środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kszeska z budowlanki

ta kszeska to jedza zamiast uczyc nas sie wydziera a jak niby wychodzi do biblioteki to idzie zajarac i tak na karzdej lekcji .

aaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kszeska z budowlanki

Jak ma takich nieuków jak Ty, to co się dziwić. Tumanów uczyć to dopiero wyzwanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kszeska z budowlanki

Patrzę, że nic nowego ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kszeska z budowlanki

Ale znaleźliście sobie zabawę pisanie o kimś napisz o sobie i zobaczysz jak cię pajacu ocenią :) Jak ci nie pasuje to się przepisz do innej szkoły i po sprawie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kszeska z budowlanki

Taki jesteś mądry bo myślisz, że anonimowy? Podajesz czyjeś nazwisko na publicznym Forum a sam ukrywasz się za monitorem i ślinisz czekając na ziomków, którzy razem z Tobą "pojadą" nauczycielkę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kszeska z budowlanki

Tam nie ma takiej nauczycielki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kszeska z budowlanki

Nazwisko chyba też z błędem napisane. :D

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kszeska z budowlanki

Tam jest taka nauczycielka tylko nazwisko błędnie napisane jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kszeska z budowlanki

Coś podobnego... =D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kszeska z budowlanki

dobra dobra ile moja klasa pszeszła katuszy kiedys...........

Życie jest piękne, lecz często daje nam w kość...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kszeska z budowlanki

odzywa się taki co nawet nazwiska nauczycielki swojej niby nie umie napisać. Kompletny bałwan

zulugula

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kszeska z budowlanki

hehe jaki gamon nie wie nawet jak napisac nazwisko ... jest takie powiedzenie "obys cudze dzieci uczyl" takich imbecylow do lopaty powinni w w wieku 10 lat gonic a nie na sile uczyc

jazdaaaa z polglowkeim!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kszeska z budowlanki

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kszeska z budowlanki

Miej człowieku jaja i powiedz Jej to wprost lub przynajmniej podpisz się pod swoją wypowiedzią nazwiskiem (jeśli oczywiście potrafisz je bezbłędnie napisać). Wcale się nie dziwię, że się "wydziera" skoro ma takiego "ucznia", który nawet nie wie kto go uczy. Przed napisaniem czegokolwiek publicznie proponuję kontakt ze swoją polonistką, bo czytając Twoją wypowiedź mam wrażenie, że w Twoim przypadku stwierdzenie "polska język – trudna język" jest jak najbardziej trafne.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kszeska z budowlanki

Widać od razu ze prawie same chamy ze wsia uczą się w budowlance.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kszeska z budowlanki

tragedia....;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kszeska z budowlanki

Kolego wyżej, myślę, że gdybyś się ujawnił to te "chamy" wybiłyby Ci z głowy te spostrzeżenia. Ale nie, mamy kolejnego kozaka schowanego za monitorem, czekającego aż mamusia poda obiadek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kszeska z budowlanki

Zenit nie każdy człowiek ze wsi musi byc chamem ja tak nie powiedzialem tak samo moze byc z łomży i tez bedzie. tylko zeby mial charakter z ulicy ale nie ukrywajac prawie wszyscy z budowlanki ze wsi sa chamami aszim słoma z butow wylazi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kszeska z budowlanki

zetipe1926 twój post mnie obraził i nie zgadzam się z tą wypowiedzią!. Co do tematu, pani ... jest osobą starszą, uczy w tej szkole bardzo długo. Jak wiemy zawód nauczyciela jest bardzo stresowy , nauczyciel pracuje poza szkołą ( sprawdzanie klasówek, przygotowanie materiału, powtórzenie, itp.) i jak jeszcze przychodzi (jak jest napisane w innych postach) "bałwan!!" to się nie dziw i zamknij się.

napisał
Wieśniak z budowlanki !! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kszeska z budowlanki

to jest wporzo nauczycielka .uczy w tej szkole więcej niż ty masz lat jeden z drugim zajmij sie sobo a nie obgadujesz nauczycieli za ich plecami na forum .jak masz protensje i skargi to powiedz im to wprost jak jestes taki kozak a nie kitrasz się za monitorem

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org