niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ESKA Łomża

Te radio to ogromna konkurencja dl BAB, ale w koncu bedzie mozna posluchac w dzien normlanej muzyki i informacji, a nie ciagle złote przeboje. Cos sie zaczyna dziać i dobrze :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ESKA Łomża

A może to o to chodziło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ESKA Łomża

Co to zmieni poza nazwą i tym, że będzie łatwiej znależć w radiu?
Zatrudni więcej nowych dziennikarzy? Stworzy nowe miejsca pracy?
Ha, ha, ha!
To już trzecie czy czwarte radio w tym miejscu: Łomża, Plkus, Łagodne Przeboje, teraz Eska...
Radio Zet i już!
_____________________________-

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ESKA Łomża

jesli chodzi to w radiu BAB po 18 leca nezłe kawałki (szczególnie w piątki), a jak w Esce bedą leciały hity cały dzień to wtedy BAB może sie bać:) Pożyjemy, zobaczymy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ESKA Łomża

Jesli chodzi o Eske ta rozglosnia bedzie wymagajaca w stosunku do nowego oddzialu. Nie wiem czy wystarczy tramsmitowac jedynie program z sieci:)
A gdzie wklad wlasny? Jesli ma to wygldac tak jak w radiu plus to eska podziekuje;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ESKA Łomża

A od kiedy będzie ESKA w Łomży i na jakich falach radiowych ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ESKA Łomża

88,8

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ESKA Łomża

Ja i tak nie słucham radia .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ESKA Łomża

Łomża Nadzieją BaB =)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ESKA Łomża

raczej bym to ujął tak: w Łomży beznadziejny jest bab :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ESKA Łomża

raczej bym to ujął tak: w Łomży beznadziejne sa baby



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ESKA Łomża

beznadziejny jest ten tarczyn...sama woda.. Eska? w Łomży?hehe chyba u nich bieda ze sie wkręcają w Łomżę.. ja bym sie nie emocjonował. muza muzą... wiekszość stacji gra z ograniczonej bazy muzycznej.. do 600pozycji.. szybko sie znudzi jak lagodne przeboje i takie tam..czuje ze same dzieci tu piszą..rADIO lomza miało juz najlepszą nową muzykę. tak króciutko ze niektórzy moze i nie pamietają.i co z tego wynikło? naprawde wam sie podobało? przez 2 miechy pierwsze .. moze i tak..a potem rzeście narzekali.. radio tak ogólnie to schodzi na psy.. ja tez niedługo rzuce te robote. ten Kasprzyk mnie meczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ESKA Łomża

prawdę mówiąc najbardziej zanudza Radio Plus Łomża "Łagodne przeboje". Przez te ponad 2 lata cały czas te same piosenki po 5 razy dziennie. jak usłyszałem nutę Johna Bon Jovi "It's my life" w łagodnym brzmieniu to już przesada z ich strony...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ESKA Łomża

wreszcie coś do słuchania... ale błagam na boga ,,, nie w stylu :WIELKIE PRZEBOJE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ESKA Łomża

Z jednej strony radośc w sercu, jednak z drugiej obawa.
Już tłumacze dlaczego, otóż radość bo coś się zmieni, ale obawa o to czy napewno na dobre.
Jeśli szefem ma zostać ta sama osoba, która trzyma łapę na Łagodnych Przebojach w tej chwili, to jestem bardziej niż pewien, że zmieni się tylko szyld i baza muzyczna, która będzie ładnie brzmiała tylko przez pierwszy miesiąć (góra) reszta programu będzie przerzucana, dajmy na to z Eski B-stok, i znów w połowie utworu będą wejścia na serwisy, czy reklamy, znów będzie pseudoradio z pseudo luzem, z pseudo pochwałami zmontowanymi na siłę z pochwał dla innych rozgłośni.
Niestety czarno to widzę.
I moim zdaniem tak pozostanie tak długo jak "szef" pozostanie szefem...

pozdrawiam
Marcin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ESKA Łomża

.... PYTAM...czy ta łomża skazana jest na takie. COŚ........ w eterze??/ za radio BAB ostanio miałem niezły.. ....(.piątek, sobota ,niedziela.)... ludzie jadą ,,i -wracają przez Łomżę,czasami przełączą radio na inne stacje ...... a tu .. :::::ZŁOTE PRZEBOJE.. !!!!! PYTAM :,CZY WŁAŚCICIEL STACJI MA USTAWIONĄ ROZGŁĄŚNIĘ NA INNEJ SKALI???? GRATULUJĘ GUSTU .pozdrawiam
PS,,,
kiedy będzie ESKA????????/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ESKA Łomża

Ty RMf trzeba strząchnąć wtedy będzei tarczyn mniej wodnisty , ale masz racje bab ma chyba 600 złotych przebojów bo codziennie o tej samej porze Kung Fu brus li karate mistrz leci, hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ESKA Łomża

Tarczyn - tak się dzieje jak szef stacji dochodzi do przekonania, że człowiek jest w radiu niepotrzebny, że radio może sobie poradzić samo dzięki najnowszemu oprogramowaniu. Niestety takie radio jest bezduszne.
Co z tego że ktoś zapuści selektor i napisze algorytm wedłóg którego mają być typowane utwory do emisji, co z tego że automat emisyjny wszystko zmiksuje tak, że przeciętny realizator miałby nielada problemy aby mu dorównać - nic z tego - to jest maszynologia.
A to co piszesz o Kung Fu - zdarza się nawet najlepszym - RMF też ma w tej kwestii wiele do powiedzenia - ale tak się dzieje jak ktoś mądry ustawia playliste z około 600 wcześniej wspomninanych utworów - posiadanie bazy z 800 jest już wielką rozpustą.

Żeby było ciekawiej RMF przeprowadza badania w krakowskich centrach kultury - podchodzi do człowieka ankieter(ka) proponuje mu darmowy bilet do kina ale jest jeden warunek - człowiek musi wysłuchać około 400 utworów (skrutowo) i zaznaczyś lubośc z jaką słucha danej piosenki (w skali od jeden do 10). Na podstawie takich badań układa się bazy muzyczne i niech się nikt później nie dziwi, że w ciągu tygodnia słyszał szakirę czy britnej 4 czy 5 razy. O ilości emisji danego utworu decyduje też jego stopień "gorącości" im nowszy i gorętszy kawałek tym częściej można na niego napotkać...

nic dodać nic ująć ... automaty robią z nas automaty...

pozdrawiam
Marcin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ESKA Łomża

Dobry pomysł zeby ESKA byla w Łomży.graja najnowsze nuty!!!slucham tego radia bardzo czesto ale nie w Łomży! przydalaby sie jeszcze radiostacja:))) te nasze radia to sie chowaja przy nich.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ESKA Łomża

A ja muzy to sobie z mp3 posłucham i to takiej jakiej ja będę chciał.
A radio ma mówić ludzkim głosem....
Mówić a nie bełkotać zachłystując sie samym sobą!!!!!
______________________________--

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ESKA Łomża

Praktycznie cały czas słucham Eski w innym mieście i muszę powiedzieć, że jeśli w Łomży utrzyma taki poziom, jaki znam, to nie ma się czego obawiać - będzie dobrze:)
PS. Już od dłuższego czasu wracając do Łomży marudziłem, że w radiu jest wybór między "R. Łomża Łagodne Przeboje" a "R. Bab Łagodne Przeboje". Może w końcu coś zmieni się na lepsze:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ESKA Łomża

czy ktoś wie kiedy ruszy Eska????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ESKA Łomża

nikt tego jeszcze nie wie oprucz Pana S.B.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ESKA Łomża

właśnie , od kiedy będzie ESKA w Łomży ?

"...za*ebisty transfer , jak świeże bułki z masłem..." ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ESKA Łomża

Ja nie wiem i wam nie powiem.

pozdrawiam
M

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org