sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TVN24 Prezydenrt i Zięć

Hola!!1 Jestem bezrobotnym, pracy nie ma! Może tak wszystkicht teraz zatrudniać na koneksjach ??

W TVN24 powiedzieli że to nie etyczne. - A jak może być etyczne...mogę zapłacić 3krotnność pęsji dla P. Prezydenta w zamian za ofertę pracy w urzędzie np. z Paniami z Wydziału Komunikacji i popijać kawusię i chodzić na ploteczki na pięterka
Gonić z urzędu tych staruchów i dajcie pracę młodym ludziom wykształconym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

chcielista tuska i mietka to tera mata nie narzekac mi tu

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

Wszyscy w tym urzędzie to jedna wielka spóła, koneksje, znajomości, załatwianie przysługi itd. itd.




Raz jeszcze mówię - Dajcie pracę dla młodych ludzi a nie starych pryków trzymacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

Rowniez pracy nie mam !! zgadzam sie z prezes504

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

Większość łomżyniaków głosowała na niego a teraz płacz ja nie głosowałem i mam to w d.... kto z nim pracuje.

areczek25

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

ja głosowałem sam na siebie ale się nie dostałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

Etyczne czy też nie, niech działa Mieczysław oby skutecznie.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

Zaluje ze moj glos poszedl na Pana Prezydenta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

Ale prezydent dal slowo.. Jezeli komus przeszkadza ze go zatrudnil, to rozstanie sie z Panem zięciem.. hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

W TV gadał że miał wiele inncyh propozycji od lokalnych przedsiębiorców, ale wybrał zięcia... to paranoja jakaś, niech będzie ten zięć, ale co z resztą miejsc pracy dla młodych ludzi ???


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

prezes504 szkoda slow i nerwow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

Pogrążył się tym wywiadem. Przyznał publicznie, że miał propozycje korupcyjne, których nie zgłosił i wybrał "mniejsze zło". Jak człowiek, wydaje się inteligentny, może "pleść" takie bzdury w TV. Czy nikt nie mógł mu doradzić, co powiedzieć, żeby się nie skompromitować?
W dodatku, zapewnieniem, o zwolnieniu niejako przyznaje się do błędu.

... zaryzykuję, może się uda ... nie udało się, więc zwolnię !!!

Trudno, Łomża ostatnio zbyt często wystawiana jest na pośmiewisko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

Macie swojego Czerniawskiego! Tacy wszyscy byli z niego zadowoleni a tu co? Nieudolność i brak elokwencji to jego drugie imię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

kogo by nie wybrali to zawsze bedzie zle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

co drugi to tu mądry... też bym tak zrobił jak Mieczysław. Jak chłopak zna się na robocie to o co chodzi... ba ma jeszcze większą motywację do pracy. Liczy się skuteczność. A znają realia to w każdym urzędzie w Łomży znajdziemy takich przypadków kilka jak nie kilkadziesiąt...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

Nie głosowałem na p.Czerniawskiego , nie moja bajka !!!

Nie mam nic przeciwko zatrudnieniu zięcia /w tym ,,cyrku..musi miec tzw swoją prawą rękę/ zrobił to legalnie. oficjalnie a zięć podobno ok.

Natomiast niepojęte jest dla mnie zatrudnienie tych dwóch redaktorów !!!

PANIE PREZYDENCIE PROSIMY O BŁYSKAWICZNY PRZEGLĄD KADRY KIEROWNICZEJ RATUSZA I WSZYSTKICH PLACÓWEK PODLEGŁYCH !!!!!

BŁYSKAWICZNY powtórzę jeszcze raz.Niech Pan nie patrzy czy będa wszyscy Pana kochali, że znajomi itp.

Tu stawka jest większa.!!!

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

I mamy obraz Łomży nawet sam Pan Prezydent przyznaje publicznie, że otrzymywał korupcyjne propozycje - Ty mi córkę ja Ci zięcia. I niech mi ktoś jeszcze powie, że uczestnictwo w wyborach to patriotyczny obowiązek. Szczęśliwie już dawno wpadłem na to, że wybory to ustawianie siebie i swoich rodzin, dlatego mam w… te obywatelsko-patriotyczne obowiązki. Jeśli Pan Prezydent ma takie możliwości zatrudniania to może pomyśli, że Urząd Pracy pęka w szwach od ludzi bez teściów na stołkach.
TVN powinien otworzyć w naszym Ratuszu biuro albo jakąś filię, mieliby tematów na parę lat. Swoją drogą Pani sekretarka, która „mignęła” w reportażu, też mogłaby wiele powiedzieć o zatrudnianiu rodziny w „swojej firmie”, co prawda nie za tego Prezydenta, ale nepotyzm i kumoterstwo było, jest i będzie domeną Urzędu Miasta. Zresztą, o czym mówić tam pracują całe małżeństwa nie tylko dzieci i zięciowie. Nie rozumiem czy ich dzieci są zdolniejsze, mądrzejsze niż inni? Czemu dla ich dzieci są miejsca pracy a pozostali albo bezrobocie albo wypad za granicę szukać szczęścia?
Dopóki będzie w kraju przyzwolenie na kolesiostwo, korupcję, marnotrawstwo publicznych pieniędzy, brak odpowiedzialności urzędników za podejmowane decyzje, brak kwalifikacji ludzi na zajmowanych stanowiskach to w tym kraju nic się nie zmieni, a nam się będzie dalej chrzaniło o obowiązku wyborczym.
Niestety, ale Miro Drzewiecki miał rację „Polska to dziki kraj” – nic dodać nic ująć. W kraju bajzel, a my się zajmujemy wyimaginowanymi zamachami i grzebiemy się w mogiłach zamiast wziąć się za sprawy istotne i ważne dla obywateli, którzy są jedynie bombardowani podwyżkami i brakiem perspektyw we własnym kraju.
PS.
Jedynie, co mogę przyznać Panu Prezydentowi to odwagi, że nie migał się od wystąpienia przed kamerą i nie uciekał na zwolnienia lekarskie jak to mają w zwyczaju ludzie na stanowiskach. Niestety jest to wg mnie zdecydowanie za mało by zarządzać miastem lub pełnić w ogóle funkcje publiczne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

Cytat:


Autor: spliter25 (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 17-01-11 18:09


Jedynie, co mogę przyznać Panu Prezydentowi to odwagi, że nie migał się od wystąpienia przed kamerą i nie uciekał na zwolnienia lekarskie jak to mają w zwyczaju ludzie na stanowiskach. Niestety jest to wg mnie zdecydowanie za mało by zarządzać miastem lub pełnić w ogóle funkcje publiczne.


Masz rację, dzielnie stawił czoła TVN-owi. Nie schował głowy w piasek i to się chwali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

spokojnie, jeszcze się wyrobi ;) początki są zawsze trudne ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

Wbijcie sobie to do głów - jak nie masz rodziny / znajomego w urzędzie publicznym, to nie masz co marzyć o pracy w nim.
Nawet jak będzie po Camridge, Harvardzie czy innej Sorbonie..
Praca w urzędach publicznych jest tylko z namaszczenia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

Po Harvardzie zawsze pracę znajdziesz,przykładem jsest Dyzma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

Czerniawski był gorszym z tych najgorszych, dlatego na niego głosowałem. NIech se zięciu pracuje dalej, ale prawo jest takie jak chcą skorupwać urzędnika to muszą zgłaszać, to gdzie on to zgłosił ?? Chyba dla TVN24 podczas wywiadu że on taki uczciwy.


Pytam jak poprzednicy: gdzie są miejsca pracy dla młodych ludzi, którzy mają skończone studia magisterskie i siedzą bezrobotne w domach? Mają ukończone studia pod konkretnym kierunkiem?

Pani K. była nauczycielka - też dostała się dzięki 2 damie Pana CZ.
Kierowanie miastem to chyba Rodzinny Interes jak również interes ze znajomymi.

Tak w łomży się utarło za czasów starej komuny, ja Tobie pomogę Ty mi ... jak to prezes504 napisał.



JESTEM ZA TYM ŻEBY DAŁ PRACĘ DLA MŁODYCH LUDZI W ŁOMŻY BUDUJĄC I ZEZWALAĆ NA BUDOWĘ OBIEKTÓW itd. Aby były miejsca pracy, także w urzędach. Dość schorowanych Pań i Panów pracą, stojąc w bramie na tyłach Urzędu MIasta z papieroskami i narzekania jacy to interesanci są nerwowi.

Odpowiedź jest prosta: JAK WY NAM TAK MY WAM, dlatego też miał miejsce incydent gdzie pracownik Urzędu otrzymał pstryczka od interesanta.
Teraz Wydział Komunikacji pracuje jak należy... jeden przyszedł pokazał co można zrobić i koniec (a odpowiedzialność za taki rodzaj czynu jest znikoma).




DAJCIE PRACĘ DLA MŁODYCH LUDZI. DOŚĆ KARMIENIA STAREJ KOMUNY I TYCH CO SOBIE DORABIAJĄ DO EMERYTKI.!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

utor: spliter25 (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 17-01-11 18:09


Jedynie, co mogę przyznać Panu Prezydentowi to odwagi, że nie migał się od wystąpienia przed kamerą i nie uciekał na zwolnienia lekarskie jak to mają w zwyczaju ludzie na stanowiskach. Niestety jest to wg mnie zdecydowanie za mało by zarządzać miastem lub pełnić w ogóle funkcje publiczne.

Odp.


Świnia jak się przewali na plecy to niebo też zobaczy .....
Po co uciekać... wystarczy że się zmieszał przy 1 pytaniu redaktora hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

Panie prezydencie Czerniawski już wcześniej pisałem Panu aby miał się Pan na baczności ze względu na fakt ,że wszelkie Pana potknięcia będą poddawane szczególnej krytyce. Pan tego chyba nie czytał , bo to co się stało jest tego dobitnym przykładem. W tej rozmowie z dzienikarzem wypadł Pan niezwykle słabo i marnie jako prezydent i jako polityk. Te ostatnie fragmenty Pana wyjaśnień są żenujące. Czemu i komu one miały służyć?. Myśli Pan ,że kogoś to chwyciło , że Pan jedyny sprawiedliwy. Wszyscy to mają w dupie. Dla nich się liczy fakt ,że chociaż w tak małym i drobnym stopniu udało się już czerwonemu prezydentowi przywalić na starcie. Napiętnowąć "a patrzcie nie mówiliśmy ,że to jednak stary beton". W tym pierwszym starciu Pan poległ. Zmarnował talent być może całkiem mądrego zięcia. Przyklejono Panu łatę której się Pan szybko nie pozbędzie. A to nie jest koniec . Niech Pan ma w końcu tego świadomość i oprzytomnieje. Ma pan tylko dwa wyjścia albo Pan przestanie walić takie babole i wystartuje w końcu do roboty albo niech Pan się zwyczajnie pakuje w celu uniknięcia trzeciego rozwiązania gdzie w wyniku referendum zwyczajnie Pana z ratusza wyprowadzą. Jakie tego byłyby skutki dla Pana i lokalnej lewicy chyba nie muszę pisać. Więc niech Pan się w końcu ogarnie i pokaże ,że ma jaja. Ma Pan dookoła siebie całą zgraje , cały sztab ludzi prawicy którzy będą się uśmiechąć a tak naprawdę jednoczą się w celu pozbycia się Pana z urzędu. Niech Pan nie myśli ,że miejscowe środowisko klerykalno - prawicowe swoją przegraną a pana prezydenturę przyjęło z takim stoickim ,tolerancyjno demokratycznym spokojem. To tylko pozory. Przylizywanie się im , pochlebianie nic nie da . Co jakiś czas będzie maił Pan to co dzisiaj. Dla Pana droga do zwycięstwa to droga rozwoju tego miasta

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

ale jaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

sam nie widzialem reporatazu dopiero go obejrzalem dla tych co jeszcz enie widzieli link:
http://www.tvn24.pl/12690,1689786,0,1,przeczytal-poradnik-cba-i-zatrudnil-ziecia,wiadomosc.html
Ostro poszli po bandzie prezydent troche sie zagalopowal w wypowiedzi chyba mowiac o handlu wymiennym dziwie sie ze nikt sie tym jeszcze nie zajal jak sam twierdzi dziennikarz byla to propozycja korupcyjna ktora nalezy zglosic az strach pomyslec jakie inne rzeczy dzieja sie w zakatkach ratuszu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

Niezależnie od intencji Prezydenta, wizytę TVN w ratuszu można chyba traktować jako poważną wpadkę wizerunkową dla Łomży.

Czemu służyła rozmowa Wałkuskiego z reporterem, w której był on zwykłym chłopcem do bicia.
Po co było też wprowadzać reportera TVN do gabinetu Prezydenta na rozmowę z wyraźnie na nią nieprzygotowanym Prezydentem Czerniawskim.

Można pomyśleć, że doradcy się pogubili, a prywatnie panu Wałkuskiemu należy się współczucie, bo jego wyglądające na szczere intencje, zostały w materiale TVN rozjechane walcem drogowym.
Wynik jak wyżej, a szkoda bo to przecież początek.

nie czyń drugiemu co tobie niemiłe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

Wnioski z reportażu:


- prezydent zatrudnia znajomych i rodzine ( babiel, Pan zięć)
- prezydent ma propozycje korupcyjne, ale tego nie zgłasza (czy to nie przestepstwo)
- ma w dupie wszystkich bo jest prezydentem (postawa zamknieta, załozone rece)


kuuuurrrr...........wa nic sie nie zmieniło po wyborach he



głosujesz - żałujesz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

to dopiero początek tego całego szołu, ale będzie się działo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

Właśnie Czerniawski wprowadza program "Rodzina na swoim"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

tata syna chciał wkręcić nie udało się rozżalony zadzwonił tempalenu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

hehe roddzina na swoim:)

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN24 Prezydenrt i Zięć

jestem za tym aby Pan prezydent zrobił przeglad kadry w ratuszu, bo babsztyle które tam siedzą nie są warte swojego stanowiska, pogawędki papierochy i strojenie głupich min to jedno co potrafia,

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org