sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
schronisko dla kotów

Czy jest w Łomży takie schronisko? A moze ktoś prywatnie w swoim zakresie przygarnia koty i szuka im domów? Czy wiecie o jakiejś takiej działalności?

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko dla kotów

jejuuuuuuuuuuuuuuu , wzruszylem siem

kolejna rioziofa blondynka nie ma czym sopie głowfki zapszontac , wienc postanofiła , ze bendzie ratofac kofane kotki !!!

Ogarnij sie !!

Tempiem głópote na foróm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko dla kotów

sam się ogarnij tumanie siedzisz całymi dniami na tym formum i głupie odzywki wpisujesz bo myślisz ze ci na tym zycie ucieknie.

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko dla kotów

jeżeli masz koty do oddania w dobre ręce . to wywieś ogłoszenie w gabinetach weterynaryjnych , tam są takie tablice .
Na Jasia nie zwracaj uwagi - ten typ tak ma tzn .nic nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko dla kotów

Nie słyszałam o takim schronisku. Jedyny pomysł to taki, że jeśli to kot "piwniczny", to sobie spokojnie poradzi na wolności. Tylko warto byłoby go wysterylizować, żeby więcej takich nieszczęść nie było. Jeśli domowy, to zostają ogłoszenia, ale trudno sprawdzić w jakie warunki trafi, więc najlepszym wyjściem będzie ogłoszenie go na miau.pl - pójdzie z podpisaniem umowy adopcyjnej. Ona odstrasza oszołomów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko dla kotów

Niesłuchaj , zbieraj i odnoś do złotego smoka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko dla kotów

Kania,

Niestety, nie ma w Łomży i okolicy takiego schroniska. Wiem jednak, że dużo ludzi chce przygarnąć kotka. Przed chwilą otrzymałam kolejnego smsa w sprawie ogłoszenia, które zamieściłam czas jakiś temu na 4lomza, tymczasem kotek dawno już znalazł nowego właściciela :).
Zawsze możesz zamieścić takowe ogłoszenie z tym, że trzeba wyczuć, czy potencjalny właściciel nadaje się na opiekuna. Warto z taką osobą wcześniej porozmawiać, zanim odda się gadzinę ;). Oczywiście nigdy nie można mieć 100% pewności, ale przecież ryzyko wpisane jest w nasze życie.

Pozdrawiam
MR



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: schronisko dla kotów

idiotka własnie zabiła kotka :(

Tempiem głópote na foróm



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org