sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do redakcji

cytat z waszego artykułu - "Niemniej policjanci radzą aby jeśli nie jest to konieczne na nigdzie się z domu nie wybierać. .... "

p.s. - proszę o wytłumaczenie sensu słów " na nigdzie... " ? a jeśli nie potraficie to na przyszłość przed publikacja czytajcie swoje artykuły !!!!!

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do redakcji

aby jeśli ....żenada albo aby albo jeśli hahahaha nawet dzieci w przedszkolu wiedzą, że tak sie nie pisze

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do redakcji

Wioskowy portal, wioskowa redakcja. Brak słów... matoły!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do redakcji

Mi już się znudziło przytaczanie na forum błędów Pana Cz.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do redakcji

A ja nie czytam ich wypocin dla tego mnie to tam ... ja pisałem do nich żeby w Office pisali swoje artykuły bo później śmiech w gminie :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do redakcji

A może ten artykuł pisał policjant?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do redakcji

Pieprzycie ! jeżeli policjanci tak powiedzieli to tak ma być napisane.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do redakcji

To jeszcze nic. Ostatnio oglądam TV Skorpion i widzę podpis wypowiadającego się mężczyzny - JEŻY ... nazwiska nie pamiętam.

,,Profesionalizm" tej telewizji raczej każdy zna. Jednak taki bład jest nie wybaczalny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do redakcji

widocznie złe telewizje oglądasz co to za ,,skorpion,, ja oglądam takie:http://www.youtube.com/watch?v=o-qDTHVh3B4



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do redakcji

Dzienikarze zazwyczaj pracują w pośpiechu i "na szpilkach", dajcie spokój, czas ich zawsze goni:) No, może ci z Łomży nie mają zbyt wieu obciążeń newsami, bo generalnie w Łomży mało się dzieje:0, no ale daaajcie im spokój:))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do redakcji

Wydaje mi się, że zdanie miałoby sens jeśli byłoby tak napisane:

"Niemniej policjanci radzą aby, jeśli nie jest to konieczne, nigdzie się z domu nie wybierać."

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org