czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jędrusiowa Zagroda

opinie,i czy warto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jędrusiowa Zagroda

wiele nie pomogę bo nigdy tam nie byłam, ale słyszałam za to wiele pochlebnych opinii na temat Jędrusiowej Zagrody, i ani jednej negatywnej






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jędrusiowa Zagroda

Jedzenia i sala jak najbardziej na plus, w lato jest gdzie wyjsc i w ogole mila atmosfera, ale poprawin w maju nie zrobisz, bo Komunie (chyba, ze duzo wczesniej ustalisz) i jak bedzie mniej niz 150 os, musisz za 150 osob zaplacic :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jędrusiowa Zagroda

Wszystko jest tam ok. Mialem tam swoje wesele w 2010 r. Dogadaj sie z wlascicielka co do szczegolow i bedzie zajebiscie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jędrusiowa Zagroda

Jeżeli zamiawiasz 150 nakryc to za tyle płacisz, niezależnie od tego ile osób przyjdzie. Tak jest wszedzie

Ja również moge polecic Jedrusiowa Zagrode, choc ostatni raz na weselu byłem u nich 2 lata temu to mam tylko miłe wspomnienia. Wiem, że chyba w tamtym roku rozbudowywali sie wiec ciekawy jestem o co ich karta sie rozszerzyła. Napewno warto sprawdzic

Mój post nie ma na celu reklamy w/w sali weselnej. Jest to jedynie moja prywatna opinia


Pozdrawiam

"Nic pożądańszego a nic trudniejszego na ziemi, jak prawdziwa rozmowa"

Adam Mickiewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jędrusiowa Zagroda

a co oznacza czerwone serduszko nad wejsciem? :]

Łomża Guerillas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jędrusiowa Zagroda

do: Autor: Greg4Real (---.play-internet.pl)
Data: 10-01-11 15:32

a co oznacza czerwone serduszko nad wejsciem? :]

Łomża Guerillas




Jedrusiowa Zagroda jest w Piątnicy za Baranowskim i tam nie ma żadnego serduszka, chyba pomyliłeś lokal gościu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jędrusiowa Zagroda

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jędrusiowa Zagroda

ciach temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jędrusiowa Zagroda

ja tam miałam wesele 4 lata temu, potem byłam jeszcze na paru weselach - jedzenie dobre jak nigdzie indziej, płacisz za tyle osób ile zamówisz, a pani Beata i jej mąż są super i zawsze się z nimi można dogadać, a poprawiny u nich to bajka i cenowo i obsługowo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jędrusiowa Zagroda

ciach temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jędrusiowa Zagroda

a mi sie podoba. fajny wyglada jest na zewnatrz tzn caly plac w okolo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jędrusiowa Zagroda

ta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jędrusiowa Zagroda

odstąpię salę na 23 lipca 2011 tel. 507617858

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jędrusiowa Zagroda

hej, odnawiam temat
a z jaką ceną za osobę trzeba sie liczyć. i czy 200 osób sie tam zmieści ??

bo zastanawiam się jeszcze nad Rysiem, ale ich nawet str internetowej nie mogę znaleść.
a nowa u Jędrusia sala wg mnie wygląda wspaniale

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jędrusiowa Zagroda

sala na 500 i na 150 osób z hotelem tam jest.polecam!a i dzik na 40 osób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jędrusiowa Zagroda

rysia odradzam przede wszystkim niemiła i nieprofesjonalna obsługa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jędrusiowa Zagroda

tylko Jędrusiowa Zagroda!plac zabaw dla dzieci itd...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jędrusiowa Zagroda

myślę, że wesela na 200 osób nie są już w modzie;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jędrusiowa Zagroda

przyjemne miejsca, miła obsługa, właściciele super ludzie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jędrusiowa Zagroda

Jedzenie robią świetne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jędrusiowa Zagroda

polecam jak najbardziej. Pierwszy termin mielismy wlasnie w jedrusiowej. Wlascicielka bardzo konkretne i mila. Ceny na przyszly rok wynosily 160zl. Do tego miejsca pod dostatek, wewnatrz i na zewnatrz. Aktualnie maja dwie sale, duza na 300, mala na cos kolo 120 osob jak dobrze pamietam. Organizowalismy tam inne imprezy pare razy i wszyscy staneli na wysokosci zadania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jędrusiowa Zagroda

160zł? sporo;/ ale wiem właśnie, że w jędrusiowej jest super. Ostatni raz byłam dwa lata temu tam na weselu, i na starej sali. ale to było już 3 wesele tam i za każdym razem wszystko było fajnie.
tylko cena mnie przeraza;/
a co do wesel na 200 osób. cóż widać ja mam już nie modne poglądy i za wielką rodzinę:))
a o Rysiu, z kolei kiedys i owszem słyszałam negatywne opinie, ale ostatnio pozytywy. znajomi w pazdz robili wesele, wyniosło ich za osobę 125 zł i prawdopodobnie tez było wszystkiego pod dostatkiem.
dzięx za odp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jędrusiowa Zagroda

Znajomi mają tam w tym miesiącu wesele. Po 250zł. Tylko oni zamówili wszystkie bajery jakie są w ofercie, więc nie wiem jaka jest stawka podstawowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jędrusiowa Zagroda

A jedzenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org