sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Byłem z dziewczyną w zeszłym roku w Egipcie i tylko

zmarnowaliśmy czas bo już pierwszego dnia prawie ode mnie nie dostała po twarzy , patrzyła się na jakiegoś araba już tam w hotelu zaraz po przyjeździe , ja z torbami załatwiam formalności ona stoi dwa metry obok mnie i widze jak się ślini , jak zwykła samica która jak by mogła to by się nadstawiła mu . Myślałem że się zagotuje , gorąco , zmęczony i jeszcze takie numer . Nie jestem obsesyjnie zazdrosny , nie przeszkadza mi jak patrzy na Polaka , Niemca ale jak zobaczyłem jak patrzy na araba czy latynosów to od razu przypomniało mi się te nasze stereotypowe gadanie że ciemny mrugnie okiem i już nasze dziewczyny tracą głowę. Co prawda po godzinie wypiłem kilka drinków i mi przeszło , następne dni były ok , ale ta sytucia się znowu powtórzyła i wtedy już nie powstrzymałem reki niestety i żałuje tego i żałuję że w ogóle tam pojechaliśmy , monotonna pogoda ,mało do zwiedzania i jeszcze druga połówka która chce przysporzyć rogów. pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem z dziewczyną w zeszłym roku w Egipcie i tylko

a reke mam ciezko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem z dziewczyną w zeszłym roku w Egipcie i tylko

zalisz ze pinde jakos miales bylo nie brac sie za sliczniotke idiotke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem z dziewczyną w zeszłym roku w Egipcie i tylko

..faceci też straciliby głowę na widok jakiejś latynoskiej piękności..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem z dziewczyną w zeszłym roku w Egipcie i tylko

po co te bzdury synu piszesz. W dupie byłeś i gówno widziałeś. na pewno dalej, jak w Konarzycach nie byłeś. Prowokujesz do wypowiedzi takich samych poziomem, jak ty. A od kiedy to w Egipcie można poderwać jakiegoś araba? Mówisz o tych, którzy ścielą łóżka i sprzątają basen? Żałosny jesteś z tymi wypowiedziami. Poczytaj trochę i napisz np, że zazdrosny byłeś o innego polaka, czy o jakąś owcę w Zakopanem. Przynajmniej więcej realizmu.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem z dziewczyną w zeszłym roku w Egipcie i tylko

peter a reke mam ciezko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem z dziewczyną w zeszłym roku w Egipcie i tylko

reke mam ciezko ale nie moglem dogodzic kappppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,,,,, HEHE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem z dziewczyną w zeszłym roku w Egipcie i tylko

bo i co innego też ciężkie i podnieść się nie mogło!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem z dziewczyną w zeszłym roku w Egipcie i tylko

młody wykrztałcony: coś Ci doradzę. Popytaj sób, które faktycznie te rejony odwiedzają. Podpowiedzą ci, abyś do swoich barwnych opowieści wkomponował kraj, jakim jest Tunezja. To też arabowie, tylko bardziej europejscy. Głównym zajęciem młodych nastolatków jest "wyrywanie" wszystkiego co leży na plaży. Starszych Dam za ich kasę a małolatek dla relaksu i sportu. Nie przeszkadza im narodowość. Potrafią się dogadać we wszystkich językach świata. Jak już będziesz miał trochę kasy, zobaczysz to może kiedyś naocznie. Weźmiesz swoją pannę, zostawisz ją na kilka godzin na plaży, albo wyślesz na spacer modnym bulwarem przy kompleksie hotelowym . Potem możesz się już ślinić i opowiadać na forum w ślad za hitem Polsatu - "dlaczego ja?" Powodzenia, jesteś młodziutki, wszystko przed Tobą!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem z dziewczyną w zeszłym roku w Egipcie i tylko

w dupie bylem gowno widzialem ale ty to chyba pedofil zaproponuj jeszcze zoofilie peter

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem z dziewczyną w zeszłym roku w Egipcie i tylko

młody wykształcony

A z kim Ty pojechałeś tam? Ogarnij się chłopie :) hhahaha

zulugula

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem z dziewczyną w zeszłym roku w Egipcie i tylko

re: peter

strasznie się tym tematem podniecasz.
młody wykrztałcony ma jakieś tam wymagania do swojej dzieczyny i ma do tego prawo.
ślinisz się tylko w tym temacie i sam się ośmieszasz, a twój ton jest poniżej krytyki.

nie czyń drugiemu co tobie niemiłe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem z dziewczyną w zeszłym roku w Egipcie i tylko

peter a gdzie twoj wywod o tajlandi pewnie tez szukales doznan pedofilskich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem z dziewczyną w zeszłym roku w Egipcie i tylko

jak masz rękę ciężko to sobie strzep kapucyna i zastanów sie nad życiem swoim , chwalisz się ze jesteś damskim bokserem ???? jak puszcza cie katem to pogoń ja w pizdu i nie będziesz musiał wyżalać sie na zjebanym forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem z dziewczyną w zeszłym roku w Egipcie i tylko

mry zapomniales chyba...a reke mam ciezko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem z dziewczyną w zeszłym roku w Egipcie i tylko

młody wykształcony


Popuść smycz, wyszumi się i wróci do ciebie łagodna jak owieczka :):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem z dziewczyną w zeszłym roku w Egipcie i tylko

addamos: o czym pieprzysz chłopie? Robi was w wała, publicznie pisze o swoich wyimaginowanych problemach umysłowych. Forum jest więc po to, aby zabrać głos. Czego sie czepiasz mojej wypowiedzi. Podpowiedz coś od siebie. Jak myślisz, udusić araba, czy zastrzelić laskę? A może iść grzecznie jutro do szkoły ?!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem z dziewczyną w zeszłym roku w Egipcie i tylko

re: peter

każdy robi tutaj z siebie wała na swoje konto, ale po co na siłę chcesz być tutaj tatusiem.
Nikt przecież nie sprawdzi ile masz lat, a jak chłopak ma fantazję to jego sprawa.

nie czyń drugiemu co tobie niemiłe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem z dziewczyną w zeszłym roku w Egipcie i tylko

masakra

Barney

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org