czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mc.Donald

Jak wszystkim wiadomo mamy ten bar ? szybkiej obslugi w naszym miescie... od kilku znajomych slyszalem "nie masz roboty ? idz do mcodnaldu" tylko z drugiej strony skoro pracy nie ma 40 % naszego miasta to czy jest wogle sens tam isc i wogle o cos pytac ? Pracowal tam ktos ? Bo akurat robota mi sie skonczyla a teraz cos znalezc to tak jak by dziewicy szukal... z Gory dzieki za odp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc.Donald

poskacz po schodach to ci pomoze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc.Donald

schudnij to ci pomoze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc.Donald

idz na odsniezanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc.Donald

Bo robotę się miewa, natomiast pracę się ma ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc.Donald

możesz spróbować, zawsze warto zobaczyć a wiem że ostatnio ktoś się tam zwolnił, życzę powodzenia.

ewita

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc.Donald

no ja raczej nie poszlabym robic tam gdzie non stop wymienia sie brygada...
to tak jak z dziewica, poszukaj a znajdziesz ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc.Donald

lauracrow1 lepiej nie bd rozpoczynal poszukiwan bo moja Kobieta wszystkie kandydatki rozdziewiczy w mig obcasem ;p dziekuje za odp i za dobre rady ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc.Donald

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc.Donald

nie za ciekawie tam praca wygląda, ale twój wybór:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc.Donald

Mozesz opisac jak praca tam wyglada ? a wogle jest miejsce gdzie warto isc ? Browar odpada chociaz to wizytowka ( smakowa wizytowka ) Łomzy ale wpisuja Cie na Top liste i telefon do Ciebie jest przewidywany w 2016... takze coz mamy czynic ? Narod chce pracy !!! a i tak wszystkich to jebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc.Donald

wiesz, w Łomży jest ponad 5 tysięcy ludzi którzy czekają na "pracę swoich marzeń". dziwne że w tym mieście bez perspektyw bezrobotni gardzą pracą, bo 1200 w Mc Donaldzie a 800 zasiłku i ciepło w domku to jednak mała różnica. Ostatnio słyszałem o pracodaawcy który przeniósł firmę do Łomży i zanim zatrudnił 30 osób musiał zrobić rotację około 20 pań (jakieś tam klejenie czy składanie) które przyszły i oczekiwały nie za ciężkiej dobrze płatnej pracy w ciepełku na "dzień dobry".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc.Donald

chmmm akurat ja nie oczekuje ze bd zszywal poduszki w eksluzywnym apartamencie i bd mi za to placili 3 kola na miesiac chociaz pewnie niektorym sie wydaje ze cos takiego jest mozliwe. pracowalem po budowach innych firmach i nie boje sie ciezkiej pracy a satysfakcjonuje mnie ok 1500 zl ms gdy mowimy o budowie a cos takiego jest ciezko....albo pracujesz i na pieniadze czekasz w nieskonczonosc zapewniany ze za ms wezma Cie na umowe itd itd kazdy zna te opowiesci...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc.Donald

Mi w ciągu dwóch tygodni zdarzyło się dwa razy, że nie dostałem całości zamówienia na mcdrive. teraz sprawdzam dokładnie torebki zanim odjadę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc.Donald

Ktos cos jeszcze wie na temeat tego lokalu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc.Donald

jedziesz jak dziki osiol za arne grosze i caly czas rotacja ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc.Donald

może zle szukasz....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc.Donald

jakas podopowiedz ? jak TY szukales\ szukalas ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc.Donald

ja słyszałam ,ze teraz jest umowa tylko na 1/2 etatu ,idź sam sie zapytaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mc.Donald

masakra 2

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org