sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
lokal dla osób 50-60 lat

Czy byłyby zainteresowane osoby na otwarcie w Łomży kameralnego lokalu w którym można by było spędzić czas przy muzyce z lat 60-90 ub. wieku. Coś na ciepło, kawa, herbata, może mini bilard (grzybek), jakieś małe "prywatkie" na wzór tych z lat 60., spotkania z ciekawymi osobami z Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lokal dla osób 50-60 lat

tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lokal dla osób 50-60 lat

God bless you! Tego brakuje w Łomży moim skromnym zdaniem, jednak nie wiem czy będzie duże zainteresowanie...;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lokal dla osób 50-60 lat

i czemu dla osób 50-60 lat? Wbrew pozorom młodzi ludzie słuchają muzyki z lat 60-90.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lokal dla osób 50-60 lat

No tak napisałem, ale ograniczenia wieku nie będzie. Lokal bez tytoniu, ale z palarnią. Trochę to może potrwać, miesiąc lub dwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lokal dla osób 50-60 lat

Myślę, że byłoby duże zainteresowanie. Z tego co słyszę w Łomży jest dużo lokali dla młodzieży, zaś dla starszych osób nie wiele. Ale nie szukaj odpowiedzi na tym forum, bo tu siedzi gównie młodzież.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lokal dla osób 50-60 lat

a ja mysle ze bedzie praktycznie zerowe! W tym miescie nawet mlodziezy brakuje w lokalach! nie wyobrazam sobie, jak zyc z tych ktorzy ruszaja sie z domu raz na kilka miesiecy? W Łomży jest duzo takich miejsc, dajmy na to Retro, Labirynt, Kaffeteria np. i jakos tlumow tam nie ma! A juz na pewno nie widac tam ludzi w tym wieku!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lokal dla osób 50-60 lat

dużo takich miejsc?? Akurat Retro cieszy się dużym zainteresowaniem.
Ma lokal klimat, to samo Kaffeteria, reszta to zwykłe puby, gdzie ludzie idą na piwo. Łomża to dziura i nieliczni są "spragnieni" kultury, natomiast warto może organizować wieczorki muzyczne w danej tematyce... zapraszać jakieś zespoły działające w Łomży, które coverują przeboje z tamtych lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lokal dla osób 50-60 lat

Moim zdaniem taki klub to naprawdę dobry pomysł .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lokal dla osób 50-60 lat

Retro cieszy sie takim zainteresowaniem, ze kiedy nie zajade tam w tygodniu to swieci pustkami! zapraszac zespoly? a ty myslisz ze one robia to harytatywnie? Najwiecej do powiedzenia maja ci, ktorzy nic nie robia, jak zwykle! Nie sztuka otworzyc cos dla ludzi, sztuka otworzyc cos, co bedzie przynosilo jakies korzysci dla obu stron! Skoro Sir. jagger uwazasz ze to taki swietny pomysl, to masz biznes! otwieraj a my bedziemy do ciebie przychodzic!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lokal dla osób 50-60 lat

ludzie jacy wy naiwni, nie pierwszy raz tu ktos pisze ze cos otworzy ze ma pieniadze na interes a wy wierzycie w te fantazje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lokal dla osób 50-60 lat

ja i moi ludzie są za

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lokal dla osób 50-60 lat

Soho spokojnie... ja tylko mówie człowiekowi, który zaproponował otwarcie takiego lokalu, że to dobry pomysł. Akurat masz rację, że w Łomży to się nie sprawdzi. Po co zaraz ta agresja? Nie chcę otwierać, ja chcę w Łomży lokalu z kulturą i dobrą muzyką, ale cóż... a co do zespołów to zgadzam się nie będą grać za free, można zawsze pomyśleć o wynagrodzeniu, gdyby takie spotkania przynosiły zysk

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org