niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Idea czy już Orange

Nie wiem czy wszyscy którzy posiadają telefony w sieci IDEA wiedzą, że już niedługą będą mieli telefon w sieci z taką nazwą. Idea wykupna przez zagranicznego inwestora zmienia także swoje logo. Teraz będzie to ORANGE zamiast Idea

Tylko czy ze zmianami nazw operatorów na takie pod jakim znani są na zachodzie przyniesie też spadek cen na telefony i usługi.

Szczerze myślę ze nie !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idea czy już Orange

Obyś się nie zdziwił?
Przypomnij sobie jak bardzo ,,poprawiły" się i staniały usługi TP SA po jej małżeństwie z francuzami tak i teraz będzie z IDEA. Już nie będzie taka idealna. Spróbuj rozpuścić wedlowską czekoladę mleczną. Zbryli się i zwęgli a nie rozpuści, chyba jest z domieszką pepsi, kiedyś o niebo była lepsza ( była tylko polskiej firmy) itd itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idea czy już Orange

A polska wódka smakuje mi niezmiennie, czego sobie i państwu życzę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idea czy już Orange

W razie jak by co to pozostanie nam jeszcze przejście do ERY... o PLUSIE nigdy nie myślałem poważnie bo niby z technologiami byli pierwsi ale z cenami ostatni. Teraz nie porównywałem ofert. Wiem tylko tyle ze Era ma poważne oferty a w Idei za telefon trzeba grubą kasę teraz wyłożyć za co minus dla nich...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idea czy już Orange

A idź ty guzik wiesz a się odzywasz. To nie ORANGE wykupiła IDEE tylko IDEA wykupiła sobie "pozwolenie" na używanie nazwy marki. Za samą nazwę zapłaciła. Nic się nie zmieni. A przynajmniej nie w związku z tym wydarzeniem. To taki chwyt reklamowy bo marka ORANGE jest bardzo popularna w Europie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idea czy już Orange

MArta50, heh. Orange nie wykupiło idei bo nie musiało ;-) Głównym akcjonariuszem idei jest telekomunikacja polska, a głównym akcjonariuszem tepsy jest france telecom. A Orange należy w całości do france telecom. A zmiana nazwy służy głównie do wyprowadzania zysków z Polski, bo idea musi wnosić co roku opłatę licencyjną (kilka procent swoich obrotów, niestety nie pamiętam ile dokładnie...)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idea czy już Orange

nemo weź sobie przeczytaj jeszcze raz to co napisałam. Napisałeś prawie dokładnie to samo co ja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org