czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie na wakacje

jak wyżej, żeby ciepło było, cenowo ok i z jakim biurem, by nie padło, proszę o wasze opinie, bo to moja pierwsza wyprawa będzie

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Do dziadków na wieś najbezpieczniej :):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

trzeba ich mieć :(

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

W jakim terminie przede wszystkim?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

cały lipiec mam do dyspozycji

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

poczerkaj do lipca pozniej wezmiesz lastminut ii bedzie taniej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

z pracy jezdze co wakacjje................



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

a w australii powodz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

http://www.youtube.com/watch?v=pBiKIf2PR-Q&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

last minute taniej na 2 osoby z pewnością, a ja chcę dla całej rodziny + znajomi, no i dobry hotel, polećcie mi kogoś, kto się na tym zna, kto pomoże wybrać biuro, kierunek itp

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Po takim wypadzie stracisz znajomych :):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

ja się nie pytam czy stracę znajomych, a nawet gdyby - o nich to świadczy, proszę o radę z jakim biurem lecieć, gdzie kupić, bo internet odpada, a po orbisie, nie wiem czy taniej wybrać, a może Neckermanna, a może są inne biura, proszę o wasze doświadczenia

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

przejdz sie do biura Tomi Tourist na legionow, duzy wybor z roznych biur podrozy, podpowiedza i zalatwia wszelkie formalnosci, korzystalam rowniez z Gildy - tez bez zastrzezen



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

nigdzie niechodz zalatw sobie sam tam gdzie zawsze jezeli masz zaufanie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

do francji do szczerbiotki jedz pokaze wam antene eifla:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Neckerman to drogie biuro, ale masz pewność, że to co opisują w prospekcie będzie na miejscu w rzeczywistości. Jak lubisz wypas, będziesz zadowolony.
Popatrz w internecie oferty i sobie wybierz co Wam będzie pasiło i na co Was stać. W lipcu na południu jest wszędzie bardzo ciepło, od Hiszpanii, po Włochy, Chorwację, Grecję i Turcję, nie mówiąc już o Afryce, gdzie jest o tej porze roku gorąco jak w piekle. Jakbyś teraz coś zarezerwował to można jeszcze się załapać na zniżki.
Gdzie jechać? Wszystko zależy, co lubicie. W Europie oprócz leniuchowania można samemu pozwiedzać, pojeść w miejscowych knajpkach bez obawy o złapanie jakiegoś syfu, nie trzeba się przejmować lokalnymi zwyczajami, religią. W Afryce raczej sam nie połazisz, trzeba wykupować wycieczki, za to jest orient, to czego się nie zobaczy w Europie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Italia :D i tej porze roku jest bardzo słoneczna :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

na ....przyklad cos szalonego, nie wiem, wenecja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

http://www.youtube.com/watch?v=ubvV498pyIM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

ponawiam prośbę :)

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

na wyspy wulkaniczne , zeby pupuske rozp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Mój plan na wakacje to wyjazd w Polskę. Myślę, o jakiś terenach typu Mazury i wypatrzyłam sobie Pojezierze Brodnickie. Z tego, co już wiem to mogłabym zatrzymać się tam w hotelu Głęboczek. Po za ładnymi terenami, mają tam winnicę i winoterapię - atrakcje, których w Polsce gdzie indziej chyba nie znajdę. Najbardziej ciekawi mnie ta winoterapia, jak taki zabieg w ogóle wygląda:).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

na zielonej wyspie - Polsce.

:: die Zeitgeist ::

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

do Augustowa :)

zulugula

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Maaaazuryyy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Dziękuję, z Necka skorzystam, wolę pewniaka i Grecję mają w dobrej cenie, a TUI Turcję, i teraz mam pytanie, który kierunek polecacie, bo mam sporo ofert z biura, tylko nie wiem co wybrać, bo oba mi się podobają,

dzięki za pomoc

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

a za Polskę, nie dziękuję, cenowo podobnie wychodzi , a standard i obsługa pozostawia wiele do życzenia, posiedziałam na wakacje.pl i holidaycheck, także nie, Polska odpada

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

A jaka kwota dysponujesz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

nie więcej niż 13 tysi w all inclusive, no chyba że naprawdę jakaś super oferta to do 15000

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

lol

:D


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

U mnie wszystko zależy od tego, ile będę miała urlopu. To niestety nic pewnego jeszcze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Byle pogoda wreszcie zrobiła się jakaś sensowna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

A to na pewno. Póki co w Polsce nie ma dobrej pogody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Jak człowiek ma farta, to trafi z pogodą. ;) Ja w zeszłym roku byłem w Ustroniach Morskich (pensjonat Kaszubianka -nad samym morzem mieliśmy nocleg) i trafiłem z pogodą. Do tego warunki kwatery były bardzo spoko, mogę polecić szczerze mówiąc. Zresztą nawet, jakby nie było pogody to bylo co robić, bo w samym pensjonacie ciągle cos się działo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

W Łomży lub regionie jest najlepiej :) Nie ma co wyjeżdżać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Ja tam lubię wyrwac się czasami z miejsca zamieszkania. Szczególnie,ze mam pracę umysłową i chcę od niej odpocząć ( taka praca potrafi być bardziej męcząca niż praca fizyczna).

Proponuję wybrac się:
do Zakopanego
Karpacza
ewentualnie do Szklarskiej Poręby

3 moje ulubione miejscowości górskie. Noclegów szukajcie tutaj: www.sunandsnow.pl/Region/Index/1/0- na stronie sa apartamenty na wynajem co jest moim zdaniem najwygodniejsza opcją noclegową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

tylko bieszczady, zawsze i wszędzie, no, moze mazury też :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Osobiście uwielbiam polskie morze. Wiem, czasem nie bywa \"za ciepło\", ale mnie to jak najbardziej odpowiada, a nad morzem zawsze jest co robić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Gdzie? Najlepiej na Wyspy Kanaryjskie. Ja, na wakacje dopiero zamierzam się wybrać. Z uwagi na to, że lot będę mieć z Lotniska Chopina, w Warszawie, szukam jakiegoś parkingu nieopodal, na którym mógłbym zaparkować swój samochód. Czy moglibyście mi jakiś polecić? Zauważyłem, że parking-lotnisko.pl/ oferuje swoim klientom również transfer. Czy kiedykolwiek korzystaliście z jego usług?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

no wlasnnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Planujecie już przyszłe wakacje? Chyba najwyższy czas zacząć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Polecam safari i rezerwaty Masai-Mara, Tsavo, Amboseli czy Lake Nakuru w Kenii oraz Parki Narodowe Serengeti w Tanzanii lub Krugera w RPA i Zambezi National Park w Zimbabwe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Ja na wakacje raczej po Polsce jeżdżę :o

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Ja w przyszłym roku razem z rodziną zamierzam jechać na Maderę. Póki co jestem na etapie porównywania ze soba ofert biur podróży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Super! Przydatne info, dzięki wielkie, z całą pewnością przyda mi się to :)

tylko trzeba się modlić, aby bez względu na to, gdzie upadniesz, nie być tam samą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Ja w sumie nie mam planów na wakacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Z tego tematu wynika, że jeśli nie macie pomysłu na wakacje, to latajcie po forach i je spamujcie reklamami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Wakacje, wakacje i... po wakacjach :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

egipt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Biura podróży oferują naprawdę wiele ciekawych miejsc. Wejdź na stronę któregoś z nich i poszukaj oferty, która najbardziej przypadnie Ci do gustu. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

W Polsce polecam wypad do Puszczy Białowieskiej bo miejsce zrobiło nam nie duże wrażenie. Puszcza Białowieska to wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Rezerwat Biosfery. Prastary las znajdujący się w Puszczy to ostatnie tak rozległe miejsce w Polsce, które nie zostało praktycznie zmienione przez człowieka.

Jeśli natomiast szukacie ciekawych i aktywnych wakacji za granicą, polecam zajrzeć sobie na tę stronę
https://asian-trekking.com

Biuro organizuje wyprawy w Himalaje, w tym rownież na Mount Everest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Wiecie, czesto mam takie marzenie - jestem w Paryzu i pije sobie kawke podczytujac gazete, albo ksiązke w porze lunchu w jakiejś uroczej, skromnej kafejce... Ostatnio między jedną a drugą pracą miałam godzinkę i wskoczyłam do kafejki, zamówiłam pyszną kawę i sprawdzałam sprawdziany. Mimo, że w sumie pracowałam - to odpoczęłam i czułam się o wiele lepiej.

Pod koniec października planujemy natomiast poludnie Francji, udało nam się zabukować sobie tanie loty do Marsylii.

Noclegów warto tam szukac na portalu airbnb - jest o wiele taniej niż w przypadku rezerwacji noclegów w hotelu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Żeś się natrudził by to wszystko spłodzić ale my wiemy ze ty jesteś zwykłym trollem i tylko wklejasz linki do bieda firemek za kasę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Czy ktoś mi uwierzy jak powiem, że na tegoroczne wakacje wybieram się do pięciogwiazdkowego hotelu? https://www.hotelodyssey.pl/ to on. Nie mogę się doczekać. To będzie tydzień totalnej laby i luksusu. W końcu zaczynam spełniać swoje marzenia. Jestem niesamowicie podekscytowany :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

No, do następnych wakacji to sobie teraz poczekamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

A gdybyście potrzebowali na swoje wymarzone podróże dodatkowej gotówki to najlepsza będzie firma Provema https://provemacredit.pl/?7483f2. Wszystko jest u nich wyjaśnione w umowie i na stronie, nie trzeba się martwić o jakieś ukryte koszty, więc jeśli tylko potrzebujecie pożyczyć małą kwotę, to myślę, że warto.

sylwia9977

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Znalezienie dobrego rozwiązania może trochę potrwać. Jednak nie jest to duży problem kiedy wybierzesz https://www.etam.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie na wakacje

Jest masa czasu, żeby do następnych wakacji coś wymyślić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org