niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Powróćmy nad Narew! cz. CXLV



W 1931 r. podwyższono składki dla członków sezonowych o 100%, nie
zastosowano ulg w opłatach dla członków Akademickiego Koła Łomżan z Warszawy i innych klubów. Spowodowało to znaczne zmniejszenie ilości trenującej młodzieży. Sytuacja taka nie podobała się wielu członkom. Dnia 17 września 1932 r. zwołali oni nadzwyczajne, ogólne zebranie członków na którym dokonali zmiany zarządu. Obniżono składki, przywrócono ulgi w składkach dla członków innych klubów.


Studia Łomżyńskie nr VII.................................cdn. .......................................

Wydawnictwo Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowego

czesław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powróćmy nad Narew! cz. CXLV

Czesiu, o co Ci chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powróćmy nad Narew! cz. CXLV

Pisałem już kilkakrotnie wcześniej. Chodzi mi o zwrócenie uwagi na niewykorzystane walory rekreacyjne leżącej nieomal w centrum miasta Narwi i jej doliny. Pragnę zainteresować tym zagadnieniem wszystkich mieszkańców a szczególnie władze i radnych. Położenie Łomży jest piękniejsze niż wielu innych miast, ale do tej tej pory niewykorzystane.

Wydaje mi się, że to moje pisanie i innych podobnie myślących forumowiczów w ostatnim czasie wywołało pewną pozytywną aktywność w tym zakresie. Świadczy to też o pozytywnej sile oddziaływania przez internet. Z ogromną ciekawością i sympatią wyczekuję następnych kroków w kierunku rekreacyjnego zagospodarowania nabrzeża Narwi.

czesław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powróćmy nad Narew! cz. CXLV

Pisałem już kilkakrotnie wcześniej. Chodzi mi o zwrócenie uwagi na niewykorzystane walory rekreacyjne leżącej nieomal w centrum miasta Narwi i jej doliny. Pragnę zainteresować tym zagadnieniem wszystkich mieszkańców a szczególnie władze i radnych. Położenie Łomży jest piękniejsze niż wielu innych miast, ale do tej tej pory niewykorzystane.

Wydaje mi się, że to moje pisanie i innych podobnie myślących forumowiczów w ostatnim czasie wywołało pewną pozytywną aktywność w tym zakresie. Świadczy to też o pozytywnej sile oddziaływania przez internet. Z ogromną ciekawością i sympatią wyczekuję następnych kroków w kierunku rekreacyjnego zagospodarowania nabrzeża Narwi.

Wcześniej mieszkańcy Łomży potrafili na miarę swoich możliwości docenić walory Narwi i jej doliny.

czesław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powróćmy nad Narew! cz. CXLV

:-)

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Powróćmy nad Narew! cz. CXLV

Ziarnko do ziarnka, a kropla drąży skałę!

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org