środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Duże galerie handlowe nie w Łomży?

Co za debile w tej Łomży mieszkają?
http://4lomza.pl/index.php?wiad=23984

"Jeden z mieszkańców twierdząc, że bezprawnie pominięto go udziale w prowadzonym postępowaniu, żąda wznowienia tego postępowania"


Nie dość, że nic w tym mieście się dzieje, to jak już się dzieje, to zawsze znajdzie się jakiś debil,który to zablokuje... No k**wa ludzie opamiętajcie się, pozwólcie by coś w tej Łomży się działo!!!


___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

Nie ma takiej potrzeby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Miasto ma być ciche , spokojne i przyjazne ekologicznie :):):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

Beznadziejne miasto, jedyne w Polsce z taką ilością mieszkańców co nie ma galerii,ale co tam będziemy jeździć nadal do Alfy i Białej. Stop dla rządów w Łomży!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

Nie zapominajcie ze nowe galerie to nowe miejsca prac dla ludzi.. Jak najbardziej sie przydadzą.. Tak jak założyciel tematu napisał... Zawsze się znajdzie jakiś pajac co stanie naprzeciw!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

Zawsze sie taki trafi ktory sie nudzi i szuka rozrywki bo telewizor sniezy i radio nie dziala no to cos trzeba robic no nie ? fakt to nowe miejsca pracy a i jakas atrakcja dla Łomzy a ekologia ? co ma galeria do ekologi to nie fabryka opon ewentualne zwiekszenie zanieczyszczen to tiry dostarczajace towar a dobre strony ? 1 miejsca pracy 2 tym samym zmniejszenie bezrobocia 3 konkurencja cenowa dla innych ( chociaz wlasnie to moze byc powod dla ktorego prace stoja w miejscu) 4 atrakcja bo zwiedzanie i porownywanie biedronek chyba wszystkim sie znudzilo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

Podaliby dane tej osoby, to wszyscy przeciwnicy galerii mogliby jej odpowiednio podziękować :))).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

dokladnie moglibysmy z nia zamienic pare "slow" ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

ZABRANIAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Autor: ktoś-coś (---.139.184.14.introlan.pl)
Data: 04-01-11 17:04

Nie ma takiej potrzeby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Miasto ma być ciche , spokojne i przyjazne ekologicznie :):):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

hahahahaha, dlaczego mnie to już nie dziwi?





Ech.... szkoda słów;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

To po prostu paranoja :/ My nic nie mamy musimy jeździć do innych miast jak nie do Warszawy to do Białegostoku by po galerii pochodzić i sobie coś kupić bo u nas to nie ma nic sesnego... bo taka prawda.
Fakt zmniejszyło by się chociaż trochę bezrobocie, popieram to opinie tam wetrzyj , była by i rozrywka, ale niestety my nigdy nic nie osiągniemy nawet brak lodowiska w tym roku porażka ale nie o tym ten temat, po prostu jesteśmy bardzo ale to bardzo daleko w tyle.
A tak na uboczu w innych miastach budoja i to szybko nawet w centrum i na obrzeżach i nie maja takich problemów jak my przez jakiegoś tam błazna... pff...

My Chcemy Galerie !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

Porządek musi być !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Zakazana jest budowa galerii i nic masze lamenty nie pomogą !!!!!!!!!!!!!!


Autor: ktoś-coś (---.139.184.14.introlan.pl)
Data: 04-01-11 17:35

ZABRANIAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Autor: ktoś-coś (---.139.184.14.introlan.pl)
Data: 04-01-11 17:04

Nie ma takiej potrzeby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Miasto ma być ciche , spokojne i przyjazne ekologicznie :):):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

DZIADOSTWO!!!!!!!!!!
Bardzo dobrze się dzieje, jeszcze trochę , a nikt normalny nie zostanie w tym mieście. Jak zwykle liczą tu sie tylko i wyłącznie układy. Koledzy muszą dbać o rodzinne interesy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

Rodzina jest najważniejsza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Miasto ma być ciche , spokojne i przyjazne ekologicznie :):):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

masakra 2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

Jeśli skarżący mieszkaniec jest PRZY PRAWIE, to raczej trudno tego nie uszanować...

Zastanawia mnie natomiast, skąd w wielu forumowiczach (bo chyba nie w "statystycznym" łomżyniaku) - takie parcie na galerie i hipermarkety.
Przecież w naszym grodzie od lat dominuje handel (produkcja jest znikoma), który tak naprawdę niczego NIE TWORZY (a przynajmniej nie w oczekiwanej skali).
Miejsc pracy handel stwarza niewiele, wpływ z podatków znikomy (albo żaden)...a i łomżyniacy do krezusów raczej nie należą.
Równie dobrze możnaby otwierać Multikino w Kalinowie czy Konarzycach - podobne będzie zainteresowanie, obroty... jak i zysk z całego przedsięwzięcia...

Zresztą: jak ktoś ma kasę, to leci sobie do Niujorka (Parisa czy innego Londona) i tam buszuje po galeriach (prawdziwych, a nie tylko tych z nazwy): takiej dziurze jak Łomża galeria jest wydatkiem potrzebnym naprawdę niewielu osobom (na dodatek: inwestycją pochodzącym ZE WSPÓLNEJ KASY - a zyska tradycyjnie na tym: garstka...choć po wpisach tu czytanych można odnieść wcale nie mylne wrażenie, że może jednak jest inaczej).
Bardziej w Łomży i regionie postawiłbym na rozwój produkcji, rolnictwo czy agroturystykę... bo z handlu to dobrze się żyje wtedy, gdy przepływ towarów i kasy następuje między regionami czy narodami, a nie między współmieszkańcami...

Postawienie galerii czy marketów uważam OBECNIE za zbyteczne (choć ich istnienia: nie wykluczam z czasem)...no chyba, że chcemy BŁYSZCZEĆ w Polsce (na pytanie: "gdzie leży taka miejscowość/wioska "Łomża"? bo nigdy o niej jakoś nie słyszałem?...") i z dumą odpowiadać: Łomża ma browar, ŁKS ( ;-) ), no i GALERIĘ (nic więcej!!... i byłaby to akuratna odpowiedź na obserwowany u wielu: kompleks prowincjusza...).

Nie wszystko na tym świecie może się toczyć bez Twojego udziału.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

żal.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

do kr wy nedzy nie rozumiecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

KTOŚ -COŚ ZAMKNIJ DUPĘ BO RAZ TO ŚMIERDZI NA MILE .....
DWA każdy chcę aby w miasto szlo do przodu ,ku nowoczesności a nie cofało się (jak twój rozum ) -a z tym idą nowe miejsca pracy, itp3 nie rób ZADYMY .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

heh mamy 2 kluby i 1 "galerię" faza ;/ w B-stoku jest ok 8 galerii i z ok. 50 klubów ... i co tu się dziwić że B-stok z nas się śmieje ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

I na tym to polega: kompleks to stan ducha, w którym zatracamy swoją wartość - bo ktoś z nas się śmieje, wytyka nam to czy tamto (nieumiejętność, małość, mniejszą ważność itd.)....

A czniać to!! :-))
Żyjemy dla siebie i swojej wartości nie musimy NIKOMU udowadniać... ani jej budować przez pryzmat tego, czym jest ktoś inny (bo często: wcale nie jest lepszy ani bardziej "wartościowy" od nas)...

A jeśli "śledź" (czy ktokolwiek) się będzie z nas śmiać: trudno...ostatecznie (nie najlepszy sposób) można takiemu palantowi w oczy rzucić, że jest burakiem... bo jeśli ktoś wyśmiewa czyjś status społeczny lub materialny, religię, wykonywany zawód czy pochodzenie - to najdobitniej ten fakt właśnie o buractwie: świadczy...

Nie wszystko na tym świecie może się toczyć bez Twojego udziału.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

Autor: Sebo19 (---.internetia.net.pl)
Data: 04-01-11 22:32

KTOŚ -COŚ ZAMKNIJ DUPĘ BO RAZ TO ŚMIERDZI NA MILE .....
DWA każdy chcę aby w miasto szlo do przodu ,ku nowoczesności a nie cofało się (jak twój rozum ) -a z tym idą nowe miejsca pracy, itp3 nie rób ZADYMY .

http://b7.img.v4.skyrock.net/b7c/imagespourvosblogs37/pics/1704803050.gif

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


A ty szczylu co ???

Za galeriankę chcesz tam robić ?????Za dużo pryszczy masz na ryjku zasrańcu :):):):):):) Nie będziesz miał brania :):):):):)

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Miasto ma być ciche , spokojne i przyjazne ekologicznie :):):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

Ja już w Łomży nie kupuję od 3 lat. Przed sylwestrem byłem w Białymstoku. Markowe ubrania widziałem za 40-50 zł. Niech łomżyńskie kupczyki sami chodzą w swoich ubraniach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

pszekorny ty to chyba skonczyles psychologie w budowlance, wnioskujac po twoich postach.

W jednej sprawie sie z toba zgadzam. Lomzy i nam, mieszkancom, bardzie przydalby sie jakis przemysl, fabryka itp. itd. Ale nigdy nic takiego nie powstanie, poniewaz nasz region nie jest atrakcyjny dla inwestorow. Dajac Ci przyklad zambrowa, utworzono tam specjalna strefe ekonomiczna, gdzie mozna prowadzic dzialalnosc na preferencyjnych waurnkach- zwolnienie z podatkow.

Dziwi bardzo mnie, ze Lomzy nie ma takiej strefy, coz takie zycie. Jesli z galeriami handlowymi tylko czasu sie motaja to zycze powodzenia.

Jestem dumny z naszych urzednikow, ze kazda, najdrobniejsza sprawe potrafia spieprzyc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

wlasciwie w lomzy jest za duzo chamow i takich co to nie ja, dlatego przemysl nie rusza a tylko galerie na wydawanie zarobionych za granica pieniedzy
w lomzy nikt nie lubi pobrudzic sobie rak, kazdy oglada sie na kazdego innego i odwraca sie tylkiem gdy dobra robota przytrafi sie.do psychologow nie naleze, potrafie jednak powiedziec ile kto ma na koncie, wystarczy sposob w jaki sie wyraza, porusza sie i ubiera, taka kupiecka psychologia z butiku na rogu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

U nas w tej Łomży to nic nie było i nic nie będzie same Biedronki i Lidle a o czymś większym to niema mowy.???????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

Niema mowy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miasto ma być ciche , spokojne i przyjazne ekologicznie :):):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

Jak chcecie ciszy i spokoju to do Giełczyna! A poza tym skoro tacy z was "ekolodzy" to coś robicie w tym kierunku, czy tylko płaczecie na forum?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

zgadzam sie jakby powstala galeria to wrescie lomza by sie ruszyla
ludzie mieliby prace i chodzili kupowac na miejscu a nie bialystok albo wawa
poco pieniadze mamy wydawac na innych jak mozemy u siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

DO KTOŚ COŚ ... NIE ROŚMIESZAJ MNIE SWOJĄ ODPOWIEDZIĄ .BO MNIE TE TEMATY NIE KRĘCĄ A PO DRUGIE DURNIU NAUCZ SIĘ ROŻRÓŻNAC PŁCI BO POD ZŁY ADRES CHYBA PISAŁEŚ .

HAHAHAHAHAHAHAHA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

idioci będą sie kłocic o galerie. A po cholere tu wam na wsi galeria jak i tak na bazar chodzicie jesli chodzi o ceny, a jedyna wasza ulubiona rozrywka to piwko na lawce albo forum, galeria będzie sie kurzyła, szkoda na was jakiej kolwiek inwestycji. Co za dzicz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

Profesorze kogo nazywasz ,,idiotą ''?????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

jestem innego zdania, lomza dorobila sie dwoch doktorantow i siedmiu artystow i 30 politykow osiedlowych , nie wspominaj o galeriach , to jest najwyzszy nossens, budowa wielkiego teatru aby rozpowszechniac kultura narodowa i swiatowa to podstawa , bez tego lamza ist wsia i zadupiem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duże galerie handlowe nie w Łomży?

polska w kryzysie a wam galerie moze galerianki

http://www.youtube.com/watch?v=NvpqZfDlLNM&translated=1

kabaret tey

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org