sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lokal na myjnię ręczną

Orientuje się ktoś gdzie w Łomży mogę wynająć lokal/garaż na myjnie ręczną ?? chodzi mi o lokal max. na 2 stanowiska . I w ogóle co myślicie na ten temat ?

ps. wiem że w mieście jest już 4 takie myjnie ... Ale myślę zaryzykować . Konkurencji nigdy za wiele :D

ps.2 myślę o myciu samochodów - praniu tapicerki - praniu dywanów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na myjnię ręczną

Mogłaby być jeszcze atrakcja czyli na przykład w soboty samochody mogły by myć panie toples

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na myjnię ręczną

dobry pomysl
ceny daj nikskie i bede fpadal



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na myjnię ręczną

A jak dla mnie to bez sensu bo teraz to sobie zajadę na orlen czy bp i wymyję cacko za 5 zł i tak jak będę chciał.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na myjnię ręczną

Przede wszystkim szukaj dobrego miejsca - najlepiej w centrum Łomży lub jego okolicach.

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na myjnię ręczną

poplyniesz,nie zycze ci zle,ale....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na myjnię ręczną

Biznes prowadzony twardą ręką zawsze wyjdzie, chyba ze chcesz otworzyć i leżeć na fotelu to wtedy zbankrutujesz, szukaj lokalu czyli garażu i rozejrzyj się po większych miastach żeby zobaczy co dodatkowo oferują takie myjnie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na myjnię ręczną

dzieki za podpowiedzi...

DO. torro obawiam sie ze za 5zl nie wymyjesz cacka tak jak bedziesz chcial bo ci czasu zabraknie... jedynie z grubsza go opłukasz i spłukasz.... chyba ze na brudny samochod kładziesz wosk.... no comment


DO.Tomek -dlaczego tak sadzisz ze poplyne?? "nie zycze ci zle! ale... "czyzby konkurencja ????

a co z kosztami i lokalem moze ktos cos podpowie ...

pozdrawiam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na myjnię ręczną

za małe miasto już kilka jest takich myjni a i tak większość na orlenie przebywa i na bp taka prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na myjnię ręczną

skupił bym się przede wszystkim na praniu tapicerki i dywanów. a w naszym miescie umyc tapicerke to koszt 200-250zł sam. osobowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na myjnię ręczną

A nieprawda ja na prałem tepicerkę za 180 na Sikorskiego. A gdzie tyle biorą???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na myjnię ręczną

na wzgs-ach na sikorskiego w myjni aga ? wiem tez tam pralem i bylem nie zadowolony... zwracam uwage na szczegoly...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na myjnię ręczną

A po co się ładowac w koszty, mam inny sprawdzony pomysł na biznes, niskie koszty dobre dochody, ale pracy też trzeba sporo włożyć.

Kasia Arbuz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na myjnię ręczną

to moze opowiedz cos wiecej na ten temat ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na myjnię ręczną

Oczywiście, umówmy sie na kawę, pogadamy. Od razu mówię-to nie jest biznes dla każdego.Proszę o kontakt: lasiczka77@gmail.com

Kasia Arbuz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na myjnię ręczną

Myjnie nie jest złym pomysłem pod warunkiem ciężkiej pracy. Wczoraj byłem na jednej z łomżyńskich myjni o 10.00 i musiałem czekać w kolejce 20 min. Widać ruch w interesie jest, szczególnie u sprawdzonych i solidnych.
Chciałbym podkreślić że myjnia z której korzystam nie konkuruje cenami a jakością obsługi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokal na myjnię ręczną

Gdzieś na Sikorskiego było ogłoszenie o sprzedaży działki/domu z pozwoleniem na budowę myjni. Bizness - zainteresuj się może?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org