niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"kultura" łomżyniaków

Nie wiedzialem ze łomżyniacy juz tak schamieli.odkad bywam w lomzy bardzo zadko to zauwazylem ze chamstwo jak bylo tak zostalo.Dzisiaj siedze sobie na Starym rynku a tu podjezdza Panda(oczywiscie blachy łomżynskie) a na tylnym siedzeniu jakas mloda "kobieta"/Az tu nagle otwiera okno i wyrzuca pudelko po papierosach prosto na chodnik na sam środek.hu.... mnie strzelil normalnie jak to zobaczylem.zeby z wlasnego miasta robic smietnik i to w samym centrum ktory powinien byc wizytowka miasta.Wstyd mi jest za tych ludzi. Jednym słowem: chamstwo jest wszedzie i tak juz pewnie zostanie bo swiat nie jest idealny.zawsze sie znajdzie czarna owca lecz w lomzy jest ich zdecydowanie za duzo. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "kultura" łomżyniaków

Nie zmniejszysz skutków opisanego przez Ciebie "procederu", jeśli nie zaczniesz aktywnie reagować na takie zjawiska. To jest największy błąd ludzi, którzy są świadkami takich zdarzeń - brak reakcji. Najlepiej jest siedzieć i narzekać, nie robiąc nic aby zapobiegać.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "kultura" łomżyniaków

MR S chcialem podejsc i wrzucic jej te pudelko przez okno do samochodu a moze nawet i w zeby je wsadzić.ale jestem dobrze wychowany i sam je podnioslem i wyrzucilem do kosza. szkoda ze malo ludzi tak potrafi....................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "kultura" łomżyniaków

Tak to jest z ludźmi granatem oderwanymi od pługa... Cały czas myślą, że są na swoim polu ;-)

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "kultura" łomżyniaków

Zamiast wyższych uczelni w mieście może by tak jedna bezpłatną
SAVOIR VIVRE DLA KAŻDEGO .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "kultura" łomżyniaków

tego (wychowania) powinno się w szkołach uczyć skoro z domów niektórzy nie wynoszą..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "kultura" łomżyniaków

ps.pola i pługa.....tam jest dużo czyściej niż w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "kultura" łomżyniaków

Może jakaś mała akcja wychowawczo - propagandowa? :-)

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "kultura" łomżyniaków

A ja się śmieję z dresiarzy porozmieszczanych dosłownie wszędzie i bujających kim to Oni nie są :P (k***rwa, p***dole)...



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "kultura" łomżyniaków

Ale masz chłope problem! Tak było, jest i będzi ( mam nadzieję że kiedyś takie sytuacje się skończą)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "kultura" łomżyniaków

Rodowity Łomżyniak z pewnością tego nie zrobił! To raczje ktoś z łomżan, którzy często zmieniają tablice z BLM na BL.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "kultura" łomżyniaków

Zarówno kultura, jak i jej brak spotykany jest wszędzie. Unikajmy generalizowania: wcale nie twierdzę, że akurat w Łomży jest z tą kulturą gorzej, niż w innych miastach. Na Starym Rynku jedna głupia małolata zachowała się nieładnie.
Trzeba było zwrócić jej uwage lub wezwać Służby Miejskie.

Tak szczerze to uważam, że należy samemu dawać dobry przykład.
Podeszłabym do niej z tym śmieciem i powiedziałabym, że coś zgubiła. Zawsze tak robię (wtedy czerwienią się ze wstydu nawet panie w średnim wieku).

A tak szczerze:
Najlepiej jest nauczyć własne dzieci odpowiedniego zachowania, żeby nie robiły złych rzeczy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "kultura" łomżyniaków

Pozdrawiam :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "kultura" łomżyniaków

Widziałam przypadek wcale nie lepszy.Jechało kilku łepków samochodem i na krzyżówkach Polowa/Legionów pozbyli się przez okno butelek po piwie.Nie wspomne,że krzyczeli i wyzywali tych,którzy"im się nie podobali".Igdzie tu mowa o kulturze.wypuścili małpki z zoo :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org