sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gasnica

gdzie w lomzy zalegalizowac gasnice samochodowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gasnica

na senatorskiej



a miał być kolekcjoner............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gasnica

nie opłaca się legalizować to kosztuje koło 15 złoty a nowa 20zł to tą starą zostaw sobie kiedyś może ognisko zgasisz albo w sylwestra zrzucisz z 4 piętra i pier.dol.nie fajnie zamiast petardy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gasnica

w Biedronce na Wyszyńskiego są gaśnice po 18pln

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gasnica

http://www.biedronka.pl/cms/img/u/Non_food/nf_2011.01.10/01/01_b.jpg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gasnica

o to tym bardziej hu.j w tą legalizację i nabijanie kieszeni pieniędzmi tym upasionym sku.rwy.synom jak po 18 złotych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gasnica

Jakiś czas temu, widziałem w TV test spray gaśniczy. Wypadł znacznie lepiej od gaśnicy, jest wielokrotnego użytku, odpowiada 2kg gaśnicy proszkowej. Zajmuje mniej miejsca, a cena jest porównywalna z 1kg gaśnicą. Sam zastanawiam się nad zakupem. Może ktoś w Was ma doświadczenia z takim sprzętem?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gasnica

aha...
Może ktoś widział coś podobnego w sprzedaży w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gasnica

Mario no weż nie rób jaj, to jest zabaweczka a czym to się różni od gaśnicy to zapytaj fachowca. Albo pomyśl.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gasnica

Heh..., dokładnie wiem, co to jest gaśnica, zapewniam Cię, że lepiej od Ciebie. Kiedyś miałem do sporo do czynienia z gaśnicami proszkowymi. Odnośnie tego produktu, nie testowałem tego sam, widziałem tylko program na TVN-turbo i testujący, jednoznacznie stwierdzili przewagę tego tu produktu nad gaśnicą, szczególnie proszkową.
Pytam dlatego na forum, może ktoś się tym bawił i może powiedzieć coś więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gasnica

zabaweczka syf.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gasnica

mam nadzieję, że się nie obrazisz fanka-bocianka, jeżeli zignoruję Twoje wypowiedzi (przebywając na tym forum, widziałem już sporo "wypowiedzi" w Twoim wykonaniu) i to pozwala mi na wyrobienie swojego zdania, na Twój temat.

Czekam dalej na opinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gasnica

To oceń, teraz moją wypowiedź: ja bym tam go nie broniła i nie gasiła, niech się pali, jak auto staje w płomieniach to i tak nic z nic z samochodu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gasnica

gaśnica


http://4gifs.com/gallery/d/172763-1/Ride_extinguisher_train.gif

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gasnica

zaskakujace-wykorzystanie-gasnicy


http://www.wykop.pl/link/542499/zaskakujace-wykorzystanie-gasnicy/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org