sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak to jest z reklamą na forum

Pytanie do administratora chyba.
Jak to jest z reklamą na forum, tzn. z tym zapisem że "posty których celem jest reklama będą kasowane"
Chciałem się zapytać czy to trzeba zapłacić czy jak?
Bo niektóre posty nie są kasowane, chociaż wedle wszelkich prawideł są stricte reklamą.
Pytam, bo niektóre lokale, ogłoszenia w postach lecą jeden za drugi i nie są kasowane, a niektóre ogłoszenia w postach ledwo się pokażą i od razu kasacja.

A sam bym coś poreklamował ale nie chcę łamać zasad forum.
A jeśli to są tzw. "posty sponsorowane" czyli opłacone to jakie są stawki żeby takie posty nie znikały?

Bo to jest w sumie fajna forma, niby luźny temat a jednak działa jak ogłoszenie/reklama.
Drogie to?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest z reklamą na forum

admin tu nie istnieje!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest z reklamą na forum

ale precz z reklamami a co chcesz zareklamować!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest z reklamą na forum

ale taka jest prawda, jednym wywalaja, innym nie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest z reklamą na forum

widocznie jest to przypadek,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest z reklamą na forum

No np. to że u mojej kuzynki z spożywczaku na ul. Hohoła w tym tygodniu są najlepsze brazylijskie pomarańcze w cenie 1,34 zł /kg, no i że takiego spożywczaka to w Łomży nie ma, jest debeściacki. Mają kasę fiskalną i wagę, i otwarty jest codziennie oprócz sobót, niedziel, wtorków i czwartków, świąt państwowych, kościelnych i międzynarodowych, 24h/dobę, od 18 do 23...
A na promocji tych pomarańczy będzie występowała gwiazda hiphopu DJ Orange
wstęp wolny po 20 zł

Co myślicie czy takie pomarańcze są lepsze od saudyjskich bananów?
Proszę tyko o poważne opinie.

A zna ktoś nr telefonu do tego spożywczaka?
Bo wiedziałem ale zapomniałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest z reklamą na forum

no właściwie to ten nr telefonu mam w komórce ale ojciec zabrał klucze i nie mogę się dostać, no i jestem w tym sklepie codziennie, ale jakoś lepiej założyć nowy wątek na forum i się zapytać, może łomżyniacy znają jakiś lepszy ten nr telefonu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest z reklamą na forum

a i to nie jest jeszcze reklama, ja tylko informuję że takie pomarańcze fajowe można w Łomży kupić, no i tylko pytam się o nr telefonu bo przecież jak mam się dowiedzieć??

rodzice zablokowali wyjścia telefoniczne na biura numerów, a moja przeglądarka ma zablokowane google, bo tam za dużo rzeczy można się dowiedzieć, o nr się nie spytam w sklepie bo jestem nieśmiały, więc pozostaje mi produkowanie 10 tematów tygodniowo na ten temat, bo wiadomo że jak w 10 się powtórzy ta sama odpowiedź to będzie prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest z reklamą na forum

No numeru nie pamiętam ale to jest w okolicy ul: Prusa 8. Trzeba podejść w pobliże i popytać przechodniów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org