środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
działalność - interes

Witam. Może znajdzie się ktoś kto podsunął by jakiś dobry pomysł na działalność która by oczywiście wypaliła w Łomży ? Zbędnych odpowiedzi proszę w ogóle nie pisać ! pozdrawiam

--- SaMi2009 ---

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

Zakład pogrzebowy. Albo Salon Gier.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

Zacznij działać :):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

zakład pogrzebowy ... całkiem niezły pomysł... jednak są jeszcze ludzie którzy normalnie myślą ...

--- SaMi2009 ---

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

każdy chciałby to wiedzieć co by wypaliło w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

kebab może:)

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

SaMi2009 - najpierw próbujesz wyłudzić pieniądze od forumowiczów w jakiejś piramidzie finansowej, a następnie prosisz o gotowy przepis na sukces?
No cóż, poziom administracji tego portalu znany jest wszem i wobec, jedynie ich ułomność pozwala na funkcjonowanie takiego dna jak Ty, na tym forum.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

I co jeszcze, za rączkę do urzędu bys chciał żeby Cię poprowadzic żebyś mógł zarejestrowac tą działalność? Człowieku na tym to polega, zajmij się tym co potrafisz, a jak masz dwie lewe ręce to lepiej nie zabieraj się za żadne interesy tylko złóż podanie do Biedronki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

100mario i benny prosilem aby zbedne glupie gadki nie byly komentowane ale do was to nie dociera prawda :) zalosne .... prosze normalnych ludzi o wypowiedzi a nie jakis blaznow....

--- SaMi2009 ---

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

Twojej wypowiedzi nie będę komentował, szkoda czasu...
Mam nadzieję, że jakiś... nie błazen, podrzuci Ci gotowy pomysł na super-biznes, tylko jak go wtedy nazwiesz???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

moze sie wlasnie dorobil na tej piramidzie i teraz biznesy bedzie w lomzy otwieral
to jak to jest Sami ??

OCB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

hehe

OCB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

spierda laj sami won

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

oj szczebiotko(a) nie wolno tak :(

OCB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

40 % dla was 0 dla panny to jest interes:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

mozna na glowke skakac!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

a 60 gdzie? szczebiotka jestes jedna wielka pomylka. jak cie robili to chyba pod bialymstokiem byli :D szkoda slow na twoje glupie wypowiedzi. odz dzis kazdy na 4lomza bedzie znal moj nick poniewaz bede po tobie jechal dzien w dzien noc w noc ... bede tylko na twoj kretynski temat pisal. szczebiotka stara glupia ruro ty. idz sie leczyc frajerzyno...

--- SaMi2009 ---

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

moj ojciec pochodzil ze wsi z pooooooooooooooooooooooosred

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

SaMi2009 ty się nadajesz do biznesu jak ja do baletu.Takich rzeczy się nie pyta, sam powinieneś wiedzieć w czym jesteś dobry i do czego byś się nadał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

Należy z nieco innego punktu spojrzeć na przedostatnią wypowiedź szczebiotki.
W sumie pierwszy raz coś mądrego napisała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

zycze tego samego z czasem przyzwyczaisz sie , wydrepczesz sobie sciezki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

oni nigdy nic madrego nie napisala !!! a tak wogole to mi niemow czy sie nadaje czy nie do biznesu .... sam o tym dobrze wiem... chciale tylko spytac rodaków czy skoro mieszkaja w naszym miescie to widza czego jest tu brak... ale patrze ze wiekszosc wypowiedzi jest bezsensownych... a szczegolnie tej idiotki szczebiotki...

--- SaMi2009 ---

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

Moze szalet miejski otworz,malo tego u nas przynajmniej tak mi sie wydaje

PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

Z idiotką nie ma co dyskutować. Siedzi na tym necie i książki przepisuje, żeby sobie posty ponabijać, jak by to była jakaś duma?

Pytasz o interes, czego brakuje itp. a nie napisałeś ile na to masz kasy? Wiesz, za 10.000 nie rozkręcisz tego, co rozkręcisz za 100.000.
Dom pogrzebowy to super interes (tak myślę), ale tam, to w milionach trzeba mieć kasę na inwestycję, bo i restauracja na poczęstunek i biuro. Jakaś kapliczka, sklepik, pomieszczenia na trumny, chłodnia itp. itd. Bez urazy, nie piszę tego po złości, ale zdaje mi się, że za cienki jesteś na ten interes.
Napisz lepiej w jakich granicach jesteś w stanie coś rozkręcić, to będzie łatwiej z pomysłami od normalnych forumowiczów.
Może i ja z czegoś skorzystam...?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

to ja ci radze wejsc na inne forum i zapytać na tym niczego madrego sie nie dowiesz ,chociaż czasami ktoś tam doradzi ale te osoby chyba już tu nie wchodzą ,a szkoda :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

dzieki lomza23 dzieki koko251 100.000 -ącami nie dysponuje bo mam w czym innym pieniadze zamrozone.alo mysle cos ok. do 30tys na dzien dzisiejszy

--- SaMi2009 ---

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

Ogródek piwny na wiosnę otwieraj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

Tylko żeby nie było starego piwa z nalewaka za 5zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

moim zdaniem sklep fryzjerski w lomzy jest tylko jeden a na tym napewno zle
nie wyjdziesz

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

INTERESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes




innowacje na poziomie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

niektore osoby moglyby niezly interes rozkrecic.... normalnie kopalnia zlota budka z fantazja na skate... 5 zl za 1h a czlowiek ubaw ma na tydz... mam juz nawet kandydatke na oku ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

za 30tys. idz w uslugi, najwiecej zarobisz. bo z handlem moze byc ciezko, same koszta lokalu ciez zjedza. Kwestia tylko co potrafisz dobrze robic i czy mozna na tym zarobic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność - interes

Popieram to. Co nie wejde na forum to widze ze sczebiota znowu cos glupego pier dolnela, i spamuje glupie videos z youtube. Zeby mozna tego debila jakos zablokowac zeby juz nie bylo widac jej postow. Idz sie powies na klamce szczebioto ty glupia cioto.

'You got a problem, I got a problem solver, and its name is revolver'.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org