niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Odtwarzacze mp3

Przymierzam sie do zakupu odtwarzacza mp3, ale nie wiem, na jaki sie zdecydowac.
Czy ktos z Was ma lub uzywal iPoda ?
Nie wiem, czy kupic Apple'a, czy odpuscic sobie i nabyc cos tanszego, bo jesli iPod, to albo shuffle, albo ewentualnie mini 4GB lub 6GB. Na bardziej wypasionego z tej firmy brak tzw. wolnych srodków platniczych.
Moze inne sugestie? Bylabym wdzieczna, bo nie za bardzo wiem, na co sie zdecydowac.

Rozdarta wewnetrznie, miotajaca sie po necie
Frotka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odtwarzacze mp3

A ile kosztuje iPod????...nowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odtwarzacze mp3

Tu sa ceny w Stanach :
http://store.apple.com/1-800-MY-APPLE/WebObjects/AppleStore/ ,
a tu w Polsce :
http://sklep.apple.pl/cgi-bin/WebObjects/AppleStore.woa , a tu znalazlam inne dla porownania, bo nikt sie nie odzywal :
http://www.pricegrabber.com/search_attrib.php?page_id=161&form_keyword=mp3+player&rd=1
Widac, ze warto poprosic kogos o odtwarzacz ze Stanow. Zastanawiam sie tylko, czy u Apple'a nie placi sie tez troche za marke.
Jeszcze nie wiem, co wybrac. Czy nikt nie umie doradzic, naprawde ? Chodzi mi tez o to, jaka pamiec jest wystarczajaca. Czy warto zaplacic wiecej za odtwarzacz z twardym dyskiem, czy spokojnie wystarczy pamiec flash do 512MB. ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odtwarzacze mp3

http://pclab.pl/art14741.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odtwarzacze mp3

według mnie nie warto kupować iPoda, bo chyba rzeczywiście płaci się za markę. słyszałam dużo dobrego o Creative - że b.dobry jak na swoją cenę.

co do pamięci: jeśli masz stały dostęp do komputera i możesz często wymieniać muzykę to nawet wersja 128mb powinna wystarczyć, a 512mb to ok. 8godz. muzyki więc chyba dosyć dużo. jeślibym kupowała to wybrałabym 256 lub 512mb

ale w sumie ja się nie znam i sama chciałabym się dowiedzieć co kupić ;>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odtwarzacze mp3

Polecam odtwarzacz Creative MuVo (512 MB)

Specyfikacja techniczna:

- Może pomieścić do 16 godzin muzyki w formacie WMA lub do 8 godzin muzyki w formacie MP3
- Niezwykle szybkie złącze USB 2.0 pozwala przenosić muzykę i dane nawet 40 razy szybciej
- Płynne odtwarzanie przyda się osobom prowadzącym aktywny tryb życia
- Łatwe przegrywanie muzyki i danych metodą ''przenieś i upuść''
- 5-pasmowy programowalny korektor dźwięku z czterema zaprogramowanymi charakterystykami korekcji (jazz, rock, pop, muzyka klasyczna)
- Wbudowany mikrofon pozwala na 32 godzin nagrań
- Odwracalny wyświetlacz ciekłokrystaliczny dla osób lewo- i praworęcznych
- Pozwala na przechowywanie danych, jak np. zdjęcia lub prezentacje
- Waga: 30 g bez baterii
- Do 15 godzin ciągłego odtwarzania*

Mam dostęp do tych odtwarzaczy w cenie 320zł (FV + gwarancja).

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odtwarzacze mp3

A tak to wygląda:



Produkt z pewnością wart swojej ceny.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odtwarzacze mp3

Czy to jest model TX FM ? Jesli to ten, to znalazlam troche opinii uzytkowników. Oczywiscie wiekszosc bardzo pozytywnych, szczegolnie cena przyjazna za te jakosc. Mozna go kupic za 82 $. Z tego, co pisza, to sluchawki w tym modelu nie najwyzszych lotow i niezbyt wygodne.To juz nie az tak wielki problem. Moze i gra warta swieczki ?
Dzieki, MrS.

P.S. Masz namiar na ten sprzet tu w Polsce, jak mniemam? To pewnie i z instrukcja po polsku ? Cholerka, ja malo techniczna jestem, a moj angielski z czasow przedkomputerowych, prozaiczny taki... Ano, mus ze slownikiem przyjdzie siedziec.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odtwarzacze mp3

Tak, mam namiar na ten sprzęt w Polsce. Z polską instrukcją, polską gwarancją firmy Creative. Do tego paragonik lub faktura VAT na życzenie. Zapewniam Cię jednak, że obsługa tego urządzenia jest tak banalnie prosta, że nie potrzeba nawet żadnej instrukcji. Gra z pewnością warta świeczki. Jest to niestety wersja "TX", bez "FM". Cena orientacyjna tej wersji w sklepach to ok. 410-420 zł. Ewentualnie, za 550 zł mogę mieć Creative MuVo V200 TX FM o pojemności 1 gb, również z polską gwarancją i intrukcją obsługi. Poniżej zamieszczam zdjęcia modelu V200, cena orientacyjna tego modelu w sklepach to 680zł:



frotka: jak jakiś namiar na siebie, np. nr GG.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odtwarzacze mp3

Tak, mam namiar na ten sprzęt w Polsce. Z polską instrukcją, polską gwarancją firmy Creative. Do tego paragonik lub faktura VAT na życzenie. Zapewniam Cię jednak, że obsługa tego urządzenia jest tak banalnie prosta, że nie potrzeba nawet żadnej instrukcji. Gra z pewnością warta świeczki. Jest to niestety wersja "TX", bez "FM". Cena orientacyjna tej wersji w sklepach to ok. 410-420 zł. Ewentualnie, za 550 zł mogę mieć Creative MuVo V200 TX FM o pojemności 1 gb, również z polską gwarancją i intrukcją obsługi. Poniżej zamieszczam zdjęcia modelu V200, cena orientacyjna tego modelu w sklepach to 680zł:



frotka: daj jakiś namiar na siebie, np. nr GG.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odtwarzacze mp3

Ups, poszło 2 razy.

http://pl.europe.creative.com/shop/product.asp?prod=778

to na temat tego odtwarzacza V200, 1gb.

Cena w na stronie Creative - €196,14.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odtwarzacze mp3

Ja miałam kiedyś Creativa i co prawda mocno go eksploatowałam ale to nie powód żeby dosłownie rozlecieć się po kilku miesiącach użytkowania. Apple najnowsza generacja IPod’a teraz chyba wyszła 6 generacja kosztuje nawet 800 zł! Ale to mocno wypasione odtwarzacze mp4 bo shuffle jak dla mnie są za malutkie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odtwarzacze mp3

O, ludzie! Ktoś odkopał mój post sprzed prawie siedmiu lat! Wiele się zmieniło od tamtego czasu raczej! :-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odtwarzacze mp3

he dobre ":) tyle lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odtwarzacze mp3

Miałem MuVo V200 w wersji 256Mb. Niestety, po niecałym roku niezbyt częstego używania rozsypał się. Klej puścił i musiałem go składać od nowa. Od kilku lat mam Zen Stone'a 2Gb i jestem zadowolony. Nie jest to szczyt techniki, ale do posłuchania wystarczy. Słuchawki średnie, ale za to nie szkoda ich katować. Mankamentem jest ładowanie przez USB.

Ech... kiedyś szczytem marzeń był walkman :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org