niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Urząd Pocztowy przy Placu Pocztowym 1

Czy wiecie, że złożony w UP do wysłania list (przesyłka polecona za potwierdzeniem odbioru) nim opuści pocztę, jest przetrzymywany w urzędzie nawet ponad 3 tygodnie??? Koszt usługi 5,40 zł.
Zastanawiam się, czy jest tam jakiś naczelnik lub inna osoba, która kieruje tym bajzlem?
Daleko od szosy....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pocztowy przy Placu Pocztowym 1

Ej, dlaczego tam sądzisz? Masz na to jakieś dowody?



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pocztowy przy Placu Pocztowym 1

Mam.
Dwa listy kierowane do jednego adresata, złożone do wysłania jednym dowodem nadania opuszczają UP w odstępie dwudziestu paru dni!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pocztowy przy Placu Pocztowym 1

Na dzien matki wyslalem z Anglii kartki z tej samej poczty w Anglii i tym samym czasie do tesciowej w PIATNICY i do matki w Lomzy .Do Piatnicy doszla a do Lomzy nie i to nie pierwszy taki przypadek .Co oni mysla ze ja tam kase wysylam nie jestem idiota.OJ niezly burdel tam maja na tej poczcie ,ale podczas nastepnej wizyty odwiedze poczte i zapytam co tam sie dzieje ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Pocztowy przy Placu Pocztowym 1

Burdel mają, fakt. Ostatnio gośc pokazał mi na poczcie moją paczkę skserowaną (skserowany adres odbiorcy) i powiedział mi, że będe miał poważne kłopoty... zasmuciłem się, za 5 minut gość znowu się pojawił i powiedział, że to pomyłka... ale dlaczego skserowali mi przesyłkę?!?!



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org