaju, ale lubie poczytać ;) może zna ktoś coś godnego polecenia?

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Książki

Ja wcześniej bardzo lubiłam czytać książki, a teraz brak mi na to czasu..:( Dni - można powiedzieć - sa dla mnie za krótkie..;) Lubiłam czytać książki obyczajowe ( wszystkie przeczytałam Aleksandra Minkowskiego ), później wzięłam się za kryminały a dalej za horrory.. jak się wciągnęłam to bodaj do samego rana, zasypiałam gdzies 4 nad ranem..;) Przeczytałam "Władcy much" Williama Goldinga, o wiele ciekawsza niż film który powstał później na podstawie tej książki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Książki

"Desperacja", "Worek Kości", "Czarny dom", " Sklepik z marzeniami". i dużo więcej, praktycznie wszystkie, które czytałem autorstwa Kinga mogę polecić."Opiekunowie" Koontz'a też niezła książka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Książki

Dobrze więc skoro juz taki temat powstał to ja mam propozycje: Napiszcie jakie ksiażki macie i chcecie się ich pozbyć, a jakich szukacie. Mozna by było dokonać wymiany itp. Ja mam kilka takich ksiażek które zalegaja:
1. Anthony de Mello "Modlitwa żaby"
2. Sporo ksiażek kulinarnych w tym o wegetarianizmie
3. Trochę literatury z zakresu psychologii ale nie koniecznie pamietam teraz tyt. można zapytać to napiszę

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Książki

Mam też dobre ksiażki dot pozyskiwania Dotacji Unijnych w Samorzadach i pzredsiębiorstwach.

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Książki

Autor: Zenit (---.multimo.pl)
Data: 19-01-11 13:48

Ktoś z userów tego forum czyta w ogóle książki czy te czasy już minęły? Ja czytam, lubię horrory najbardziej S.Kinga i Koontza. Jest tego na pewno sporo, jeśli ktoś czyta w/w autorów>> podajcie swoje ulubione pozycje <<. Oczywiście na pewno jest też sporo innych dobrych autorów tego gatunku, o których chętnie usłyszę Jeżeli ktoś lubi horory to i lubi pozycję od tyłu.( między innymi)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Książki

Najlepiej podczas czytania robić dłuższe przerwy, inaczej wszystko się miesza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Książki

No właśnie... ten czas... zawsze go brakuje. Bardzo lubię czytać książki, ale ostatnio ciągle brakuje czasu. Jak tylko robi się trochę luźniej, to staram się nadrobić zaległości i czytam to, co leży na półce i na mnie czeka. Często kupuję książki przez net, jako prezenty lub dla siebie. Teraz znów uzbierała się kolejka książek do czytania. A czasu wciąż mało...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Książki

Rzeczywiście z czasem jest ciężko, ale to przecież można czas poświęcony scrollowaniu mediów społecznościowych zamienić właśnie na czytanie. I to takich cudownych autorów jak Juliusza Verne czy Stanisława Lema. Tutaj http://w-a.pl/aktualnosci.php?artykul=4881 zostali nawet okrzyknięci \"wizjonerami\" co nie odbiega od prawdy biorąc pod uwagę w jakich czasach tworzyli swe dzieła i co w nich opisywali - wiele z tych elementów pojawiło się naprawdę. I dlatego uważam, że pisarze tworzący fantastykę są tak interesujący i dlatego warto ich czytać

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org